Gönderen Konu: Sıcak Buhar Saç ve Tedavi Yöntemi  (Okunma sayısı 435 defa)

spreca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sıcak Buhar Saç ve Tedavi Yöntemi
« : 27 Ocak 2023, 19:16:46 »
Merhaba yan etkisi en az olacak şekilde medikal bir tedaviye başlamak istiyorum açıkçası her şeyi deneyeceğim uygulayacağım günlük rutin şu:

- Günde 1 adet Balen Kabak Çekirdeği Yağı Kapsül 1000mg

- Günde 1 adet Saw Palmetto Extract 400 mg

- Xpecia günlük 1 adet veya günlük 0.5 fin

-Günde 2 paket yeşil çay.

- Urban Care Biotin ve Caffeine Spray ile, 10 dakikalık kafaya buhar banyosu sonrası hafif masaj, gözenekleri açmak için sıcak buhar ve deriyi yumuşatmak için yapmak istiyorum bunu çünkü geleneksel masaj yöntemi ile çok aşırı uzun sürüyor bu süreç ve daha uğraştırıcı geliyor. Bence bu daha etkili bir yöntem olabilir. Masaj kısmını hafif bir şekilde sprayi yedirmek gibi ilerleyeceğim.

? Hint Yağı da eklemeyi düşünüyorum spraye fakat emin değilim.

24 yaşımdayım saç ekimi için uygun olmadığım yönünde bilgi aldım ilerde tamamen kel kalacaksın dediler. Bu tedaviye 3 ay devam edip yazın Şahin Çelik ile görüşmeye gideceğim Ankaraya.

Sizce eklemem gereken veya çıkarmamı önerdiğiniz bir şey var mı ? Yan etki olacağını düşünmüyorum tedavideki çoğu şey standart şeyler forumda çok fazla konu okuduktan sonra kendim oluşturdum. Kan testi değerlerimde hiçbir şey eksik veya fazla değil bu arada her şeyim ideal çıktı. O yüzden bir şey eklemedim xpecia içinde de gereken vitaminler az da olsa olduğu için ve açıkçası fin ile xpecia arasında kaldım ?

Dht bloklayan çok fazla şey alıyorum çünkü biliyorum fin kadar etkili değil ama eminim etkili olacaktır. Sizce bu yöntem iyi midir ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sıcak Buhar Saç ve Tedavi Yöntemi
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2023, 15:43:39 »
Sıcak Buhar Saç saç döker

kulllandığın ürünlerden sadecve xpecia dişe değer bir fayda sağlar gerisi çok bir fayda sağlamaz saç durumunu da görmek gerekir

dht ne kadar etkilemiş saçlarını konuya eklersen iyi olur
Global Moderator

spreca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2023, 17:30:20 »

kulllandığın ürünlerden sadecve xpecia dişe değer bir fayda sağlar gerisi çok bir fayda sağlamaz saç durumunu da görmek gerekir

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30344.0;topicseen

Hintell saç fotoğraflarım konuda ekli bu konuya da ekleyeceğim fakat pc başında değilim. Bu tedavide birde fin 0.5 alırsam günlük çok fazla dht blocker olacak gibi hissediyorum kabak çekirdeği saw palmetto falan derken. Aslında fin almamak için bunları ekliyorum. Faydası olmaz mı diyorsun ? Minoxa karşı bakış açını biliyorum fakat forumda çoğu kişi de dökülecek olan ve çıkarttığı saçları döker diyor döngü vakti. Eğer böyleyse en azından belli bir süre kar etmiş olmaz mıyım ekleyim mi tedaviye ?

Ayrıca forumda buna benzer sadece bir adet örnek tedavi var geçmişte süreci net bir şekilde paylaşacağım forumda bilgi açısından.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2023, 13:52:37 Gönderen: spreca »

spreca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2023, 13:52:56 »

Hintell bir bakar mısın müsaitsen ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2023, 12:14:50 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30344.0;topicseen

Hintell saç fotoğraflarım konuda ekli bu konuya da ekleyeceğim fakat pc başında değilim. Bu tedavide birde fin 0.5 alırsam günlük çok fazla dht blocker olacak gibi hissediyorum kabak çekirdeği saw palmetto falan derken. Aslında fin almamak için bunları ekliyorum. Faydası olmaz mı diyorsun ? Minoxa karşı bakış açını biliyorum fakat forumda çoğu kişi de dökülecek olan ve çıkarttığı saçları döker diyor döngü vakti. Eğer böyleyse en azından belli bir süre kar etmiş olmaz mıyım ekleyim mi tedaviye ?

Ayrıca forumda buna benzer sadece bir adet örnek tedavi var geçmişte süreci net bir şekilde paylaşacağım forumda bilgi açısından.

o zaman o konudan yazsaydın çünkü her ayrı konu resim olmayınca kafa karıştırıyor
1 mg almalısın finasterid i saçların istenilen sevıyeye gelince düşürmelisin
Global Moderator

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2023, 17:42:59 »
tiri viri maddelerle para ve sac kaybediyorsun dostum

Facebook Twitter Instagram