Gönderen Konu: Proscar kullanımı ile libodo ve meni artışı.!!!  (Okunma sayısı 8442 defa)

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Proscar kullanımı ile libodo ve meni artışı.!!!
« : 18 Temmuz 2018, 20:20:33 »
Merhaba arkadaşlar yaiım 21 6 yıldır sac dökülmesi yaşıyorum .Yaklaşık 2 aydır prosca-r 5/1 kullanıyorum ve zaten normalde yüksek olan libodom bu 2 ay içerisinde aşırı derecede arttı. Ve ilginc olan bir etkide az olan menimde baya bir artış oldu. Öyle bir hal aldıki çok rahatsız edici derecede. Ergenlik döneminden daha beter. Sacımı usturaya vurduğum için dökülmeye etkisi var mı bilmiyorum. Sizce bu gördüğüm yan etkilerin sebebi nedir bırakmalımıyım?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Proscar kullanımı ile libodo ve meni artışı.!!!
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2018, 14:57:25 »
finasterıd bazen ters etkı yapar yani :) daha çok kapı pencere tırmanırsın ama normale donör olası bir durum takılma :)
Global Moderator

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2018, 15:58:47 »
finasterıd bazen ters etkı yapar yani :) daha çok kapı pencere tırmanırsın ama normale donör olası bir durum takılma :)
sağol hintel içime su serptin
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

luckystrike

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2018, 18:34:29 »
arkadasim valla guldurdun beni :D fazla libido iyidir, benim bi arkadasimda hintellin dedigi gibi tam tersi olmustu. Sen sansliymissin :D :D

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2018, 21:58:20 »
arkadasim valla guldurdun beni :D fazla libido iyidir, benim bi arkadasimda hintellin dedigi gibi tam tersi olmustu. Sen sansliymissin :D :D
iyi de insan bekar olunca cok büyük sıkıntı oluyor. Hele deinsanların içinde sürekli hazırolda gezmek büyük rezillik. İnsan istemsiz yaşamasına rağmen çok utanıyor

green

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2018, 20:01:55 »
Kardesim bendede ayni etki ediyor onceleri uyuyan kus bu ilaci aldim mi duramiyorum dayanilmaz oluyor bu ilk aylar daha cok libido ucuyor ama sonra normale donuyor biraz daha sabir etcen... bendede meni cok geliyor hafif sulandirdigindan mi nedir selale gibi... soyle dozu iyi ayarla kardesim ben sirf libidoyu dusursun icin sabah bazi aksamlarida atiyorum
ozetle bazi kisilerde azdiriyor bu ilac ama saclarda etkiyi gorene denk devam et

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2018, 01:43:36 »
Kardesim bendede ayni etki ediyor onceleri uyuyan kus bu ilaci aldim mi duramiyorum dayanilmaz oluyor bu ilk aylar daha cok libido ucuyor ama sonra normale donuyor biraz daha sabir etcen... bendede meni cok geliyor hafif sulandirdigindan mi nedir selale gibi... soyle dozu iyi ayarla kardesim ben sirf libidoyu dusursun icin sabah bazi aksamlarida atiyorum
ozetle bazi kisilerde azdiriyor bu ilac ama saclarda etkiyi gorene denk devam et
kardeşim sende de işe yaradımı dökülmen durdu mu?

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2018, 15:30:04 »
millet kuşu çalışmaz diye korkudan kullanmıyor sen kullanıp daha felaket olmussun şansa bak çok güldüm :))

charlie.brown

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2018, 18:31:06 »
ciddi misin kardeş ? :) ya biz sıkıntı yapar diye kullanmaya korkuyoruz maalesef :( böyle yan etkiye can kurban..enerji bi şekilde atılır :p
şaka bi yana bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın yani her zaman olumsuz etki etmiyor mu ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2018, 18:35:11 »
arkadaşlar çok şahit olduğum gayet normal bir durum ara ara bende de yapıyor bu şekilde artışlar bence çok güzel bir durum heyecan katıyor hayata :)
Global Moderator

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Temmuz 2018, 13:52:48 »
Yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Çok şükür yan etki gecti artık insanların içinde normal bir şekilde yürüyebiliyorum.gülen arkadaşlar size ne kadar iyi bir şeymiş gibi gelse de o durumu yaşamadan bilemezsiniz ama gülün gülmek iyidir 😂😂😂. Hintel reisinde dediği gibi arada olması iyi oluyor böyle şeylerin aksiyon katıyor😂

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Temmuz 2018, 13:54:14 »
ciddi misin kardeş ? :) ya biz sıkıntı yapar diye kullanmaya korkuyoruz maalesef :( böyle yan etkiye can kurban..enerji bi şekilde atılır :p
şaka bi yana bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın yani her zaman olumsuz etki etmiyor mu ?
yaw dostum atılmıyor vallahi de. Yani bide bekar olunca hiç atılmıyor kollarda bir yere kadar dayanıyor. 😅.

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Temmuz 2018, 13:55:32 »
millet kuşu çalışmaz diye korkudan kullanmıyor sen kullanıp daha felaket olmussun şansa bak çok güldüm :))
valla ben kısır kalmayı göze alarak başladım bakalım sonucune olur dostum. :)))

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 08 Ağustos 2018, 23:58:40 »
3 aydır byopecia multiplex kullanıyorum. İlk 2 ay içindeki saw yüzünden libidom baya düştü. ama şu son 1 aydır peter north’e bağladım  8) verseler çay bardağı doldururum.

olacakokadar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 18 Ağustos 2018, 16:11:12 »
Bu bir çeşit refleks dönemi oluyor sanırım. Ben de benzer dönemleri yaşadım. Bir ara aşırı libido artışı ve saç dökülmesi yaşadım. Sonra öğrendiğim kadarıyla vücut bu şekilde tepki veriyor ama daha sonra her şey normale dönüyormuş. Bence biz bira bu yan etki olayını abartıyoruz. İlhan Serdaroğlu ile yüzyüze görüşmemde bana 15 yıl proscar kullananları bildiğini söylemişti. Zaten dünya çapındaki tüm ekimciler neredeyse finasteridi şart koşuyor. Ben bizzat dutasterid kulandığım için üroloğa gittim ve bana birşey olmaz dedi. Sadece yaşa bağlı libido düşmesini buna bağlarsın dedi. Yan etki olayı bence çyle kolay değil. Sonuçta reçetesiz satılan ve klinik olarak yüzde 2 yan etki değeri verilen ilaçlar
TEDAVİM:
1) Proscar 4/1-Hergün aynı saatte.
2) Avodart - Zaman zaman dökülmem çok arttığında.
3) Masaj ve dermaroller - Düzensiz.
4) Yeşilçay.
5) Ara sıra konazol şampuan.

NOT: 1 MAYIS 2018 TARİHİNDEN İTİBAREN MİNOXİDİL KULLANMIYORUM.

Facebook Twitter Instagram