Gönderen Konu: 18 yaşında saç dökülmesi yardım acil lütfen hintell abi bakarmısın  (Okunma sayısı 537 defa)

MERT YILDIRIM

• Yeni üye
  • *
Öncelikle herkese selamın aleyküm 18 yaşındayım
Saçım 15 yaşımdan beri dökülüyo ilk saçımın seyreldiğini 2020 korona karantina zamanı farkettim evden dışarı 2 ay çıkmadığımı hatırlıyorum vitamin eksikliğim çıkmıştı doktora gittiğim zaman minoksidil kullan dedi 2-3 paket kullandım baya iyi gelmişti fakat sonrasında sanırsam tekrar dökülünce başka doktara gittim 1 sene sonra, hair Forte sprey ve xpceia tablet kullanmamı söyledi sprey ve tablettende 2-3 paket kullandım biraz iyi geldiğini söyleyebilirim ailem eskisine nazaran daha iyi olduğunu söylüyo
Şuandada devam etmekteyim ekstra d vitamini alıyorum genetik olarak anne tarafı dede de norwood 6 gibi bişey dayı olarak birinin saçları 42yaşında gür diğeride 43 yaşında şakakları gerilemiş tepede açılma yok onun dışında kel Yok sülalede abimin saçı gür onun dısında 2022 yazında 20 kg verdim acaba genetikmi onun dışında ilerde saç ektirmeyi düşünüyorum   saçlarım fotoda kısa uzunken seyreklik çok yakından bakılmassa belli olmuyo dökülme olarak 15 -20 tel arası sadece duş alırken dökülüyo ne yapmam lazım ne önerirsiniz

MERT YILDIRIM

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç dökülmesi nedenleri ve medikal tedavileri
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2023, 22:41:36 »
Arka kısım böyle kısa
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2023, 22:48:45 Gönderen: MERT YILDIRIM »

Facebook Twitter Instagram