Gönderen Konu: Takviye için tavsiye ve takviye fiyatları !!!  (Okunma sayısı 1581 defa)

KafkaMMR

• Yeni üye
  • *
Takviye için tavsiye ve takviye fiyatları !!!
« : 15 Haziran 2020, 19:07:35 »
Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir hafta önce saç ekimi gerçekleştirdim. Saç ekimi sonrası alınacak takviyeler konusunda herhangi bilgi deneyimimim olmadıgı için sizlerin yardımına ihtiyacım var acaba ne tür ilaclar kullanabilirim? Ayrıca önereceğiniz  ürünlerin fiyatları ne durumda yeşillendirirseniz sevinirim.

unverm

• Hero Member
Ynt: Takviye için tavsiye ve takviye fiyatları !!!
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2020, 22:33:26 »
Forumda dünya kadar konu var bununla ilgili araştırırsanız tüm bilgilere ulaşırsınız, aynı şeyleri tekrar yazmaya gerek yok bence.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2020, 23:06:33 »
Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir hafta önce saç ekimi gerçekleştirdim. Saç ekimi sonrası alınacak takviyeler konusunda herhangi bilgi deneyimimim olmadıgı için sizlerin yardımına ihtiyacım var acaba ne tür ilaclar kullanabilirim? Ayrıca önereceğiniz  ürünlerin fiyatları ne durumda yeşillendirirseniz sevinirim.
Biotin, saw palmetto, fiyatlar eczanede veya Kel123 e ileti gönder. Eczacı kendisi fiyat söyler.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

KafkaMMR

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2020, 00:55:17 »
Forumda dünya kadar konu var bununla ilgili araştırırsanız tüm bilgilere ulaşırsınız, aynı şeyleri tekrar yazmaya gerek yok bence.
Elbette goruyorum ama cok farklı yorumlar var tek çatı altına alınabilir diye dusundum ve yeni ekim yapılan kişilere daha kolaylıl saglar ve ekim serüvenini bitiren arkadaslar yardımcı olur diye dusundum. Bu kadar memnuniyetsizligini dile getirene kadar ya yorum yapmazsın ya da faydalı olmak istiyorsn tavsiyede bulunursun.

KafkaMMR

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2020, 00:55:56 »
Biotin, saw palmetto, fiyatlar eczanede veya Kel123 e ileti gönder. Eczacı kendisi fiyat söyler.
Hocam teşekkürler ilgin için

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2020, 07:08:43 »
Elbette goruyorum ama cok farklı yorumlar var tek çatı altına alınabilir diye dusundum ve yeni ekim yapılan kişilere daha kolaylıl saglar ve ekim serüvenini bitiren arkadaslar yardımcı olur diye dusundum. Bu kadar memnuniyetsizligini dile getirene kadar ya yorum yapmazsın ya da faydalı olmak istiyorsn tavsiyede bulunursun.
Benim bahsettiğim forumun çorbaya dönmesi konusu. Benim eski iletilerimi incelersen kaç tane konuda kac kişiye bildiklerimi aktarmaya çalıştığımı görürsün. Özelden sorulan ayni sorulara da sıkılmadan cevap veriyorum o ayrı bi konu. Ama herkes hiç bir şey araştırmadan ben ne kullanayim diye belki 50 adet konu var. Bu da insanların kafasını yüce karıştırıyor. Yoksa istediğini sorabilirsin tabi burası herkese açık ters yapma hemen.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2020, 15:37:58 »
Benim bahsettiğim forumun çorbaya dönmesi konusu. Benim eski iletilerimi incelersen kaç tane konuda kac kişiye bildiklerimi aktarmaya çalıştığımı görürsün. Özelden sorulan ayni sorulara da sıkılmadan cevap veriyorum o ayrı bi konu. Ama herkes hiç bir şey araştırmadan ben ne kullanayim diye belki 50 adet konu var. Bu da insanların kafasını yüce karıştırıyor. Yoksa istediğini sorabilirsin tabi burası herkese açık ters yapma hemen.
+1
Global Moderator

KafkaMMR

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2020, 16:40:38 »
Aktardıysan ne mutlu sana insanlara yardımcı olduğun için fakat Ben aktardığını veya yardımcı oldugunu bilemem hocam ki bana bu şekilde yazmış olmandan dolayı onyargılı bakarım ister istemez. Bu kadar yazana kadar direk yardımcı olabilirdin ve polemik yapmaya gerek kalmazdı.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 16 Haziran 2020, 21:18:20 »
Sıkıntı yok dostum cevap verilir.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Facebook Twitter Instagram