Gönderen Konu: 20 yaş erkek tipi dökülme 6 ay Finasteride  (Okunma sayısı 1095 defa)

Atibaba

• Full Member
20 yaş erkek tipi dökülme 6 ay Finasteride
« : 06 Mayıs 2021, 12:36:13 »
Öncedende konu açtım ama çok ilgi görmedi arkadaşlar 6 aydır Finasteride kullanıyorum
Önlere minoxil kullanıyorum
Bunların yanı sıra Aga-E tablet ama dökülme durmuyor sebebi nedir?
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2021, 17:06:51 Gönderen: Atibaba »
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Atibaba

• Full Member
Ynt: 20 yaş erkek tipi dökülme 6 ay Finasteride
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2021, 12:38:04 »
Öncedende konu açtım ama çok ilgi görmedi arkadaşlar 6 aydır Finasteride kullanıyorum
Önlere minoxil kullanıyorum
Bunların yanı sıra Aga-E tablet ama dökülme durmuyor sebebi nedir?
Alındaki kıllanmalar minoxil sonrası oluştu
  • Yaşınız 20
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2021, 15:06:12 »
 Yan etki gördün mü fin de bide saç kaliten arttı mi 6ayda hissettin mi hiç dostum

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2021, 15:12:18 »
Yan etki gördün mü fin de bide saç kaliten arttı mi 6ayda hissettin mi hiç dostum
yan etki görmedim ama dökülmem bi ara kesilmişti ama yine devam ediyor belkide aşırı dökülmeyi azalttı bilmiyorum
  • Yaşınız 20

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2021, 04:21:26 »
Biraz daha zaman vermeni tavsiye ederim. En azından 3 ay daha, gelişim veya ilerleme görmezsen tekrar gözden geçirirsin.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram