Gönderen Konu: BU TEDAVİ ÇOK MU AĞIR VE TEDAVİ İLE TOPARLAYABİLİR MİYİM SAÇI  (Okunma sayısı 3098 defa)

Jasonkenn

• Full Member
Neredeyse 1.5 aydır sabah akşam 5 fıs şeklinde minoxil kullanıyorum haftanın 2 günü keto şampuan kullanıyorum

Yeni tedavi listem

1-proscar 1mg
2-Sabah akşam 5 fıs minoksil
3.keto şampuan
4.omega 3 vitamin
5-solgar 5000mg biotin
6-Xpecia (1 ay kullandım evde bir paket daha vardı onu da kullanıp bırakıcam sonrasında
7-Dermaroller (Haftada 2 kez 1mm)
8-Masaj aleti ve magnezyum ile masaj

Ekstra

Haftanın 6 günü yoğun spor yaptığım için sigara zaten zorluyordu bugün onu da bırakıcam artık kendimi zorlayıp

Sizde eklemem veya yapmamam gereken bir şey var mı

Yardımsever

• Sr. Member
Neredeyse 1.5 aydır sabah akşam 5 fıs şeklinde minoxil kullanıyorum haftanın 2 günü keto şampuan kullanıyorum

Yeni tedavi listem

1-proscar 1mg
2-Sabah akşam 5 fıs minoksil
3.keto şampuan
4.omega 3 vitamin
5-solgar 5000mg biotin
6-Xpecia (1 ay kullandım evde bir paket daha vardı onu da kullanıp bırakıcam sonrasında
7-Dermaroller (Haftada 2 kez 1mm)
8-Masaj aleti ve magnezyum ile masaj

Ekstra

Haftanın 6 günü yoğun spor yaptığım için sigara zaten zorluyordu bugün onu da bırakıcam artık kendimi zorlayıp

Sizde eklemem veya yapmamam gereken bir şey var mı
Kan değerlerine baktırabilirsin kanında başka eksik bir şey varsa takviye edersin biotine pek ihtiyaç olunmuyo çok da pahalı antrenmandan önce ya da sonra kreatin alıyosan bırakmalısın ve antrenman sırasında çok fazla su kaybettiğin için mineral kaybın fazla oluyodur su tüketimini arttırıp mutlaka bol bol salata yemeni öneriyorum bende bir sporcuyum bu tedaviyle 1 yılda çok iyi sonuçlar alabileceğini düşünüyorum

Jasonkenn

• Full Member
Tuna tavus misali günde 10 litre su içiyorum 1 litre saah 1.5 ağırlık antremanında 1.5 kardiyoda 6 litre gün içinde kan değerlerimi konrol ettirdim.Herhangi sıkıntı yok sadece internette okuduğum korku hikayeleri enzeri olan post finasteride syndrome korkutuyor beni.Supplmenet olarak sadece arjinin ve preworkout kullanıyorum şuan

qew1978

• Full Member
Tuna tavus misali günde 10 litre su içiyorum 1 litre saah 1.5 ağırlık antremanında 1.5 kardiyoda 6 litre gün içinde kan değerlerimi konrol ettirdim.Herhangi sıkıntı yok sadece internette okuduğum korku hikayeleri enzeri olan post finasteride syndrome korkutuyor beni.Supplmenet olarak sadece arjinin ve preworkout kullanıyorum şuan

Preworkoutun iceriginde ne var?
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

Jasonkenn

• Full Member
bigjoy predator fakat düzenli kullanmıyorum beta alanin ağırlılı bir içeriği var

qew1978

• Full Member
bigjoy predator fakat düzenli kullanmıyorum beta alanin ağırlılı bir içeriği var

Iceriginde kreatin var, kullanma bence. Onun yerine sert bir kahve kullanabilirsin preworkout olarak. Biotine de gerek yok, spor yaptigina gore yumurta falan yiyorsundur diye dusunuyorum.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

Yardımsever

• Sr. Member
İçini ferah tut doğal sporcu adamın testosu yüksek olur cinsel sıkıntı yaşamaz o post finasterid sendromu yaşayan insanların sorun yaşamalarının sebebi testosteronları dht ye dönüşemeyip yükselir ama vücüt fazlasını kullanmadığı için östrojene dönüştürüyor sen sürekli aktif olup kaslarını aktif tuttuğun için protein sentezi de fazla vücudunda vücutta ihtiyaç duyuyo kullanıyo rahat ol psikolojide çok etkiler

Jasonkenn

• Full Member
yukarı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Biraz ağır bir tedavi evet
Global Moderator

Jasonkenn

• Full Member
Biraz ağır bir tedavi evet

https://www.hizliresim.com/czmz8du

Hintel hocam propecia aldık ama henüz başlayamadım sizce bu tepe ve orta bölgeyi kapatır mı tekrardan

Jasonkenn

• Full Member
Yukarı

kelaynak3636

• Sr. Member
https://www.hizliresim.com/czmz8du

Hintel hocam propecia aldık ama henüz başlayamadım sizce bu tepe ve orta bölgeyi kapatır mı tekrardan
Bunu kimse bilemez ancak kullanınca görebilirsin.Kiminde ilaç hiç etki etmiyor dökülme aynı şekilde devam ediyor kiminde mucizevi sonuçlar yaratabiliyor.
Saçların çok hızlı gidiyor,bence daha fazla beklemeden başla kellik iyice arttığı zaman fin de bir işe yaramaz.Ölü hücreleri canlandırma gibi bir özelliği yok ilacın
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Lauri

• Hero Member
Bro fayda görebilirsen ancak böyle bir tedaviden fayda görebilirsin. Ama 3-5 ayda hereket görmesen bile en az 1 yıl kullanmalısın. Umarım çok daha erken sonuç alırsın.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Saçlar misafir olaraktan duruyor birşeyler yapmassan kalkacaklar.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Jasonkenn

• Full Member
Saçlar misafir olaraktan duruyor birşeyler yapmassan kalkacaklar.

5 6 güne kalkmazlarsa sorun yok randevu aldım hormon testi yaptırıp finas a başlayıcam propecia masanın üstünde duruyor :)

Facebook Twitter Instagram