Gönderen Konu: Martı şeklinde ekimi ben yapmadım biri bu gence bunu anlatsın  (Okunma sayısı 1819 defa)

Volkanic

• Jr. Member
  • **
Ynt: Martı şeklinde ekimi ben yapmadım biri bu gence bunu anlatsın
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2020, 23:53:39 »
Gençler anlamak istemiyor her yorumda iyi veya kötü zoruna gidiyor gerek yok bence olmadıysa bunda herkes hemfikirse ekim merkezi ile görüşüp çözüm aramak yerine burada özelden mesaj atıp sorun yaratmak şaşırtıcı heleki böylesi ailevi ve düşünceli bir forumda gerçekten hiç birşey görmemiş şimdiye kadar.
28 TEMMUZ 2020 Serkan Aygın 4400 greft yaş 27

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15344.0

18.10.2022 Serkan Aygın 3600 greft 2.Ekim

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28937.msg546376#msg546376

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2020, 23:56:30 »
Gençler anlamak istemiyor her yorumda iyi veya kötü zoruna gidiyor gerek yok bence olmadıysa bunda herkes hemfikirse ekim merkezi ile görüşüp çözüm aramak yerine burada özelden mesaj atıp sorun yaratmak şaşırtıcı heleki böylesi ailevi ve düşünceli bir forumda gerçekten hiç birşey görmemiş şimdiye kadar.
Forumdan değil zaten hocam yaşı itibariyle kanı kaynıyor olabilir ama bunu Ekim merkeziyle halletmeli bence.Bir ben kotu yapmışlar demedim ki martı yorumunu ben yapmadım şekli martiya benzetmeme rağmen biri yazınca baktım arkadaşta normal davranışlar sergilemiyorum güldüm geçtim.Forumda herkesle belli bir sınırda konuşuyorum yaşına bakmaksızın herkese eşit mesafede oluyorum ama asker arkadaşı sanıyor bizi bu hoş degil
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2020, 23:57:31 »
Sergilemiyor*

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2020, 00:03:08 »
Martı reyis vs Tedavi reyis

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 06 Ağustos 2020, 00:12:51 »
Martı reyis vs Tedavi reyis
Kırmızı hap Justin ben ihtiyarladim sen naibim ol benim yerime geç :) Bu yorumdan sonra özelden mesaj alabilirsin

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Ağustos 2020, 00:18:39 »
Yaşı genç ve farkında herşeyin ama bir çıkmazın içinde. Agresifleşiyor yapılan yorumlara. Asıl bu ekimi yapanlar burda olsada onlara birkaç kelime edilse keşkede bu gencin yerine onlar alınsa.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 06 Ağustos 2020, 00:21:57 »
Yaşı genç ve farkında herşeyin ama bir çıkmazın içinde. Agresifleşiyor yapılan yorumlara. Asıl bu ekimi yapanlar burda olsada onlara birkaç kelime edilse keşkede bu gencin yerine onlar alınsa.
Benim gençle sorunum yok zaten hocam.Ne sorunum olabilir yorum yaptıkça buradaki arkadaşlara agresiflesmesi hoş değil.Ben şahsen ilk gördüğümde yazık etmişler gül gibi delikanlıya dedim ama kendisi bunu taktiği için psikolojisi berbat fakat bana ya da başkalarına çatarak çözüm bulamaz.Ekimcilerle bu konuyu bilahare konuşmalı bence

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2020, 00:32:32 »
Benim gençle sorunum yok zaten hocam.Ne sorunum olabilir yorum yaptıkça buradaki arkadaşlara agresiflesmesi hoş değil.Ben şahsen ilk gördüğümde yazık etmişler gül gibi delikanlıya dedim ama kendisi bunu taktiği için psikolojisi berbat fakat bana ya da başkalarına çatarak çözüm bulamaz.Ekimcilerle bu konuyu bilahare konuşmalı bence
Dediğim gibi oda pişmanlık içinde belli ama çaresiz şimdilik. Inşallah ekilenler düzgün çıkarda epilasyonla çizgiyi düzelttirir. Ekimciler bu saatten sonra düzeltemezler baya önde ekilmiş ve ız kalır söküldüğünde. Tek çare epilasyon artık kaç seansta düzelttirebilirse. Gerçi ekim yeni çıkışlar olmadan belki daha rahat yaparlar epilasyonu.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Ağustos 2020, 18:22:01 »
Salvador gayet doğru bir yorum yaptı martı şeklinde bir çizgi şekli tabiridir hakaret değildir

Tabi bu martıyıda geçmiş bambaşka bir şey olmuş  hiç bir canlıya benzemiyor sokaktan taksici çağır daha doğru bir çizgi çizer saç eken biri hangi mantıkla böyle bir çizgi yapabilir böyle bir çizgi insanda yok bi kere bu model bu nasıl cahillik artık aklım almıyor bir de çizgi ileri de iyi ce batırmışlar.

İnsanlara yazık gerçekten inşallah saç ektirecek herkes bu foruma ekim öncesi ulaşır başka nediyim

Arkadaşın yaptığı harekete gelince kesinlikle kabul edilmez forumdan atılma sebebi ama sanırım şu an normal psikoloji de değil çok efendiydi başlarda çünkü
Global Moderator

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 08 Ağustos 2020, 00:29:06 »
Salvador gayet doğru bir yorum yaptı martı şeklinde bir çizgi şekli tabiridir hakaret değildir

Tabi bu martıyıda geçmiş bambaşka bir şey olmuş  hiç bir canlıya benzemiyor sokaktan taksici çağır daha doğru bir çizgi çizer saç eken biri hangi mantıkla böyle bir çizgi yapabilir böyle bir çizgi insanda yok bi kere bu model bu nasıl cahillik artık aklım almıyor bir de çizgi ileri de iyi ce batırmışlar.

İnsanlara yazık gerçekten inşallah saç ektirecek herkes bu foruma ekim öncesi ulaşır başka nediyim

Arkadaşın yaptığı harekete gelince kesinlikle kabul edilmez forumdan atılma sebebi ama sanırım şu an normal psikoloji de değil çok efendiydi başlarda çünkü
Aynen kardeşim kendimizi biraz bu gencin yerine koyalım, desteğe ihtiyacı var kesinlikle.

CooLStyLe

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 10 Ağustos 2020, 15:00:31 »
İnternet kafeye gidip "2 tl lik aç" der gibi her gün hocaya gidip 500tl lik ek abi falan mı dedi de acaba böyle bir ekim çıktı ortaya, aksi taktirde kimse böyle bir ekim yapmaz, yapmamalı..! Hocayı delirtti sanırım.
22.06.2020 Asmed / Koray Erdoğan 3507 greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15394

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Mayıs 2021, 00:41:18 »
bu ekimin sonucunu gören oldu mu? başlığı hortlatmış olayım 1 yıl sonra

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2021, 01:26:13 »
Yarasaya daha çok benziyor

Destan Aras

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 15 Mayıs 2021, 01:03:11 »
Yarasaya daha çok benziyor

Üzücü bi durum aslında yazık olmuş böyle sanatkarlık olamaz  ön çizgide kaşlarını yukarı doğru kaldir zaten bi çizgi oluşuyo bu ekim merkezi neye göre ön ekim yapmis bu çizgide  düşünmeden kafa yapısına göre bi doğal bi tasarım  göstermesi lazim uzmanlar önüne gelen saç ekiyo saç çiziyo  yazik ya

Facebook Twitter Instagram