Gönderen Konu: saç tedavisi konusunda çok vasat bir millet olmamız  (Okunma sayısı 253 defa)

karanlik

• Full Member
reddit tarzı yabancı forumlara giriyorum yüzlerce başarı yakalayan her yaştan adamlar var.kimisi dazlak kafasını kapatmış kimisi nw3den nw1e ilerlemiş
kimisi keşke birisi yol gösterseydi de bu ilaçlara (finas,minox) erkenden başlasaydım diye dert yanıyor.

ama bizim forumlara giriyorum ulan bir tane bile doğru düzgün olumlu bir sonuç olmaz mı ya? :d
herkes ''ya dalgam düşerse' endişesiyle hiçbir ilaca yanaşmayıp her gün aynaya bakıp ağlayarak stres bombasına evriliyor.
böylelikle kendini daha da yıpratıyor

murattarum

• Hero Member
Ynt: saç tedavisi konusunda çok vasat bir millet olmamız
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2022, 14:51:59 »
Dalga bizim icin onemlide ondan dalgasiz deniz olurmu .dalga turk milleti icin yasama sebebi.dalgalara gelirsin oyle ezbere konusma.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2022, 15:41:32 »
Bizim forumdafa çok fazla konu var ama korkup boş konu açan daha fazla olduğu için onlarla uğraşmaktan vakit bulamıyoruz
Global Moderator

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #3 : 10 Kasım 2022, 19:25:24 »
Dalga bizim icin onemlide ondan dalgasiz deniz olurmu .dalga turk milleti icin yasama sebebi.dalgalara gelirsin oyle ezbere konusma.

sen erkeksin de onlar değil mi yani  ;D

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2022, 19:26:55 »
Bizim forumdafa çok fazla konu var ama korkup boş konu açan daha fazla olduğu için onlarla uğraşmaktan vakit bulamıyoruz

abi ben hiç denk gelmedim.en son bir tane ot karışımı hazırlayıp kafasına yediren bir eleman vardı.o da 2 tane ne olduğu belli olmayan before/after foto atıp kayboldu
başka varsa görelim biz de

Facebook Twitter Instagram