Gönderen Konu: Sicak hava ve sac gelisimi  (Okunma sayısı 364 defa)

murattarum

• Hero Member
Sicak hava ve sac gelisimi
« : 04 Haziran 2022, 02:09:57 »
Simdi arkadaslar oncelikle.bana sovmeyin sacma konular acmis olabilirim ama seytan durduyor.malum gurbetciyim 2 yildirdir da anababa gormuyorum koronadan dolayi.simdi haziran sonu ve agustos basina kadar turkiyeye gitmeyi dusunuyorum.turkiyede olacagim zaman ekimimin 6.ay olmus olucak her ne kadar evde klima olsada disarda gezme tozma yaparken sicak hava ve gunes sac gelisimimi etkilermi? Yuh 6 ay olmus diye bilirsiniz ama cikislarin ve gelisimin tam kritik olsugu ay.aslinda suanki hava benim icin super 18 c lerde 25 max.ama turkiyede 38 leri gorebilirim.ama oyle deli gibide disarsa takilmam tabi ne dusunuyorsunuz terleme etkilermi

Robert

• Hero Member
Ynt: Sicak hava ve sac gelisimi
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2022, 09:39:26 »
Yuhh 6 ay olmuş :) benim çevremde ben dahil ekim yaoanlarin çoğu 2.aydan sonra 37 derece sıcaklıkta geziyoruz gündüz.Yani 2 saat güneş altında kaldığımız yok.Sonucta günese de dikkat ediyoruz.Golge yer varsa ordan geçiyoruz.Sana hiçbir sorun olmaz ki saçların çıkmış kamufle ederler.Çok takıyorsan şapka elinde bulunsun güneş görünce takarsın ben de ilk ay taktım.Yani bence sadece ilk bir iki ay güneş sorun olabilir öyle olsaydı kimse ekim yaptırmazdi eve kapanmaktan

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2022, 10:26:28 »
Haklisin dostum dedimya paranoya.malca sorular
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2022, 12:27:01 »
60. günden sonra istediğiniz kadar güneşe maruz kalabilirsiniz.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2022, 14:30:32 »
6 aydan sonra etkilemez herhalde artık :D

Facebook Twitter Instagram