Gönderen Konu: Saç ekimi konusunda büyük tereddüt yaşıyorum Lütfen Acil Yardım  (Okunma sayısı 829 defa)

SilentNight78

• Jr. Member
  • **
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle siteye bugün arkadaşımın tavsiyesi ile üye oldum.
Çünkü yaklaşık 5 gün sonra adını vermek istemediğim fakat Türkiye de bu işin reklam yüzü olan bir saç ekim merkezinde saç ektireceğim.
Yani olay tamamiyle karar verme aşamasını bile geçti.
Bugün uzun süredir oturmadığım saçı çok seyrek ve bu olayı bir süredir araştıran bir arkadaşım ile bu konu üzerinde tartıştıktan sonra vazgeçme aşamasına kadar geldim.
Olay benim açımdan çok ciddi.
Bu yüzden bu konuyu çok ciddi araştırmış, hatta bu operasyonu gerçekleştirmiş kişilerden yardım talep ediyorum.
Saçlarımın resimleri aşağıda eklidir.
Alnım açık bir insanım. Yaşım 27. Saçlarım tam 7 senedir bir fiil dökülüyor.
Önceden tarak girmeyen saç gün gittikçe seyrek bir hal aldı.
Ve bu benim için büyük bir problem oldu.
Tam karar verdim derken, arkadaşımın gösterdiği olumsuz sonuçlanan saç ektirme operasyonlarından sonra acayip derece de kafam karıştı.
Tam anlamıyla kel sayılmam. Sizce bu operasyonu yaptırmalı mıyım ?
Operasyondan sonra durum ne kadar kötü bir hal alabilir ?
Fotoğraflara bakarak, yorumlarınıza ihtiyacım var.

SilentNight78

• Jr. Member
  • **
Yukarı da eklediğim fotoğraflar 2 gün yıkanmamış saçtan ibarettir.
şu an ekleyeceğim fotoğraf ise yıkayıp, fön çektiğim şeklidir.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34645.0
3 kutu Xpecia bitti - coraspin (ilk 3 ay her gün 3 ay sonra 2 günde 1) - Solgar d3 (2 günde 1) - Solgar vm2000 ve Solgar biotin 5000mcg(3. aydan sonra günde 1) - Prozinc Plus Şampuan - 6 ay boyunca ayda 1 PRP

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçı yıkayıp şekil verince daha hacimli ve güzel gözüküyor, aşağı yukarı seni de tatmin ediyordur o durumu, çünkü aynısı benim içinde geçerli. Kaybedeceğin bir şey olmasa, hani saçı hiçbir şekilde şekillendiremesen ekim yaptır derdim ama bu durumda insanın kafası karışıyor.
Şu an kafanı çok meşgul etmiyor gibi bu durum, halinden de memnun olmadığın söylenemez gibi, o yüzden ben şu an yaptırma derdim. En iyi sonucu alabileceğinden(gerek ekim merkezi, gerek zaman bakımından) emin olduğunda yaptırman daha iyi olur.

SilentNight78

• Jr. Member
  • **
saçı yıkayıp şekil verince daha hacimli ve güzel gözüküyor, aşağı yukarı seni de tatmin ediyordur o durumu, çünkü aynısı benim içinde geçerli. Kaybedeceğin bir şey olmasa, hani saçı hiçbir şekilde şekillendiremesen ekim yaptır derdim ama bu durumda insanın kafası karışıyor.
Şu an kafanı çok meşgul etmiyor gibi bu durum, halinden de memnun olmadığın söylenemez gibi, o yüzden ben şu an yaptırma derdim. En iyi sonucu alabileceğinden(gerek ekim merkezi, gerek zaman bakımından) emin olduğunda yaptırman daha iyi olur.

Tamamiyle aslında durum bundan ibaret. yani saçım yağlandığında bildiğin kel gibi gözükürken, yıkayıp şekil verdikten sonra beni tatmin ediyor. Fakat olumlu sonuçları gördükçe heveslenip bu yola girdim. Tabi bunun kötü sonuçlarını hiç düşünmedim. Devlet kurumunda çalışıyorum. Sırf bu operasyon için iznimi uzattım. Bir daha bu fırsat ele geçmeyebilir. Evlenmek için tam 1 senem var. Anladığım kadar operasyon bu süreç içerisinde sonuç vermiş oluyor.
Ne kadar kötü bir sonuç ile karşılaşabilirim ? Bundan daha kötü olabilir mi ?
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34645.0
3 kutu Xpecia bitti - coraspin (ilk 3 ay her gün 3 ay sonra 2 günde 1) - Solgar d3 (2 günde 1) - Solgar vm2000 ve Solgar biotin 5000mcg(3. aydan sonra günde 1) - Prozinc Plus Şampuan - 6 ay boyunca ayda 1 PRP

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saçı doğru düzgün ekebilecek taş çatlasın on tane yer çıkar tr de.çoğu ekim merkezi saçlı alanlarada saç eker biz onlara kasap diyoruz umarım onlardan biri değildir karar verdiğiniz yer.
Bir tek arenamed ,sibel ulusan ve koray erdoğan saçlı alana zarar vermeden aradan saç çıkarabiliyor.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2019, 01:25:33 Gönderen: Heptwo »

Facebook Twitter Instagram