Gönderen Konu: Bir kız bunu derse!!!  (Okunma sayısı 2917 defa)

Thescript

• Hero Member
Bir kız bunu derse!!!
« : 05 Mayıs 2022, 11:29:15 »
Ayrıldık!!!
4 aydır sevgiliyiz çok sevdim çok bağlandım  2 defa ayrılalım dedi izin vermedim 3. Defa ayrılalım dersen kabul edicem dedim o arkadaşlarıyla kız erkek karışık gece dışarı çıktılar geleyim mi dedim istemedi bende bir ara kız arkadaşlarımla cikacagimi söyledim gelmek istediginde izin vermedim aynısını yaptığı için sonra ayrılalım artık dedi kabuk ettim ayrıldık 20 gün ayrı kaldık mesaj attı istemedim beni arkadaşına aratıp içimde hala sevgi olup olmadığını anlamak için konuşturdu yine istemedim değersiz hissettiriyor o beni dedim bir sürü şey dedim kız şoka girdi ben yoluma bakarım artık dedi

Bunu demiş arkadaşıma bende 5 gün düşündüm ne yaparım diye anılar geldi aklıma o anılar yüzünden unutamadım yazdım ben sonra yurdun oraya çağırdı süslenmişti güzeldi herşey oturduk hatalarını kabul etti özür diledi ben etmedim sinirliydim hala böyle yapmamdsn sonra oda tamam boş ver diyip konuyu kapattırdı sonra eve gevtim ben oda yurda

Eve gectigimde yazdim ona telden özür diledim felan barıştık 1 hafta abi 1 hafta okadar mutluydum ki herşey güzeldi ben ilk sınıfım ünide yaşım 24 kızın yaşı 22 son sınıf yani 2 ay sonra mezun neyse herşey çok güzel gidiyor sonra bayram tatili için memlekete dönmek istedim beni geldi otogarda otobüse bindirdi felan hersey çok güzel hani filmlerde olur ya onun gibi okadar mutluydum ki neyse memlekete döndüm 2 gün herşey çok güzel değer vermeyi kıstı bana karşı tartışma çıktı felan tartıştık sonra anlaşamıyoruz dedi ayrılalım dedi biz mesafe ilişkisinde yapamiyoruz dedi yanyanayken iyiyiz ama 2 ay sonra mezun olucam ben bu şekilde olmaz dedi yapamayız dedi tamam dedim 2 gün evde kafayı yedim neyse arkadaşını aradım siz yine barışırsiniz felan dedi yaz dedi dinledim yazdım

Ne oldu istemedi netim dedi lütfen dedi açmayalım bir daha bu konuyu sen iyi birisin ama biz mesafede yapamıyoruz dedi ben ilgi çok gören biriyim zamanında beni 3 saat ayakta görmeden görüntülü konuşurdu örnek vermek değil bu ilginin boyutu lnu anlatmak istedim dedi sen vermeyince ben de hiç veremem dedi ilgi daha başka sen benim yanımda değerlisin bu değeri kaybetmeni istemem dedi arkadaş kalırız yine buluşuruz konuşuruz ama aşk meşk istemiyorum 2 ay sonra sınavım var ona hazirlanicam dedi arkadaş kalalım dedi ben tamam dedim herşeye

4 gündür felan takip ediyorum wp de bana son görülmeyi o actirmisti ayrıldıktan sonra ben kapattım kendimkini ama o hala açık bırakmış son görülmesini ve her zaman çevrim içi diyebilirim acaba flörtü mu var dedim 2 günde nasıl yapar dedim belkide benle sevgiliyle daha yapmıştı dedim kendime arkadaşına yazdım yok dedi kanka yapmaz öyle birşey ama yaptığına emin gibiyim şuan instagramimda hala var whatsapp ta hala var ne yapmalıyım ne yaparsam yazar döner bana diyorum yani ben şunu istiyorum ciddi olurmuyum onla bu satten sonra bilmiyorum ama koşsun istiyorum peşimden çünkü ben evlilik düşünüp çok ciddiyken oda öyleydi ama sonradan anlaşamadığımizi söyleyip bıraktı rehberimde instagramimda durmasi hala ne kadar mantıklı bilmiyorum yardımcı olun lütfen

murattarum

• Hero Member
Ynt: Bir kız bunu derse!!!
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2022, 13:24:55 »
Tipik elimi sallasam.ellisi havalari kizdaki .ah bu turk kizlari yokmu.bosuna kiskandirma yada burnu surtsun moduna girme disarda ac kurtlar cok.yani 1 ay icinde yenisini bulma ihtimali yuzde 70 yazdiklarina gore saglam temeli olmadigi icin yuzde 70 bulur birini 2 ay sonrada onu dehler .yani sinirsiz kaynak.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2022, 14:35:46 »
Tipik elimi sallasam.ellisi havalari kizdaki .ah bu turk kizlari yokmu.bosuna kiskandirma yada burnu surtsun moduna girme disarda ac kurtlar cok.yani 1 ay icinde yenisini bulma ihtimali yuzde 70 yazdiklarina gore saglam temeli olmadigi icin yuzde 70 bulur birini 2 ay sonrada onu dehler .yani sinirsiz kaynak.
ben 2 ay değil 1-2 hafta sonra başkasıyla sevgili olacağıni hissediyorum gerçekten ciddi düşünüp sevdiğim bir insandı gerçekten hissizlestim karşıma en güzel kız çıksa artık birşey hissetmiyecek gibiyim hani nasil desem yanimdan güzel bir kız geçiyorsa ve bakıyorsa sadece yürüyorum dönüp bakamıyorum okadar hissizlestim neden abi nedenn

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2022, 14:49:42 »
Kankam sal gitsin bak cidden değmez.Seni hak edeni bul.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Mayıs 2022, 15:49:41 »
Kankam sal gitsin bak cidden değmez.Seni hak edeni bul.
bulamıyorum kim çıktıysa o kişi sandım bağlandım yaşım 24 tutup ta piçlik yapmıyorum kızlara karşı adam akıllı bir kişi istedim herzaman ama hep yanıldım neden herkes ilk zamanki gibi kalmaz neyse hocam ben cikarticam heryerden bu kızı unutmaya calisicam anıları silemesemde onu silmeye calisicam...

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Mayıs 2022, 16:23:23 »
 yazının basında bu iş bastan olmamış gibi geldi sonra okudukca bu kaçan kovalanırı oynıyacak okuluda bitio hemen evlilik ister senden kıymete bindirir kendini bak baskası kapar yazar.
 gencler gelir bazen bana sorar sevgilim hiç telimi açmadı baska sehirde ne yapmalıyım der derim bu seni erkekten kıskanmış sevgilisi telini açar senin yanında arkadasların abilerin var beni ne yapacaksın der .bazen kız durduk yere surat yapar ne oldu der gencler evlilik istio derim hiç oyle bişiden bahsetmedi derler aynı akşam kız video atar kız evlilik ister cocuk anlayamaz videosu.bu işlerde malesef biraz profosyonelim yamula yamula oğrendik bu işleri.
 galiba kıza ağır yapıon biraz sallamıon gibi oda daha içten sevgi dolu istio olabilir seni.deniyorda olabilir bakalım bensiz ne yapcan hemen yeni karımı kovalıcak hesabı olumsuz ihtimalde bu bastan beri hiç olmamış sende.yarısı melek yarısı şeytan olur sağ gosterir sol vururlar dikkatli ol.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Mayıs 2022, 16:39:12 »
kızı çok yormuşsun kanka bence kız doğrusunu yapmış anlattıklarına bakılırsa o kızla anlaşabilmeniz zor gibi geldi bana.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 05 Mayıs 2022, 16:40:53 »
 ne demiş atalarımız birini serbest bırak geri donerse senindir donmezse zaten senin hiç olmamıştır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 05 Mayıs 2022, 16:41:11 »
yazının basında bu iş bastan olmamış gibi geldi sonra okudukca bu kaçan kovalanırı oynıyacak okuluda bitio hemen evlilik ister senden kıymete bindirir kendini bak baskası kapar yazar.
 gencler gelir bazen bana sorar sevgilim hiç telimi açmadı baska sehirde ne yapmalıyım der derim bu seni erkekten kıskanmış sevgilisi telini açar senin yanında arkadasların abilerin var beni ne yapacaksın der .bazen kız durduk yere surat yapar ne oldu der gencler evlilik istio derim hiç oyle bişiden bahsetmedi derler aynı akşam kız video atar kız evlilik ister cocuk anlayamaz videosu.bu işlerde malesef biraz profosyonelim yamula yamula oğrendik bu işleri.
 galiba kıza ağır yapıon biraz sallamıon gibi oda daha içten sevgi dolu istio olabilir seni.deniyorda olabilir bakalım bensiz ne yapcan hemen yeni karımı kovalıcak hesabı olumsuz ihtimalde bu bastan beri hiç olmamış sende.yarısı melek yarısı şeytan olur sağ gosterir sol vururlar dikkatli ol.
defalarca denedim ben hep istedim evliliği onada söylüyordum 1 hafta güzel demiştim ya abi orda birbirimize değer gosteriyorduk hep çok güzeldi ben memlekete gelince değer vermeyi kesti kesmede bile azalttı noluyor dedim birşey yok dedi kendimce sıkıntılarım var dedi beni 3 yıl beklemeyi tercih etmedi mesafe ilişkisinde kötü oldugumuz için kabul etmedi ben daha önce çok denedim ama olmuyor dedi hatta suraya en son tekrar barışmak istediğimi yazdım kızın verdiği cevaplar bunlar
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2022, 19:08:32 Gönderen: Thescript »

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 05 Mayıs 2022, 16:43:52 »
Hata benmiyim bilmiyorum abi ne yapmam lazım artık heryerden çıkartmak mi lazım tekrar dönmesi için salmalimiyim yoksa arkadaş kalalım dedi diye hicbirseyden silmemelimiyim ama şuan eminim flört yaptı 2 günde çünkü hissediyorum her saniye çevrim içi böyle degildi hiç benle sevgiliyken bile

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #10 : 05 Mayıs 2022, 16:45:44 »
Kardeşim istenmiyorsun bence zorlama. Şu saatten sonra ne kadar çok çırpınırsan o kadar küçüleceksin.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 05 Mayıs 2022, 16:46:46 »
Kardeşim istenmiyorsun bence zorlama. Şu saatten sonra ne kadar çok çırpınırsan o kadar küçüleceksin.
haklısın belkide :(

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 05 Mayıs 2022, 17:01:18 »
 sallamadığını sanıyor onu.ustune cekiyor seni istemem yan cebime koy yapıyor.hissettiğimde hakkını verememmiş hissediyor kendini senin.biraz eziklik var sanki bunda.ne yaparsan yap karılara bağlanma kıvanc olsan alikoçtan zengin olsan bağlanırsan karı gokten inse gene seni parmağında oynatır bu işinde kuralı bu

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 05 Mayıs 2022, 17:03:34 »
sallamadığını sanıyor onu.ustune cekiyor seni istemem yan cebime koy yapıyor.hissettiğimde hakkını verememmiş hissediyor kendini senin.biraz eziklik var sanki bunda.ne yaparsan yap karılara bağlanma kıvanc olsan alikoçtan zengin olsan bağlanırsan karı gokten inse gene seni parmağında oynatır bu işinde kuralı bu
peki ne yapmalıyım ben abi yani nasıl kurtarabilirim durumu düşük ihtimal de olsa

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #14 : 05 Mayıs 2022, 17:06:49 »
peki ne yapmalıyım ben abi yani nasıl kurtarabilirim durumu düşük ihtimal de olsa
Şuan karşındaki kişi naz yapmıyor. Gayet ciddi yazmış.

Naz yapsa evet bir şeyler yapılabilir. Çünkü beklentisi o yönde olacaktı.

Şimdi ne kadar fazla hamle yaparsan o kadar ezileceksin. Sakın yalvarıp yakarma çünkü ona komik gelecek.

Geçmişteki yaşanmışlıklar geçmişte kaldı dostum. Sakın onları düşünerek hareket etme sen zararlı çıkarsın.

Denemesi bedava.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram