Gönderen Konu: Karşı cins yüzünden mahvolmuş bir hayat yaşıyorum  (Okunma sayısı 1079 defa)

DavyJones

• Hero Member
Hiçbir kız beni istemedi. Arkadaş olarak yaklaşsam da istemediler, direk yürüsem de. Benimle hiç arkadaş olmadılar değil oldular ama boş vakitlerini doldurmak için oldular. Mesela 2 ay önce dans kursundan bir kızla başbaşa galatada şarapevine gittik, yüzüme de söyledi burayı instadan takip ediyordum hep gelmek istiyordum kısmet olmadı diye. Birkaç gün sonra mesajlarımı takmamaya başladı. Bin sininli ıncı ırkıdış ılırım fızlısı ılmız bını bilmini isitiyirim yazdı. Şu mesajdaki kibre bak sen kimsin ya?

Artık karşı cinsi tavlama olasılığımın 0 olduğunu anladığım için para karşılığı seks yapmaya başladım. Bugün de yaptım. Karının evinden çıktıktan sonra sahilde bisiklet sürdüm. Terlediğim için cafede kahve içiyim terim insin öyle giderim dedim. Cafede bir kızı gördüm beğendim tek başına laptoptan bir şey okuyordu. Artık kalkmasını beklemekten sıkıldım kahvem de bitmişti gittim bir kahve daha aldım. Yanına gidip “merhaba, kahveniz bitmiştir diye düşündüm size kahve aldım” dedim. Teşekkür edip istemediğini söyledi. Eğer çirkin bir adam olmasaydım teşekkür edip oturmaz mıydınız derdi.

25 yaşımdayım iş güç buldum hala kimse bana bakmıyor. Tabi maaşım 15 bin olsa bakarlardı orası ayrı. İşteki kızlara yürümüyorum ekmek paramdan olmayım diye. Ama bir tanesi bana ilgi gösteriyor gibiydi ben de karşılık verince uzaklaştı daha yazmadım. Buluşmayı kabul edip eken kızlar çok oldu. Hayatımın en kritik dönemleri olan üni sınavına hazırlık döneminde bu yüzden psikolojim çöktü ve potansiyelimi harcadım.

Bu yıkımdan kurtulmak için yaklaşık 1 yıldır antidepresan kullanıyorum. Soruyorum sizlere, kızların bana bunu yapmaya ne hakkı vardı?

Xeth

• Hero Member
Ynt: Karşı cins yüzünden mahvolmuş bir hayat yaşıyorum
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2021, 21:36:17 »
dayı sen ne yaşıyon ya
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2021, 21:37:00 »
dayı sen ne yaşıyon ya
Kızlar bana psikolojik şiddet uyguluyor. Mağdur durumdayım.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Ekim 2021, 21:38:16 »
 hani aşıda verirler mikrobu bağışıklığı guclendirirler.bizde sana artık tipsizsin tipten hep suruncen falan diyelim aynı mantıktan.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Ekim 2021, 21:40:13 »
hani aşıda verirler mikrobu bağışıklığı guclendirirler.bizde sana artık tipsizsin tipten hep suruncen falan diyelim aynı mantıktan.
Tipsiz olmasaydım kızlar bana böyle yapmazdı.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Ekim 2021, 21:42:31 »
 kabullen o zaman acı cekme.tipsizim kızlar bole yapıyor yapıcak bişi yok deyip baska şeylere yonel
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Ekim 2021, 21:44:16 »
kabullen o zaman acı cekme.tipsizim kızlar bole yapıyor yapıcak bişi yok deyip baska şeylere yonel
Eğer ben de toplumu oluşturan bireylerden biriysem kızlar beni de kabul etmeliydi. Benim gibi erkekler bu yüzden toplumdan soyutlanıyor. Benim gibilerin bunu hiç hak ettiğini düşünmüyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Ekim 2021, 21:52:30 »
 kardeş hatunlar ya tipi bakar ya paraya.yoksa ikisi mesela genelde çirkin insanlar daha fazla kitap okur baska hobiler bulurlar balık tutmak futbol takımını holiganca takip etmek unutturcak baska yontemlere yonel.resminide koymuştun çirkinde değildin ama oyle sanıyorsan tedavide ol dedik anlamıon laftan.kafayı kırmışsın rol yapmıyorsan.

HTK

• Full Member
« Yanıtla #8 : 30 Ekim 2021, 21:56:59 »
Kardeşim beğenmediğin nerense plastik cerraha gidip göstereceksin burnun mu kötü yüzün mü kırış kırış nedir yani böyle bir gerçek var çirkinsen her hareketin itici gelir eğer yakışıklı olsaydın kız oturmaz mıydınız derdi kesinlikle maddi durumun yoksa üniversite hastanelerinde de plastik cerrah var cüzi bir ücrete estetik ameliyatı yapıyorlar kiloluysan kilo ver omzun mu dar omuz çalış git hocayla beraber fitness yap. Ağlanıp sızlanmak seni yakışıklı yapmaz.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 30 Ekim 2021, 22:00:07 »
 tipinde bişi yok onun ya kafada sorun var ya troll.

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 30 Ekim 2021, 22:03:37 »
Hiçbir kız beni istemedi. Arkadaş olarak yaklaşsam da istemediler, direk yürüsem de. Benimle hiç arkadaş olmadılar değil oldular ama boş vakitlerini doldurmak için oldular. Mesela 2 ay önce dans kursundan bir kızla başbaşa galatada şarapevine gittik, yüzüme de söyledi burayı instadan takip ediyordum hep gelmek istiyordum kısmet olmadı diye. Birkaç gün sonra mesajlarımı takmamaya başladı. Bin sininli ıncı ırkıdış ılırım fızlısı ılmız bını bilmini isitiyirim yazdı. Şu mesajdaki kibre bak sen kimsin ya?

Artık karşı cinsi tavlama olasılığımın 0 olduğunu anladığım için para karşılığı seks yapmaya başladım. Bugün de yaptım. Karının evinden çıktıktan sonra sahilde bisiklet sürdüm. Terlediğim için cafede kahve içiyim terim insin öyle giderim dedim. Cafede bir kızı gördüm beğendim tek başına laptoptan bir şey okuyordu. Artık kalkmasını beklemekten sıkıldım kahvem de bitmişti gittim bir kahve daha aldım. Yanına gidip “merhaba, kahveniz bitmiştir diye düşündüm size kahve aldım” dedim. Teşekkür edip istemediğini söyledi. Eğer çirkin bir adam olmasaydım teşekkür edip oturmaz mıydınız derdi.

25 yaşımdayım iş güç buldum hala kimse bana bakmıyor. Tabi maaşım 15 bin olsa bakarlardı orası ayrı. İşteki kızlara yürümüyorum ekmek paramdan olmayım diye. Ama bir tanesi bana ilgi gösteriyor gibiydi ben de karşılık verince uzaklaştı daha yazmadım. Buluşmayı kabul edip eken kızlar çok oldu. Hayatımın en kritik dönemleri olan üni sınavına hazırlık döneminde bu yüzden psikolojim çöktü ve potansiyelimi harcadım.

Bu yıkımdan kurtulmak için yaklaşık 1 yıldır antidepresan kullanıyorum. Soruyorum sizlere, kızların bana bunu yapmaya ne hakkı vardı?
Ne yeyip ne içiyosun anlamış değilim elin karısına kızına sevgilisine denk gelirsin zor duruma düşersin önüne gelene yavşayıp ne elde etmeye çalışıyorsun
Zaten bu tavırlarla yakışıklı olsan bile kızlar senden uzaklaşırdı

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 30 Ekim 2021, 22:06:20 »
Ne yeyip ne içiyosun anlamış değilim elin karısına kızına sevgilisine denk gelirsin zor duruma düşersin önüne gelene yavşayıp ne elde etmeye çalışıyorsun
Zaten bu tavırlarla yakışıklı olsan bile kızlar senden uzaklaşırdı
Bi kız bulsam herhalde önüme gelene yürümezdim olduğum yerde kalırdım. He gerçi kızlar aldatan döven erkek seviyor ama ben öyle biri değilim belki ondan kaybediyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 30 Ekim 2021, 22:08:55 »
 başın ağrır oyle her karıya kıza zıplıyorsan bir gün indirirler bir yerde.sağlam bir tedavi gör zaten olaylara doğru bakınca tipsiz olmadığını anlıyacaksın tipinde sorun yok

HTK

• Full Member
« Yanıtla #13 : 30 Ekim 2021, 22:09:45 »
başın ağrır oyle her karıya kıza zıplıyorsan bir gün indirirler bir yerde.sağlam bir tedavi gör zaten olaylara doğru bakınca tipsiz olmadığını anlıyacaksın tipinde sorun yok
Tipini gördün mü ki?
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 30 Ekim 2021, 22:10:16 »
 koydu resmini bir kere çirkin değil kızlar bakarda.

Facebook Twitter Instagram