Gönderen Konu: 13 Haziran 2019 Life Hair Ankara Şahin Çelik - Yaş 32 - 3200 greft ön çizgi  (Okunma sayısı 9746 defa)

bacanak

• Yeni üye
  • *
Tavsiye üzere gittim ve süreçten çok memnun kaldım.
Süreç boyunca baya moral verdiler, umarım 1 yılın sonunda beklentimi karşılar.

Ergin hocam ile Nihan hanım anestezi bitirdikten sonra Şahin hocam da katılarak köklerin toplaması işlemini gerçekleştirdi, sonrasında Şahin hocam kanal açma işlemini yaptı, son olarak Nihan hanım, Tuğba hanım ve Elif hanım ekimi tamamladıktan sonra Ergin hocam PRP işlemini yaptıktan sonra ilaç sürülüp sargı ile sararak süreci tamamladılar.

Süreç boyunca sohbet edip baya bi güldük.
Hepsine çok teşekkür ediyorum.
Saç ekimi kalitesi bir yana, dürüstlük ve samimiyetlerinden dolayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kabukların temizlenmesi ve sonrasındaki süreci aralıklarla paylaşmaya çalışacağım.

bacanak

• Yeni üye
  • *
.

bacanak

• Yeni üye
  • *
.

bacanak

• Yeni üye
  • *
.

Erolkara

• Sr. Member
ekiminiz hayırlı olsun umarım dilediğiniz saçlara kavuşursunuz.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu foto ekimin bitmiş hali mi? Operasyonun ortasında mı attınız?

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
yaşınıza göre avantajlı bir açıklık ve sık bir ekim, inşallah sonuç istediğiniz gibi olur. geçmiş olsun.

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

bu nasıl soru ya :) operasyonun ortasında nasıl resim atsın. sonradan paylaşılan resimleri konuya yüklemiş.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

bu nasıl soru ya :) operasyonun ortasında nasıl resim atsın. sonradan paylaşılan resimleri konuya yüklemiş.
Ukalalık yapacağına konuları gezsen, operasyon sırasında verilen molalarda foto atıldığına da şahit olurdun.

MarioGomez

• Jr. Member
  • **
geçmiş olsun, bende 23 mayıs ta orada ektirmiştim, inşallah güzel sonuçlar alırız.

Hasan2580

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ÖncelikleGeçmiş olsun  süreç sonunda sizi  mutlu eden sonuç elde edersınız insallah benim 2 sorum olacak micromotorla kökleri Şahin hoca yapmadımı Şahin hoca anestezi kök alımı  işini asistanlarınaa mı bıraktı diğer sorum safir uçtan vazgeçmişlerde hala öylemi
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2019, 01:50:05 Gönderen: Hasan2580 »

Musti0618

• Jr. Member
  • **
Ekiminiz hayırlı olsun,inşallah ümit ettiğiniz saçlara kavuşursunuz.birde kaç greft ekim gerçekleşti acaba.?

bacanak

• Yeni üye
  • *
ÖncelikleGeçmiş olsun  süreç sonunda sizi  mutlu eden sonuç elde edersınız insallah benim 2 sorum olacak micromotorla kökleri Şahin hoca yapmadımı Şahin hoca anestezi kök alımı  işini asistanlarınaa mı bıraktı diğer sorum safir uçtan vazgeçmişlerde hala öylemi
başlığı düzenledim hocam. evet köklerin alınma işlemine şahin hocam ile başladık. 2. sorunuzun cevabını ben de bilmiyorum açıkçası.

herkese teşekkürler.

chainlift

• Full Member
Sonucu söyleyim. Süper olacak. Açıklık az, saç kaliteli, ekimci şahin hoca. Daha ne olsun

bacanak

• Yeni üye
  • *
Sonucu söyleyim. Süper olacak. Açıklık az, saç kaliteli, ekimci şahin hoca. Daha ne olsun

teşekkür ederim. onlar elinden geleni yaptı, gerisi bana kaldı artık. iyi beslenme ve bakımla olacak inşallah.

Facebook Twitter Instagram