Gönderen Konu: Yanetkisi olmayan Sampuan ve sac destekleyici takviye oneriniz?  (Okunma sayısı 653 defa)

Arabatutkunu

• Full Member
Merhaba arkadaslar ben bir turlu sacimi destekleyen bir sampuan bulamadim.
Var olan saclarimi guclendirmek istiyorum.
Dokulme sampuani oneriniz nedir?iceriginde viotin saw palmetto olan vs. Bitkisel icerigi olan.

Bir de ek takviye olarak yan etkisi olmayan tavlet oneriniz nedir?xpecie ve finasterid harici olmasini istiyorum.

Tesekkurler.

Lauri

• Hero Member
Ynt: Yanetkisi olmayan Sampuan ve sac destekleyici takviye oneriniz?
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2020, 19:28:55 »
Merhaba arkadaslar ben bir turlu sacimi destekleyen bir sampuan bulamadim.
Var olan saclarimi guclendirmek istiyorum.
Dokulme sampuani oneriniz nedir?iceriginde viotin saw palmetto olan vs. Bitkisel icerigi olan.

Bir de ek takviye olarak yan etkisi olmayan tavlet oneriniz nedir?xpecie ve finasterid harici olmasini istiyorum.

Tesekkurler.

Şampuan saç dökülmen için fayda sağlamaz. Saç derisini düzgün temizlemesi yeter. Kafanızda 3-5 dk bekletip durulayacağınız birşeyin saç dökülmenize bir etkisi olmaz. Boşuna beklentiye girmeyin.

Ek vitamin takviyesi olarak ben medobiocomplex kullanıyorum. İçeriğinde bir miktar saw palmetto, b vitamini türevleri, çinko, biotin mevcut. Ama tek başına sizin saç durumunuza katkı sağlar mı bilemiyorum. Onu da belirtmiş olayım.

Arabatutkunu

• Full Member
Ynt: Yanetkisi olmayan Sampuan ve sac destekleyici takviye oneriniz?
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2020, 19:31:52 »
Yok zaten ek takviye alip duzgun bir sampuanla ikisini desteklemek istiyorum.andigim ek takviyede de sampuanda da ayni icerikler olsun istiyorum.ornek biotin kullanip.biotinli sampuan kullanmak gibi.

Facebook Twitter Instagram