Gönderen Konu: ÇOK ACİL YARDIM DUPE MIYIM YOKSA ERKEK TİPİ Mİ  (Okunma sayısı 831 defa)

xlarktr

• Yeni üye
  • *
ÇOK ACİL YARDIM DUPE MIYIM YOKSA ERKEK TİPİ Mİ
« : 15 Ağustos 2020, 17:20:43 »
3-4 ay önce şiddetli saç dökülmesi dönemindeydim özel bi hastanede cildiye hekimine göründüm erkek tipi dökülmem olduğunu söyledi bazen ense ve kulak üstümden birkaç tel dökülüyor burası bildiğim kadarıyla donor bölgesi burada dökülmenin olmaması gerek kafama takıldı forumda birkaç araştırma yaptım bazı dökülmeler kafanın her yerinde gerçekleşiyormuş sizce bende dupe mi var ona göre saç ekimi düşünüyorum lütfen cevap verin.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ÇOK ACİL YARDIM DUPE MIYIM YOKSA ERKEK TİPİ Mİ
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2020, 17:28:09 »
Bazı kişilerin ensenin bittiği yerde saçları seyrek olur. Mesela benim sağ bölgem sol tarafa göre daha seyrek. Dupa dökülme genel de bayanlar da olan bir durum. Saçın genelinin seyrelip incelmesi. Sizde böyle bir durum gözükmüyor. Hatta maşallah varolan saçlarınız oldukça sağlıklı gözüküyor. Şakak dökülmesi erkek tipi dökülmenin başladığını gösterir ancak bu aniden saçlarınızı kaybedeceğiniz anlamına da gelmez. Yaşınızı bilmiyorum ancak çok genç değilseniz forum da medikal tedavileri araştırabilirsiniz. Ön bölgede bulunan minyatürleşmeyi belki geri çevirebilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

xlarktr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2020, 17:32:24 »
Bazı kişilerin ensenin bittiği yerde saçları seyrek olur. Mesela benim sağ bölgem sol tarafa göre daha seyrek. Dupa dökülme genel de bayanlar da olan bir durum. Saçın genelinin seyrelip incelmesi. Sizde böyle bir durum gözükmüyor. Hatta maşallah varolan saçlarınız oldukça sağlıklı gözüküyor. Şakak dökülmesi erkek tipi dökülmenin başladığını gösterir ancak bu aniden saçlarınızı kaybedeceğiniz anlamına da gelmez. Yaşınızı bilmiyorum ancak çok genç değilseniz forum da medikal tedavileri araştırabilirsiniz. Ön bölgede bulunan minyatürleşmeyi belki geri çevirebilirsiniz.
değerli yanıtınız için çok teşekkür ederim hocam ne olduksa mühendislik fakültesine başladıktan sonra oldu önce önce çizgim gerildi sonra şakaklardan açılmaya başladı şu an bilgisayar müh. 3.sınıftayım yaşım 21 seneye için ekim düşünüyorum sizce mantıklı bir fikir mi ? saygılar hocam

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2020, 17:39:31 »
değerli yanıtınız için çok teşekkür ederim hocam ne olduksa mühendislik fakültesine başladıktan sonra oldu önce önce çizgim gerildi sonra şakaklardan açılmaya başladı şu an bilgisayar müh. 3.sınıftayım yaşım 21 seneye için ekim düşünüyorum sizce mantıklı bir fikir mi ? saygılar hocam

Ekimlik bir durumunuz yok. Üniversite de dökülmenize etken olmamıştır genel de 20'li yaşlarda dökülmeler başlıyor. Sizin açıklığınız gibi bende açıklık 16 yaşımda başlamıştı. Şuan 33 yaşına geldim yeni ekim yaptırdım. Yaşınızda gençmiş medikal tedaviler içinde şuan vitamin takviyeleriyle varolan saçlarınızı besleyebilirsiniz. Forum da kullanılan Kerozan, Xpecia bunları araştırabilirsiniz. Saçlarınızı koruma da yardımcı olur. Yine de hiç karışmadan saçlarınıza beklerseniz en doğru kararı vermiş olursunuz. Çünkü bence saçlarınız agresif bir dökülme de değil. Canlı gözüküyorlar.

Edit: Daha önceden herhangi bir saç için takviye kullandınız mı?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

xlarktr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2020, 18:39:09 »
Ekimlik bir durumunuz yok. Üniversite de dökülmenize etken olmamıştır genel de 20'li yaşlarda dökülmeler başlıyor. Sizin açıklığınız gibi bende açıklık 16 yaşımda başlamıştı. Şuan 33 yaşına geldim yeni ekim yaptırdım. Yaşınızda gençmiş medikal tedaviler içinde şuan vitamin takviyeleriyle varolan saçlarınızı besleyebilirsiniz. Forum da kullanılan Kerozan, Xpecia bunları araştırabilirsiniz. Saçlarınızı koruma da yardımcı olur. Yine de hiç karışmadan saçlarınıza beklerseniz en doğru kararı vermiş olursunuz. Çünkü bence saçlarınız agresif bir dökülme de değil. Canlı gözüküyorlar.

Edit: Daha önceden herhangi bir saç için takviye kullandınız mı?
gittiğim cildiyeci panplus ve supradyn vitamin ilaçlarını vermişti bir ay kullanıp bıraktım öyle kaldı bir de minoxil vermişti cildimi çok tahriş ettiği için onu da saldım.benim genel sorunum saçlarıma şekil veremiyorum açıklıkları kapatmak için arkadaki saçları kullanıyorum bu baya bir sarsıyor psikolojimi en azından şakaklar ve ön çizgim için bir ekim düşünüyorum he ileride dökülmeler orta bölgelerde devam edicek ona da bir ikinci ekimi düşünüyorum hocam. dupanın resimlerine bakınca baya bi farklıymış ön çizgi bozulmuyor ve genel olarak her yerde dökülme var saçlar inceliyor vs.vs alakası yokmuş benim dökülme tipimle.bana değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ediyorum içime su serptiniz çok sağ olsun

Facebook Twitter Instagram