Gönderen Konu: Saç gelişimi için Takviye ilaçlar  (Okunma sayısı 690 defa)

Edgar X

• Hero Member
Ynt: Takviye
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2021, 17:59:47 »
Herkese merhaba xpecia ile proscarin birlikte kullanımı Ekimden önce ağır olurmu yada xpecia düzenli haftada 2 3 gün proscar nasıl olur sizce

bence ağır olur ikisinden birini tercih etmelisin.

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2021, 18:16:04 »
Tmm dir teşekkür ederim xpecia kullanacam gibi ama bilemiyorum ekimden sonra ek takviye almasam başari oranı dusermi kendi saçım Şık zaten

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2021, 02:10:18 »
Neden düşsünkü başarı oranı ekim güzel olduktan sonra finasterid veya xpecia falan hikaye.Bu tarz antiandrojen ilaçlar kendi saçlarını korumak için var yoksa ekim sonucuna positif yada negatif etki etmezler .
Çoğu kişi kendi saçlarını koruyamadığı için ekim sonucu negatif etkilenebiliyor tam tersi kendi saçlarını koruyabilenlerinde sonuçları çok daha iyi gözüküyor Yoksa öyle sanıldığı gibi mucizeler yaratan destekler değil bunlar nedense forumda bu konuda çok bir cehalet var.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç gelişimi için Takviye ilaçlar
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2021, 02:37:26 »
Bunu kullanmadan anlayamazsın
Ağır gelebilir normalde gelebilir
Önce proscara vucudu alıştırıp sonra xpecia ekleyerek test edersin
Global Moderator

Can13

• Hero Member
Ynt: Saç gelişimi için Takviye ilaçlar
« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2021, 02:15:20 »
Teşekkür ederim cevaplarınız için ben kullanmayı düşünmüyorum bu ilaçları o zaman doğal haline birakcam

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 04 Kasım 2021, 02:16:28 »
Neden düşsünkü başarı oranı ekim güzel olduktan sonra finasterid veya xpecia falan hikaye.Bu tarz antiandrojen ilaçlar kendi saçlarını korumak için var yoksa ekim sonucuna positif yada negatif etki etmezler .
Çoğu kişi kendi saçlarını koruyamadığı için ekim sonucu negatif etkilenebiliyor tam tersi kendi saçlarını koruyabilenlerinde sonuçları çok daha iyi gözüküyor Yoksa öyle sanıldığı gibi mucizeler yaratan destekler değil bunlar nedense forumda bu konuda çok bir cehalet var.
teşekkür ederim bunu bilmiyordum boşuna vücuda bunları almayacam o zaman kendi saçım suanlik iyi

Facebook Twitter Instagram