Gönderen Konu: 19 yaşınızda nw7 olacaksınız ama çok güzel bir kız size aşık olacak deseler  (Okunma sayısı 1332 defa)

Snowly12

• Hero Member
Kulkedisi misali yani 😂

Guzellik onemli simdi ne kadar guzel olcak?
Amber Heard tarzi bir guzellikse evet.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

DavyJones

• Hero Member
Kulkedisi misali yani 😂

Guzellik onemli simdi ne kadar guzel olcak?
Amber Heard tarzi bir guzellikse evet.
Zevkine göre işte

Armaan

• Hero Member
1 yıl sonra ne olacak? Manuel  mi ;D

LOESS

• Hero Member
1 sene nw7 takılıp sonra ektiririm

DavyJones

• Hero Member
1 yıl sonra ne olacak? Manuel  mi ;D
Nasip kısmet ondan sonrası

GaMe10

• Hero Member
Bu tarzda anlamsız konuları neden hep aynı kişiler açıyor ki?

Ziptikci

• Sr. Member
Çöplüğe döndü forum :)

Hwoarang7

• Hero Member
Güzellik ya da yakışıklılık bu kadar önemli değil ilişki için 23 yaşındayım sende benim yaşlarımdasin muhtemelen ama kafaya çok takıyorsun. Nw7 olup güzel birisi sevgilim olsun istemem çünkü onun güzel olması onunlayken mutlu olacağım anlamına gelmez. Aynaya baktığımda saçlarım olsun isterim ve kız arkadaşımda aşırı güzel olmasındansa yanında mutlu olduğum beraber eglenebildigim oturup sohbet edebilecegim en yakın arkadaşım olsun isterim. Şu an bir kız arkadaşım var ve bence çok güzel (belkide bana göre ) ama inan güzelliği için birlikte değilim o kadar güzel bir kalbi varki.

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
Güzellik ya da yakışıklılık bu kadar önemli değil ilişki için 23 yaşındayım sende benim yaşlarımdasin muhtemelen ama kafaya çok takıyorsun. Nw7 olup güzel birisi sevgilim olsun istemem çünkü onun güzel olması onunlayken mutlu olacağım anlamına gelmez. Aynaya baktığımda saçlarım olsun isterim ve kız arkadaşımda aşırı güzel olmasındansa yanında mutlu olduğum beraber eglenebildigim oturup sohbet edebilecegim en yakın arkadaşım olsun isterim. Şu an bir kız arkadaşım var ve bence çok güzel (belkide bana göre ) ama inan güzelliği için birlikte değilim o kadar güzel bir kalbi varki.
Ben de 23 yaşındayım ve şunu söylemeliyim ki güzellik ve yakışıklılık, boy, saçlı olmak (norwood 4'ten öncesi, kesimi ona göre yapılıyorsa ve topik kullanılıyorsa nw4 de olur), sosyal hayatta ciddi bir icebreaker. Ayrıca ben zamanında oyunculukla uğraştığım için -şu ara okulla cebelleşiyorum- benim adıma daha ehemmiyetliydi. Sonrasında sosyal yetenek, birikim ve tecrübe, konuşma tarzı, statü, davranış biçimi, yetenekler/hobiler, karakter vb. devreye girer fakat dış görünüşün insanı 1-0 öne geçirdiği gerçeği inkar edilemez. Tabi ki norwood 5'ken de insan sadakat, bağlılık, güven içeren bir ilişki kurabilir ama kişi 20'li yaşlar başları ve ortaları genç yaşında "Monkey Branching" (Daldan Dala Atlama, Aynı Anda 2-3 ilişki, birçok flört) yapmak istiyorsa -ki istiyoruz çoğumuz- statü elde edene kadar dış görünüş neredeyse kaçınılmaz.  Boşver kadın erkek ilişkilerini, insanlar seni daha çok ciddiye alıyor bir kere, ortalama üstü boyun olunca fark edilmeme gibi bir derdin yok.  Para kazanmakta da statü elde etmekte de dış görünüşün etkisi yadsınamaz. Patron olup androgenetik alopesi hakkında bilgi sahibi olmasan(Türk halkının%90'ı gibi), kariyerinin başında karşına gelmiş norwood 5 adamın görünüşü hakkında ne düşünürsün ? Ya da 165 kavruk tıknaz biri hakkında ? Dış görünüşte ortalamanın gerisinde bir bireyin sosyal anlamda, entelektüel anlamda, belki akademik anlamda ve statü kazanmak için daha çok çabalaması gerekmektedir, hali hazırda dış görünüş avantajını elinde tutan bir bireyden-hele ki onlarla iş dünyasında ve aşk ilişkilerinde rekabete girecekse- daha meşakkatli bir yol kat etmesi gerekebilir, doğuştan yetenekleri varsa ya da şanslıysa, torpilliyse vb. gerekmeyebilir.

TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
Etmem ya, nw7 olursam etkileyebileceğim kadın sayısı azalır. Uzun vadeli düşünmek lazım, dünyanın en güzel kızı da psikolojik olarak bir yerden sonra tatmin etmez, hele 19 yaşındayken
Nw 7 değil de nw 3 Vertex ya da Nw 3a'da anlaşalım
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Salvador

• Hero Member
Hintell uyarmadı mı seni saçma sapan aynı konuları döndürüp döndürüp aciyorsun
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

GaMe10

• Hero Member
Hintell uyarmadı mı seni saçma sapan aynı konuları döndürüp döndürüp aciyorsun

Adamın bizim gibi saçla ilgili sorunu yok bu yüzden forumu troll amacıyla kullanıyor sanırım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Yani daha ne kadar saçma konu açabilirsin bilemedim sınırları zorladın bu kanuda.:)
Global Moderator

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu soru şöyle sorulsa peki...Taksim istiklal de sadece donla yuruyeceksin 1 saat...ömür boyu istediğin gibi ve yapıda saçların olacak...
Bu tarz sorular uzar bunun gibi..

Facebook Twitter Instagram