Gönderen Konu: Tedavi Konusunda Çok Acil Yardım  (Okunma sayısı 1064 defa)

Alfa Ayaz

• Jr. Member
  • **
Tedavi Konusunda Çok Acil Yardım
« : 20 Şubat 2022, 00:11:08 »
Yaşım 16, 17'ye gireceğim ve eminim ki o yaşlarda benim kadar saçı dökülen yoktur. Bu psikolojimi çok etkiliyor, okulu açığa almayı düşündüm yani o derece. Bu yüzden sizden nasıl bir tedavi izlemeliyim konusunda yardım almak istedim ancak korktuğum şey tedavilerin yan etkileri örneğin xpecia'nın dikkat dağınıklığı ve sivilcelenme yaptığını duydum ne kadar doğrudur bilmiyorum. Sizden ricam nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında öneri almak. Fotoğrafı aşağıya ekliyorum.

LOESS

• Hero Member
Ynt: Tedavi Konusunda Çok Acil Yardım
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2022, 01:35:51 »
Bu forum neleri gördü, durum o kadar kötü değil hemen enseyi karartma. Xpecianın içinde cüzi bir şekilde saw palmento var gerisi multi vitamin Xpecia + Biotin kullanırsan fazla biotinden dolayı sivilce yapar. Okulu açığa falan alma kör değildin sakat değilsin vur 3 numaraya kısa kalsın, seyreklikler gözükmez. Xpecia al sabah akşam kullan, haftada iki kere keterol kullan. 30 TL ye siveno 100 doğal şampuan al migtosta ve ınternette satılıyor sonra arkana yaslan keyfine bak 6 ayda toparlar saçın.

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2022, 02:21:20 »
Öncelikle doktora gidip tahlillerini yaptır. Sırf değer eksiklikleri yüzünden bu kadar dökülebiliyor saç. Değerlerinde sorun yoksa çeşitli antiandrojen ilaçlarını losyon olarak kafana uygulaman işe yarayabilir. Oral kullanımı daha çok işe yarıyor ancak  bu yaşında tehlikeli. İlave olarak dermaroller ve saç masajı yapabilirsin.Maddi durumun müsaitse minoksil içeren losyonlar kullanabilirsin.
Bahsettiğim tedaviler büyük oranda ve uzun vadede işe yarıyor. En kötü dökülme sürecini yavaşlatırsın.En önemli şey psikolojiyi korumak. Saçların düzelene kadar topik, pudra gibi gür görünüm veren ürünler, ve açıkları kapatan saç modelleri ile idare edebilirsin. 3 numara saç en iyi çözüm gibi gözüküyor.
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Her gün 1 Dutasteride 0,5mg
Haftada 3 kez dermaroller
Günde 2 Minoksil +bemiks + bephanten+ evigen
Günde 2 defa masaj
Folik asit ve D vitamini takviyesi

Alfa Ayaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2022, 06:23:09 »
Bu forum neleri gördü, durum o kadar kötü değil hemen enseyi karartma. Xpecianın içinde cüzi bir şekilde saw palmento var gerisi multi vitamin Xpecia + Biotin kullanırsan fazla biotinden dolayı sivilce yapar. Okulu açığa falan alma kör değildin sakat değilsin vur 3 numaraya kısa kalsın, seyreklikler gözükmez. Xpecia al sabah akşam kullan, haftada iki kere keterol kullan. 30 TL ye siveno 100 doğal şampuan al migtosta ve ınternette satılıyor sonra arkana yaslan keyfine bak 6 ayda toparlar saçın.
teşekkürler tavsiyeleriniz için sanırım buna benzer bir tedavi uygulayacağım. Gerçekten umutlandırdı beni bu yazınız.

Alfa Ayaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2022, 06:26:22 »
Öncelikle doktora gidip tahlillerini yaptır. Sırf değer eksiklikleri yüzünden bu kadar dökülebiliyor saç. Değerlerinde sorun yoksa çeşitli antiandrojen ilaçlarını losyon olarak kafana uygulaman işe yarayabilir. Oral kullanımı daha çok işe yarıyor ancak  bu yaşında tehlikeli. İlave olarak dermaroller ve saç masajı yapabilirsin.Maddi durumun müsaitse minoksil içeren losyonlar kullanabilirsin.
Bahsettiğim tedaviler büyük oranda ve uzun vadede işe yarıyor. En kötü dökülme sürecini yavaşlatırsın.En önemli şey psikolojiyi korumak. Saçların düzelene kadar topik, pudra gibi gür görünüm veren ürünler, ve açıkları kapatan saç modelleri ile idare edebilirsin. 3 numara saç en iyi çözüm gibi gözüküyor.
Doktor ilk başta telogen effluvium dedi ancak vitaminle değerleri düzelttikten sonra da devam etti. Sanırım Finansterid i oral olarak alacağım. Teşekkürler.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Şubat 2022, 11:28:23 »
Kardeşim erkeklik farklılaşmalarının başladığı devam ettiği bir dönemdesin. Bu farklılaşmanın başlıca unsuru dht dediğimiz hormon yani vücudunun dht ye en fazla ihtiyaç duyduğu dönemdesin ve oral fin kullanacağım diyorsun. Yani erkekliğinin anatomik olarak sağlıklı bir şekilde oluşmasını istiyorsan (sakal, ses, kas iskelet yapısı, yüz hatları, göğüsler, beyin, hormonlar, penis, yumurtalıklar, sperm kalitesi vb) saçmalamaktan vazgeç. Sana bir abi tavsiyesi kesinlikle uzak dur.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Alfa Ayaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2022, 11:42:00 »
Kardeşim erkeklik farklılaşmalarının başladığı devam ettiği bir dönemdesin. Bu farklılaşmanın başlıca unsuru dht dediğimiz hormon yani vücudunun dht ye en fazla ihtiyaç duyduğu dönemdesin ve oral fin kullanacağım diyorsun. Yani erkekliğinin anatomik olarak sağlıklı bir şekilde oluşmasını istiyorsan (sakal, ses, kas iskelet yapısı, yüz hatları, göğüsler, beyin, hormonlar, penis, yumurtalıklar, sperm kalitesi vb) saçmalamaktan vazgeç. Sana bir abi tavsiyesi kesinlikle uzak dur.
Onun yerine ne yapayım peki ?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Şubat 2022, 11:55:43 »
Onun yerine ne yapayım peki ?

Kardeşim finasteride kullanmak ve dht baskılamak dışında herşeyi yapabilirsin. Vitamin mineral ve tiroit değerlerin normal anladığım kadarıyla. Bu değerlerini düzenli takip et eksikleri tamamla fazlaları düzenle.

Bunlar dışında saçını kısa kestir bir süre hava alsın
Masaj yap dermaroller al kafa derinde gezdir
Öğrencisin ekonomik olmayacağı için minoxa bulaşma ailenin maddi durumu iyiyse sen bilirsin
Hint yağı içebilirsin(günlük 1-2 çay kaşığı) ya da sürebilirsin etkili olacağını düşünüyorum
Ketoral şampuan kullan hafta 2-3 kere krem olarak alıp sürebilirsin de.
Keçiboynuzu pekmezi karadut özü tüketebilirsin.
Olabildiğince meyve yeşillik bakliyat kuruyemiş ağırlıklı beslen.
Nane yağı lavanta yağı biberiye yağı bepanthen evigen bemiks karışımı kullanabilirsin kafa derinde kanlanmayı ve beslenmeyi destekler.
Biotin takviyesi alabilirsin günlük 5-10 mg arası sivilce yapabilir ama.

En önemlisi kafana fazla takmadan mevcudu ergenliğin bitene kadar olabildiğince doğal yollarla korumaya çalışman tekrar söylüyorum bu yaşta asla fin filan kullanma erkekliğini inşa eden hormonun dht asla baskılama   
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 20 Şubat 2022, 13:09:15 »
Sacina yogun masaj yapabilirsin. Bazilarinda cok etkili olabiliyo. Bi 6 ay falan dene belki guzel sonuc alirsin.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Alfa Ayaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 20 Şubat 2022, 15:49:10 »
Kardeşim finasteride kullanmak ve dht baskılamak dışında herşeyi yapabilirsin. Vitamin mineral ve tiroit değerlerin normal anladığım kadarıyla. Bu değerlerini düzenli takip et eksikleri tamamla fazlaları düzenle.

Bunlar dışında saçını kısa kestir bir süre hava alsın
Masaj yap dermaroller al kafa derinde gezdir
Öğrencisin ekonomik olmayacağı için minoxa bulaşma ailenin maddi durumu iyiyse sen bilirsin
Hint yağı içebilirsin(günlük 1-2 çay kaşığı) ya da sürebilirsin etkili olacağını düşünüyorum
Ketoral şampuan kullan hafta 2-3 kere krem olarak alıp sürebilirsin de.
Keçiboynuzu pekmezi karadut özü tüketebilirsin.
Olabildiğince meyve yeşillik bakliyat kuruyemiş ağırlıklı beslen.
Nane yağı lavanta yağı biberiye yağı bepanthen evigen bemiks karışımı kullanabilirsin kafa derinde kanlanmayı ve beslenmeyi destekler.
Biotin takviyesi alabilirsin günlük 5-10 mg arası sivilce yapabilir ama.

En önemlisi kafana fazla takmadan mevcudu ergenliğin bitene kadar olabildiğince doğal yollarla korumaya çalışman tekrar söylüyorum bu yaşta asla fin filan kullanma erkekliğini inşa eden hormonun dht asla baskılama
Çok teşekkürler tavsiyeleriniz için bende en başta doğallıktan yanayım. Artık son çare olarak kullanırız.

karayipkorsani

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 29 Temmuz 2022, 11:21:37 »
Doktor ilk başta telogen effluvium dedi ancak vitaminle değerleri düzelttikten sonra da devam etti. Sanırım Finansterid i oral olarak alacağım. Teşekkürler.
kanka bende 15 yaşındayım 1 ay once xpecia başladım. insta fln versene ikimizde genc yasta bu illetle ugrasiyoz seni en iyi ben anlarim beni de sen anlarsın. iyi tedavi metodlari fln bulursak haber ederiz beraber kurtaririz belki sacları.

Paradox0

• Full Member
  • Vergisi ödenmediği için kaldırılmıştır.
« Yanıtla #11 : 29 Temmuz 2022, 12:17:41 »
kanka bende 15 yaşındayım 1 ay once xpecia başladım. insta fln versene ikimizde genc yasta bu illetle ugrasiyoz seni en iyi ben anlarim beni de sen anlarsın. iyi tedavi metodlari fln bulursak haber ederiz beraber kurtaririz belki sacları.
Bende 17 yaşındayım benide ekleyebilirsiniz instada özel ileti aracılığıyla.
•Xpecia (x2)
•Revita Şampuan
[Norwood : 1,5]

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 29 Temmuz 2022, 12:34:27 »
Bende 17 yaşındayım benide ekleyebilirsiniz instada özel ileti aracılığıyla.
Discord sunucusuna gelsenize dostlar orada daha hızlı iletişim kurabiliriz
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

karayipkorsani

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 29 Temmuz 2022, 12:49:08 »
Discord sunucusuna gelsenize dostlar orada daha hızlı iletişim kurabiliriz
isim ne

muroreis