Gönderen Konu: Yıkama konusu yüzünden uyuyamıyoruö  (Okunma sayısı 714 defa)

Alanya00

• Yeni üye
  • *
Yıkama konusu yüzünden uyuyamıyoruö
« : 22 Ağustos 2020, 01:13:40 »
Abilerim merhaba, 19 yaşındayım ve saçlarımın 1/3 ü kadarını kaybettiğim için 4 gün önce ekim yaptırdım. Dün örnek yıkama nasıl olur öğrenmek için ekim merkezine gittim ve ilk yıkamamı yaptılar. Git gide dairesel hareketler çizerek yıkama yapmam gerektiğinden ve sertleştirerek süreci devam ettirmem gerektiğinden bahsettiler ve NE YAZIKKİ saçımı yıkayan arkadaş ekim yapılan bölge üzerinde uygulamalı olarak 10.günde nasıl bir yıkama yapmam gerektiğini gösterdi. Tahmin edersiniz ki cok ciddi aci duydum ve o an psikolojik olarak saçlarımı kaybetmiş gibi hissettim. 3.günümde ilk defa saçımı yıkarken, son gün nasıl yıkayacağımı uygulamalı göstermesi sizce ne kadar doğru? Kendisine bunu söylediğimde iş işten geçmişti ve bana herhangi bi problem yaşamayacağımı söyledi. Eminim benim bu stressimi anlayanlarınız olacaktır. Lütfen bana açıksözlü bir şekilde bu durumun ekilen saçlarıma zarar verip vermediğini söyleyin. Teşekkürler

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Yıkama konusu yüzünden uyuyamıyoruö
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2020, 01:22:03 »
Ekim merkezi neresi acaba?
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Alanya00

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2020, 01:28:17 »
Ekim merkezi neresi acaba?
Abi böyle şikayet eder gibi olsun da istemiyorum o yüzden merkezin ismini yazmadım, eğer cidden yaptıkları zararlı oalcaksa bilmek istiyorum. Gerçekten uyku haram oldu, çok öfkeliyim.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2020, 01:29:57 »
Abi böyle şikayet eder gibi olsun da istemiyorum o yüzden merkezin ismini yazmadım, eğer cidden yaptıkları zararlı oalcaksa bilmek istiyorum. Gerçekten uyku haram oldu, çok öfkeliyim.
Yok icini ferah tut hicbirsey olmaz. Herhangi bir kanama falan olmadiysa birsey de olmaz

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2020, 06:51:41 »
19 yaşında birine ekim yapan bir merkezin işine , insanlara , kendilerine duyduğu saygıdan şüphe ederim... 19 nedir kardeşim.. bu kadar mı aç kalmışlar bu kadar mı müşterileri bulamamışlar. Yazık günah..

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2020, 08:07:21 »
19 yaşında birine ekim yapan bir merkezin işine , insanlara , kendilerine duyduğu saygıdan şüphe ederim... 19 nedir kardeşim.. bu kadar mı aç kalmışlar bu kadar mı müşterileri bulamamışlar. Yazık günah..
Ondan merak ettim neresi acaba diye sordun ama arkadas soylemedi

Facebook Twitter Instagram