Gönderen Konu: Kararsız abi için lütfen yardım  (Okunma sayısı 968 defa)

dunya34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kararsız abi için lütfen yardım
« : 12 Haziran 2018, 03:18:42 »
İyi günler arkadaşlar ,
Ben saçlarım döküldü diye psikolojik bozuldu , yaşım 36.
Ama kardeşimin saçlarını görünce çok üzüldüm .önlerden iyice dökülmüş ve tepe  açılma durumuna henüz 23 yaşında.
Ben anksiyete tedavisi gördüğüm için daha kaygılıyım , ama kardeşimin psikolojisi bozulmasın diye ona henüz bişey diyemedim . Çok bariz dökülmüş ama sanırım gözleri alıştığı işin farkında değil , onun da psikolojisi bozmamak adıma ne yapabilirim . ( çünkü psikolojisi bozulunca daha fazla dökülecek , zaten çok kaliteli bir saçında Yok gibi .
ketoral kullanmasını mı söylesem ne yapsam bilemedim , bir abi ricasıdır lütfen yardım .

PagaroN

• Hero Member
Ynt: Kararsız abi için lütfen yardım
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2018, 10:24:36 »
Merhaba
Öncelikle geçmiş olsun. Kendiniz için kaygılanmak bir yana kardeşiniz için kaygılanıp stress düzeyinizi 2 kat artırmanız dikkat etmeniz gereken bir durum.
Kardeşinize herhangi bir tavsiyede (ilaç, losyon, şampuan veya vitamin...) bulunduğunuz zaman mutlaka nedenini sorgulayacak ve sizin çok çekindiğiniz farketmesini istemediğiniz durumunu malesef fark edecektir. Kendisi ile konuşmanız ve durumunu kabullendirmeniz en mantıklı davranış olacaktır.
Selamlar...

dunya34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2018, 01:43:43 »
Teşekkürler , pagaron.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Haziran 2018, 03:42:22 »
Bukadar kaygı yapma  dökülürsede ektiririz kafasına gir iki kafa içinde bunu düşün kaygı kafasından çık ekim kafasına gir ilaç kafasınada girme o kafa kendini kandırma kafası ekim kafasında kaygı yapmassın çözümü var dersin kaygı kafasında saçlar daha çok gider ekim kafasında birşey olmaz.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Facebook Twitter Instagram