Gönderen Konu: saç ektirenler toplanın alternatif takviyeler..  (Okunma sayısı 3302 defa)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç ektirenler toplanın alternatif takviyeler..
« : 21 Nisan 2017, 22:19:03 »
evet arkadaşlar yeni bir araştırma yaptım hocama da danışıp konuyu açtım.....gönül ister ki hepimiz finasterid kullanalım ama malumunuz sıkıntılı yan etkiler,bizi korkutuyor size alternatif seçenekler sunuyorum..yeni ekilen saçlar bildiğiniz üzere beslenmeye ihtiyaç duyar  aynı bir bebek saçı gibi düşünebilirsiniz..gelelim alternatif yolla saçı güçlendirmeye..
1 saçlara market şampuanı kullanmayın..dalin bebe şampuanı en zararsızı
2 biotin ve saw palmetto kesinlikle kullanın
3 solgarın magnezyum calsiyum ve çinko kombinli multi vitamini var.bunu özellikle soyluyorum yeni çıkan saçların özellikle kalsiyum ve çinkoya çok ihtiyacı var finasteridden daha çok :)..saç kalitenizin 3 ay içinde nasıl arttığını göreceksiniz..altta bu vitaminin görselini koyacağım..çünü bu vitaminde saçın ana elementlerinden mevcut
4.özellike  kan akışını her gece kafanıza  masaj yaparak arttırınız..2dk
5.saçınızın yağ dengesini bozacak zeytin yağı badem yağı ve saç kremleri kullanmayınız..
6.haftada 2  3 kez normal çay demler gibi demlediğiniz ısırgan otu suyu ile  saçları  yıkayın ve kuruduktan sonra ister durulayın ister durulamayın..sıkıntı yok saçlara hem hacim verecek hem kan akışını artıracak..hemde parlak bir görüntü oluşturacak..dökülmeyi de azalttığı söyleniyor ..
not...4 ve 6.maddeleri ekimden 1.5 2 ay sonra yapmanızda fayda var..yeni ektiren arkadaşlar 4 ve 6.madde harici hemen başlasın.

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ektirenler toplanın alternatif takviyeler..
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2017, 23:44:51 »
Finasa alternatif illac bulanin ayaklarindan opucem :D ama suan tip dunyasinda yok malesef.. Saw palmetto herkeste ise yaramayabilir kisiden.kisiye degisebilir dht baskilayip baskilamadigi ama finas kesin baskiliyor

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2017, 00:15:55 »
finasteride alternatif demiyorum zaten alternatif tedavi diyorum özellikle mangnezyum çinko kalsiyum kombinesi önemli

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2017, 00:20:28 »
Haklisin Saw palmettoyu da deniyecegim kesinlikle 

DMX_GOON

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2017, 15:55:30 »
Saw palmetto işe yarıyor gibi.Pek bir yanetkisini de görmedim.Bi yerde çinkonun DHT yi bakıladığına dair bişeyler okumuştum.Güzel önerilerde bulunmuşsun hocam ısırgan otunu deneyeceğim.
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2017, 15:57:06 Gönderen: DMX_GOON »

EsaliEs26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Temmuz 2017, 12:44:05 »
ben xpecia kullanıyorum içinde saw palmetto da var ama ??

Facebook Twitter Instagram