Gönderen Konu: Deneyimli abi ve kardeşlerimden yorum bekliyorum  (Okunma sayısı 1087 defa)

slymnd

• Jr. Member
  • **
Deneyimli abi ve kardeşlerimden yorum bekliyorum
« : 25 Temmuz 2019, 21:24:33 »
19 yaşından beri saçım dökülüyor şuan 24 yaşındayım artık gençliğimi daha fazla fotograflardan kaçarak geçirmemeye  karar verdim ve şahin çelikten 1 ay sonrasına randevu aldım inşallah sürecide bana yol gösteren bu forumda paylaşmayı düşünüyorum ekimime yaklaşık 1 ay varken sizlerden yorum ve öneri bekliyorum şahin hoca 4000 ekerim üstlere arkaya dokunmam ilerde ekersin dedi varolan saçlarımında döküleceğini ilerde ikinci bir ekim gerekebileceğinide söyledi ama mutlu eder sonuç seni dedi bende kabul ettim  kaç defa genç olacaz düşüncesiyle  sizlerden dönor alanım ekim kararım ve durumum hakkında yorumlar bekliyorum yaklaşık 1 haftadır proscar ve biotine başladım şimdiden güçlendirme amacıyla

slymnd

• Jr. Member
  • **
Ynt: Deneyimli abi ve kardeşlerimden yorum bekliyorum
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2019, 21:26:03 »
Ek

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2019, 21:37:55 »
Kardeş kararın hayırlı olsun umarım herşey iyi gider, ön bölgeye ekildikten sonra ileride 2.operasyonla tepeye ekilir, greft sayın yeter diye görünüyor donör bölge kaliteli
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

caresizbedevi

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2019, 21:38:52 »
proscar+biotin uzun vadede arkayı toparlar. -yanetkilerini gözardı etme- 4bin de ekim başarılı olursa yüzünü güldürür. donör bölgen iyi ama çok güçlü durmadığından üst limit olarak 4bin isabetli bir rakam olmuş. ilerde ikinci bir ekimle saç dökülmesi problemini toprağa gömersin artık. sonucun güzel olur umarım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Temmuz 2019, 21:45:57 »
Donör bölgen idare eder kardeşim ilerki ekiminede yeter.

Var olan saçlarında incelme mevcut ekime kadar finasterid düşünürsen kendi saçlarını korur tepeyi güçlendirir ve bu ekimlede mutlu olursun.
Global Moderator

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Temmuz 2019, 22:06:48 »
Finasteride bu saçı güçlendirir alacağın etkiye göre belki ekim bile yaptırmazsın

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 25 Temmuz 2019, 22:57:33 »
Şahin hoca çok iyi bi seçim hayırlı olsun şimdiden paylaşımları unutma

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 25 Temmuz 2019, 23:35:39 »
Finasteride bu saçı güçlendirir alacağın etkiye göre belki ekim bile yaptırmazsın

hayal dünyasında yaşıyorsun finasterid senin sandığın gibi etkili bir ilaç değil daha çok dökülmeyi durdurucu etkisi var senin dediğin gibi yeni saç çıkartmaz.

caresizbedevi

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 25 Temmuz 2019, 23:48:13 »
hayal dünyasında yaşıyorsun finasterid senin sandığın gibi etkili bir ilaç değil daha çok dökülmeyi durdurucu etkisi var senin dediğin gibi yeni saç çıkartmaz.

evet fin dökülmeyi durdurur ama yeni saç oluşumunu desteklemez. dhtyi bloke eder, blokeden kurtulan saç kökü doğal takviyelerle yada dış destekleyicilerle güçlenir ve saçlar kalınlaşmaya başlar.

Facebook Twitter Instagram