Gönderen Konu: Ektirdikten sonra biri saçınıza vursa  (Okunma sayısı 562 defa)

baskan123

• Hero Member
Ynt: Ektirdikten sonra biri saçınıza vursa
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2021, 16:25:00 »
virtüöz kafanda ne sahneler kuruyorsun :D

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2021, 16:49:36 »
virtüöz kafanda ne sahneler kuruyorsun :D

Hahaha bilmem merak ettim yorumunuzu.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2021, 22:57:11 »
 derler ya sakınan goze çop batar ektirdim taksiciye aman dedim yavas git derken yandan bir arac taksiye carpıyordu fren yaptı taksici atarlanıyor falan ya kardeşim dedim ben sana ne dedim hareket etmemem gerek dedim nerdeyse atışcaktık otobuse bindim bizimki geri gidiyor arkadan gelen bizimkine geliyor en arkadayım geldi otobusler dip dibe fren yapmıyor bağırdım cağırdım otobusun fren yapmasını sağladım ekimden sonra diyor insan arabalarda ille bir cinslik olcak diye içine doğuyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 11 Temmuz 2021, 11:11:03 »
derler ya sakınan goze çop batar ektirdim taksiciye aman dedim yavas git derken yandan bir arac taksiye carpıyordu fren yaptı taksici atarlanıyor falan ya kardeşim dedim ben sana ne dedim hareket etmemem gerek dedim nerdeyse atışcaktık otobuse bindim bizimki geri gidiyor arkadan gelen bizimkine geliyor en arkadayım geldi otobusler dip dibe fren yapmıyor bağırdım cağırdım otobusun fren yapmasını sağladım ekimden sonra diyor insan arabalarda ille bir cinslik olcak diye içine doğuyor
Taksiyle giderken çukura girip zıplayıp kafadaki greftleri arabanın tavanına yapıştıran vardı forumda. İçim ürperir aklıma geldikçe. :D

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Temmuz 2021, 11:15:34 »
 birde insan kıllanıyor hissediyor ille aksilik olcak diyor ne kadar dikkat edersen o kadar cekiyorsun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram