Gönderen Konu: Saç dökülmesinde En çok memnun kalınan tedavi ya da ilaç son durumilaç  (Okunma sayısı 725 defa)

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba,22 yaşındayım saçımda genel seyreklik var ve genetik dökülme,şunu merak ediyorum başarı yüzdesi en yüksek olanı hangisi,genel seyreklik problemi olan arkadaşlar kulanıp işe yaradığını gördüğü tedaviler nedir
En yüksek olan fin kullanmak ama bu tarz olanlar cinselliğe etkisi oluyor ben önermem kullanmıyorumda, xpecia da aynı şekilde, minoxil var mesela ama oda cok yan etki edebiliyor ve döngü var

Reis Burada

• Yeni üye
  • *
Teşekür ediyorum dostum benim anladığım kadarıyla son yıllarda en iyi çare finasterid gibi heralde onu deneyeceğim yan etkisi olduğunu biliyorum ama şuan saça nasıl etki edecek onu daha çok merak ediyorum
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2023, 13:23:16 Gönderen: Reis Burada »

Hakan Hakkn

• Full Member
Teşekür ediyorum dostum benim anladığım kadarıyla son yıllarda en iyi çare finasterid gibi heralde onu deneyeceğim yan etkisi olduğunu biliyorum ama şuan saça etki edecek onu daha çok merak ediyorum
Etkisi için 5 6 ay beklmelisin

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Etkisi için 5 6 ay beklmelisin
Beklerken saç ile ilgili yan etki görmeyiz demi

Hakan Hakkn

• Full Member
Beklerken saç ile ilgili yan etki görmeyiz demi
Valla kişiden kişiye göre değişiyor

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla kişiden kişiye göre değişiyor
Nasıl bir yan etki olur minoxidil tarzı olmasından korkuyorum, birde dut nedir hangisi daha iyi bi öğretir misin

Facebook Twitter Instagram