Gönderen Konu: Sahin celik life hair 4200 greft yaş 30 08.04.2021 ekim yaptirdim  (Okunma sayısı 5437 defa)

Suleyyman1991

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar merhaba,
Uzun zaman beklemenin sonucunda sahin hocada sac ektirmeye karar verdim. Istanbulda ektirmeyi dusunuyordum baslarda ama hem covid hem ucakla gidip gelmek istemedim. Forumlarda ki hocanin sonuclari ve tavsiyeler uzerine ektirmeye karar verdim. 30 yasimdayim gorunus olarak eski halimi cok istedim insallah olur. Ilk gorusmemde hoca ekim uygun dedi ekim gunu saclar gucsuz ekmeyebiliriz dedi umudumu kirmisti o an ama bi kac kok alip begendikden sonra ekim yaptilar. Igneden cok korkuyordum ama oyle bir aci hissetmiyorsun basta iskence gibi geldi ama sonra hissetmiyorsunuz. Donorlu aldiklarinda kanal actiklarinda herhangi bir sorun yasamadim sadece o kadar saat biraz sıkıcı geciyor. Ekerkende gayet titizlikle yaptilar gercekten tebrik etmek lazim o kadar saat sandalyede oturarak tek tek ekiyorlar. Ekim bittikten sonra prp yapildi merhemi surdu ve ilaclarimi verdi. 5 gun sabah aksam  agumentin 4 gunde majezik verdi. Onun disinda 10 gun aspirin gunde 1 asprin 4 gunde prednol odem sokucu ilac verdi. Sampuan sprey  ve vitamin olarak da evocapil diye 1 ay sabah aksam bu tapleti ve gunde 1 sampuanini kullanacagimi soyledi. Bugun yikamam yapildi herhangi bir sorun olmadigini soyledi.4200 greft ekilmis. Duruma gore 8 9 ay sonra ensenin toparlanmasina gore 2. Seans yapilabilecegini soyledi. Hala korkularim var cikmazsa diye ama yapmadan da tecrube edilemiyor malesef bunlarin disinda ilac meyve vs tavsiyesi olan varmi yorumlarinizi bekliyorum ekim oncesi halimi ekim esnasinda cizimler ve ekim resimlerini ekliyorum.simdiden destekleriniz icin tesekkur ederim.

Suleyyman1991

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sahin celik life hair 08.04.2021 ekim yaptirdim
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2021, 17:30:22 »
Tam nasil eklenecegini bilmedigim icim bu sekilde sirayla paylasiyorum arkadaslar kusura bakmayin simsiden :)

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2021, 17:30:29 »
Ekim sonrası resimleri göremedim

Suleyyman1991

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2021, 17:32:42 »
Bunlarda ekim sonrasi resimler.

zarkonav

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sahin celik life hair 4200 greft 08.04.2021 ekim yaptirdim
« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2021, 17:55:29 »
hayırlı olsun bende forumda uzun araştırmalarım sonucu tercih listemi 3 e indirdim şahin bey listenin başı şu an benim için mahsuru yoksa ekime ne kadar ödediniz öğrenebilirmiyiz acaba

Suleyyman1991

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Nisan 2021, 17:56:15 »
Ekim sonrası resimleri göremedim

Ekledim su an hocam hepsini.

Suleyyman1991

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 10 Nisan 2021, 17:58:37 »
hayırlı olsun bende forumda uzun araştırmalarım sonucu tercih listemi 3 e indirdim şahin bey listenin başı şu an benim için mahsuru yoksa ekime ne kadar ödediniz öğrenebilirmiyiz acaba

8500 odedim hocam . Insallah sizin icinde hayirlisi olur. Ek takviye onerebilirmisiniz. Hic arastirmadim bu konuyu

engin06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2021, 10:19:44 »

listenizde baska kimler vardı :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olmasını dilerim saç ekiminizin planlamanız açık alana göre mantıklı ve sık bir ekim umarım sonucunuz sizi mutlu eder geçmiş olsun.
Global Moderator

Suleyyman1991

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olmasını dilerim saç ekiminizin planlamanız açık alana göre mantıklı ve sık bir ekim umarım sonucunuz sizi mutlu eder geçmiş olsun.
insallah hintel hocam tesekkur ederim. Yarin itibari ile evocapil ilac kullanmami istedi hoca sabah aksam. Cig badem alcam bugun her gun bi avuc yemek icin. Ek takviye vitamin vs kullanmama gerek varmi onerebilecegin yoksa bunumu kullanayim sadece.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Rica ederim en etkili Finasterid düşüne bilirsin o da sana kalmış.
Global Moderator

Suleyyman1991

• Yeni üye
  • *
Rica ederim en etkili Finasterid düşüne bilirsin o da sana kalmış.
Hocanin verdigi evocapille sabah aksam iceyim o zaman zarar verirse birakirim. Bu arada finasterid diye baktim bulamadim tableti icinde ki maddemi finasterid diye geciyor. Tabletin bir adi varmi yada resmi sizlerde
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2021, 16:53:59 Gönderen: Suleyyman1991 »

kel.mühendis

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 11 Nisan 2021, 19:42:43 »
8500 odedim hocam . Insallah sizin icinde hayirlisi olur. Ek takviye onerebilirmisiniz. Hic arastirmadim bu konuyu

Hayırlı olsun 9000 TL diye biliyorum life hair de pazarlık mı yaptın hocam :)

Suleyyman1991

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 11 Nisan 2021, 21:26:08 »
Hayırlı olsun 9000 TL diye biliyorum life hair de pazarlık mı yaptın hocam :)
Cok fazla pazarlik yapmadim sadece kredi cekecegimi soyledim oda 500 dustu belki 8binede tamam diyebilirdi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hocanin verdigi evocapille sabah aksam iceyim o zaman zarar verirse birakirim. Bu arada finasterid diye baktim bulamadim tableti icinde ki maddemi finasterid diye geciyor. Tabletin bir adi varmi yada resmi sizlerde

İlaçlar bölümünü ya da tedavi hikayelerine bakarsan bulursun bazı insanlarda yan etki yapabiliyor.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram