Gönderen Konu: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)  (Okunma sayısı 37427 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)
« : 01 Ekim 2020, 11:14:19 »
Selamün Aleyküm,

Beni forumda tanıyanlar bilir.Doğal veyahut alternatif medikal tedavileri tercih eden bir üyeyim.Genelin aksine daha basit çözümler üretiyorum.Bunun sebebi yan etki olasılığını minumum tutarak olabildiğince maksimum fayda sağlamaktır.Özellikle minoxidil kimyasalını, finansteridlerle birleştirmeye karşıyım.İşte tam bu noktada benim tedavi sürecim devreye giriyor.Tedavimin gidişatıyla ilgili sizlere bir referans olması açısından konuyu açmakta bulunmaktayım.Tedavim imzada yazanlardan ibarettir.Ne fazla ne eksik.Değiştirmek istersemde bunu konumda belirtirim.Her ayın 15inde yeniden resimlerle güncelleyeceğim.Kendim Norwood 5A keliyim.Düzenli ve titizlikle uyguladığım tedavim bakalım ne sonuç vericek.

GaMe10

• Hero Member
Ynt: Alternatif Tedavi Yöntemi (Virtüöz)
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2020, 11:24:37 »
20 yaşındaydın dimi sen? Gerçekten o yaşta baya dökülmüş özellikle ön çizginin büyük kısmı gitmiş
Bana kalırsa bu imzandaki şeylerle ilerleme olsa bile fazla bir fark olmaz gibime geliyor ama ben bir uzman değilim sen bana bakma sadece benim yorumum öyle. Tabi forumdakiler de yazsın bence ama onlarda pek farklı şeyler söylemeyecekler

Lakin sen düzenli kullanıp fayda görürsen herkese bu ürünlerle de başarı sağlanacağını kanıtlamış olursun. Tedavinde başarılar

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2020, 11:45:05 »
20 yaşındaydın dimi sen? Gerçekten o yaşta baya dökülmüş özellikle ön çizginin büyük kısmı gitmiş
Bana kalırsa bu imzandaki şeylerle ilerleme olsa bile fazla bir fark olmaz gibime geliyor ama ben bir uzman değilim sen bana bakma sadece benim yorumum öyle. Tabi forumdakiler de yazsın bence ama onlarda pek farklı şeyler söylemeyecekler

Lakin sen düzenli kullanıp fayda görürsen herkese bu ürünlerle de başarı sağlanacağını kanıtlamış olursun. Tedavinde başarılar

24 yaşındayım.Evet, zaten bende farkındayım kendimin.Bakalım umarım işe yarar diyelim.Sonuç alamazsam bende bilindik tedavilere doğru yol alırım.

Teşekkür ederim.Düzenli kullanacağıma emin olabilirsiniz.Sık sıkta güncel tutucam.İnşallah kanıtlarım.Bende etkisi olursa daha düşük dökülmelerde beklentiyi yükseltebiliriz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2020, 00:21:01 »
dermaroller yapıyorsan bence procapilde kullan güzel sonuç alma olasılığın yüksek olur.

AmazonBG

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2020, 01:29:47 »
Selamün Aleyküm,

Beni forumda tanıyanlar bilir.Doğal veyahut alternatif medikal tedavileri tercih eden bir üyeyim.Genelin aksine daha basit çözümler üretiyorum.Bunun sebebi yan etki olasılığını minumum tutarak olabildiğince maksimum fayda sağlamaktır.Özellikle minoxidil kimyasalını, finansteridlerle birleştirmeye karşıyım.İşte tam bu noktada benim tedavi sürecim devreye giriyor.Tedavimin gidişatıyla ilgili sizlere bir referans olması açısından konuyu açmakta bulunmaktayım.Tedavim imzada yazanlardan ibarettir.Ne fazla ne eksik.Değiştirmek istersemde bunu konumda belirtirim.Her ayın 15inde yeniden resimlerle güncelleyeceğim.Kendim Norwood 5A keliyim.Düzenli ve titizlikle uyguladığım tedavim bakalım ne sonuç vericek.
bıttım sabunu öneririm benim seyrelmemi durdurdu çok etkili.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2020, 14:27:18 »
dermaroller yapıyorsan bence procapilde kullan güzel sonuç alma olasılığın yüksek olur.

Zaten procapil içerikli bir serum kullanıyorum şuan.Umarım dediğiniz gibi güzel bir sonuç elde ederim.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2020, 14:28:29 »
bıttım sabunu öneririm benim seyrelmemi durdurdu çok etkili.

Sabunu bende bir ara düşünmüştüm.Fakat hem ph değerinin yüksek olması hemde saçın diplerine verdiği zarardan dolayı yeltenmedim.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2020, 17:00:20 »
Bu saça istersen finasterid kullan istersen minoxidil kullan fayda etmez ekte sunduğun tedavininde bir faydası olacağını zannetmiyorum.

Çok ağır big 3 dediğimiz şey bu saçı orta seviyede toplar ama nereye kadar .

Umarım yorumumda mahcup olurum sende istediğin saça kavuşursun.

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 02 Ekim 2020, 17:31:55 »
Saçlarını biraz yakından inceleyince biraz kalınlaşma ve bir miktar yeniden büyüme olursa en azından taranacak saç formuna gelebilir.

Doğal tedavileri deniyorsun madem Hairguard adlı YouTube kanalına bir göz at doğal tedaviler paylaşıyorlar. Scalp masajı tedavine ekleyebilirsin ben bambu tarak ile saçlarımı şampuanlıyken tarıyorum ve kafamın etrafını tarakla oynatarak gerginliği azaltıyorum ondan sonra bokoma aleti ile günlük 10 dakika masaj yapıyorum. Saçlarımı hızlı uzatıyor bu yöntem yeniden büyümeye ve saçlarımı kalınlaştırmaya da faydalı olabilir.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 02 Ekim 2020, 18:14:29 »
Bu saça istersen finasterid kullan istersen minoxidil kullan fayda etmez ekte sunduğun tedavininde bir faydası olacağını zannetmiyorum.

Çok ağır big 3 dediğimiz şey bu saçı orta seviyede toplar ama nereye kadar .

Umarım yorumumda mahcup olurum sende istediğin saça kavuşursun.

Bunu bırakalım zaman göstersin.Umarım inşallah.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 02 Ekim 2020, 18:18:01 »
Saçlarını biraz yakından inceleyince biraz kalınlaşma ve bir miktar yeniden büyüme olursa en azından taranacak saç formuna gelebilir.

Doğal tedavileri deniyorsun madem Hairguard adlı YouTube kanalına bir göz at doğal tedaviler paylaşıyorlar. Scalp masajı tedavine ekleyebilirsin ben bambu tarak ile saçlarımı şampuanlıyken tarıyorum ve kafamın etrafını tarakla oynatarak gerginliği azaltıyorum ondan sonra bokoma aleti ile günlük 10 dakika masaj yapıyorum. Saçlarımı hızlı uzatıyor bu yöntem yeniden büyümeye ve saçlarımı kalınlaştırmaya da faydalı olabilir.

Benim normal dökülme öncesi saçlarımda seyrek ve ince telliydi.O zamana dönsem bile yeterli.Zaten sık saçım yoktu ama memnundum.Şimdi dökülmede başlayınca yanlış yorumlamayın diye belirtmek istedim.

O kanala baktımda sürekli birşeyler denemeye yönelik.Kesin sonuca varan etkili bir çözüm sunulmamış.Masaj önerin için sağol deniyeceğim.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 02 Ekim 2020, 18:29:31 »
Masaj ve İgneleme kesin yap bana sorarsan onun yanında ben , topikal bazı tedaviler deniyorum RU58841 SETİPİPRANT gibi 5 kişi denemeye başladık şu an eger sonuç verirse deneyimlerimi paylaşacagım o da olabilir.
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 03 Ekim 2020, 23:01:01 »
Masaj ve İgneleme kesin yap bana sorarsan onun yanında ben , topikal bazı tedaviler deniyorum RU58841 SETİPİPRANT gibi 5 kişi denemeye başladık şu an eger sonuç verirse deneyimlerimi paylaşacagım o da olabilir.
[/quote

İğneleme yapıyorum.Masajıda ekledim tedavime.Umarım sizde ondan sonuç alırsınız.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

msconfig

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 15 Ekim 2020, 22:29:27 »
Benim açıklığıma benziyor ben 26 yaşındayım finasterid kullanmayı düşünüyorum bu tarz ilaçların yan etkisi var ama kalıcı bir problem bırakmıyor . Bir Kimya mühendisi olarak  söylüyorum imzandaki şeyler saç çıkarıp saç çoğaltmaz tüy oluşumu gözlemleyebilirsin ama bunların saç kıvamına gelmesi zor. Tek ve kesin çözüm finasterid bu ilacı kullan bu seyrek saçların kalınlaşır ve bu şekilde kalsa bile uzatınca güzel durur. kesinlikle kullan demiyorum ama en azından denersen 5 6 ay faydasını göreceksin

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 16 Ekim 2020, 14:19:50 »
16.10.2020
Evet söz verdiğim gibi her 15.günün ardından sürecimin son halini paylaşıyorum.Tedavime yönelik aksaklıklar oldu bunlarıda not düşeyim.

- Hergün 1 diş sarımsak yutamadım.Bunun sebebi tansiyon düşüklüğü ve spor sonrası terle karışık sarımsak kokusu.Gerçi normalde bile deriniz kokuyor.
- Kabak çekirdeğini son 1 haftadır bıraktım tekrar başlıycam.Bununda sebebi iştahsızlık.
- Kullandığım vitamin hapı "Balen Beautycap" bitmiştir.Xpeciaya geçiş yapıyorum.
- Haftada 1 dermarollera devam yalnız 2.sini bugün yapıcam saçımdaki kızarıklık yanıltmasın ve objektif olsun diye resimlerden sonra uygulamayı düşündüm.
- Remolent Forte Plus spreyi düzenli kullanıyorum.Herhangi bir yan etki görmedim.Haftada 2 kere zeytinyağında bekletilmiş sarımsak uygulıycam.Geri kalan vakitlerde ise lavanta+ısırgan+sinemaki suyunu sürcem.Tedaviye ek aklımda tatlı badem yağı+evigen+bemiks+bepanthol var.Bunuda yapabilirim.
- Şampuanımı bir ara değiştirdim.Evdeki prozinc plus kullandım.Nedeni tedaviyi hızlandırmaktı.Hatta bekleterek kullandım.Ama ikinci kez yine tavsiye etmiyorum.Çünkü saçı matlaştırıyor, cansızlaştırıyor, kurutuyor ve döküyor.OGX devam.

Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Facebook Twitter Instagram