Gönderen Konu: Fin sonrası meni eksikliği yaşıyorum  (Okunma sayısı 802 defa)

Nuri Gümü?cü

  • Yeni üye
  • *
  • İleti: 43
Fin sonrası meni eksikliği yaşıyorum
« : 21 Ocak 2022, 15:26:37 »
Merhabalar 8 aylık finasterid sonrası meni eksikliği ve libido düşüklüğü yaşadım başlarda psikolojik olarak düşünmüştüm ama doktor böyle bir yan etkisi olduğunu söyledi gerçekten finasterid libido düşürücü ve meni sperm azalması yapar mı

Xeth

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 1112
Ynt: Fin sonrası meni eksikliği yaşıyorum
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2022, 19:41:44 »
evet bazı kişilerde bu yan etkiler olabilir
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Loprox şampuan (haftada 2)
Nature's Supreme Mg 250mg (ara sıra)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Kayser Soze

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 594
Ynt: Fin sonrası meni eksikliği yaşıyorum
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2022, 20:44:19 »
Merhabalar 8 aylık finasterid sonrası meni eksikliği ve libido düşüklüğü yaşadım başlarda psikolojik olarak düşünmüştüm ama doktor böyle bir yan etkisi olduğunu söyledi gerçekten finasterid libido düşürücü ve meni sperm azalması yapar mı
Daha fazlasını ....

Fearles

  • Jr. Member
  • **
  • İleti: 85
Ynt: Fin sonrası meni eksikliği yaşıyorum
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2022, 15:52:17 »
Evet bende de aynısı oluyor maalesef
  • Ekim Tarihi: 17.07.2020
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi mossi vitamin

Fearles

  • Jr. Member
  • **
  • İleti: 85
Ynt: Fin sonrası meni eksikliği yaşıyorum
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2022, 15:52:54 »
Bir taraftan bir yeri koruyacaz diye başka organlara zarar veriyoruz sanırım:)
  • Ekim Tarihi: 17.07.2020
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi mossi vitamin

ber134

  • Yeni üye
  • *
  • İleti: 27
Ynt: Fin sonrası meni eksikliği yaşıyorum
« Yanıtla #5 : 23 Ocak 2022, 06:42:45 »
bazı kişilerde mi? herkeste olur bunlar olacak. kiminde 1 ayda kullanınca olur, kiminde 8 ayda. kullanmayın şunları.

Aykut Baş

  • Full Member
  • ***
  • İleti: 148
Ynt: Fin sonrası meni eksikliği yaşıyorum
« Yanıtla #6 : 23 Ocak 2022, 08:42:13 »
bazı kişilerde mi? herkeste olur bunlar olacak. kiminde 1 ayda kullanınca olur, kiminde 8 ayda. kullanmayın şunları.
Varsa bir önerin onu yapalım kimse keyfinden bu ilaçları kullanmayı tercih etmez.

baldsetfree

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 609
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Fin sonrası meni eksikliği yaşıyorum
« Yanıtla #7 : 23 Ocak 2022, 16:14:44 »
bazı kişilerde mi? herkeste olur bunlar olacak. kiminde 1 ayda kullanınca olur, kiminde 8 ayda. kullanmayın şunları.

Genelde kullananların yüzde 90 ında oluyor bu etki ama çoğunluğu bir kaç ay kullanımdan sonra normale dönüyor bu süre içerisinde normale dönmezse bırakmak en doğrusu olur.

Pier

  • Sr. Member
  • ****
  • İleti: 464
Ynt: Fin sonrası meni eksikliği yaşıyorum
« Yanıtla #8 : 14 Şubat 2022, 13:55:49 »
Bir ara bende meni biraz fazla sıvıydı galiba ama sonra düzeldi sanırım

Seneca

  • Full Member
  • ***
  • İleti: 135
Ynt: Fin sonrası meni eksikliği yaşıyorum
« Yanıtla #9 : 14 Şubat 2022, 22:58:18 »
Kan değerlerinize baktırın. Buradaki insanlardan yardım beklemeyin böyle konularda, bahsettiğiniz şeyler ciddi yan etkiler ve bunlar sadece sizin fark ettiğiniz yan etkiler. Vücudunuzda ne olup bitiyor kan değerlerine bakmadan anlayamazsınız. Psikolojik mi, gerçekten fiziksel bir yan etkiye mi dönüştü bunu görmeniz gerekiyor. 7. 8. ayda başlamış olması ilacın yavaş yavaş vücut dengenizi bozduğu yönünde bir işaret yalnız.
"Ignorance is the cause of fear.” ― Lucius Annaeus Seneca

 

Facebook Twitter Instagram