Gönderen Konu: saç ektirenler neden pişman oluyor?  (Okunma sayısı 18344 defa)

murattı

• Yeni üye
  • *
saç ektirenler neden pişman oluyor?
« : 16 Ocak 2021, 18:36:17 »
arkadaşlar çevremde ne kadar saç ektiren varsa hepsi pişman ve sakın saç ekimi yaptırma diyorlar .çoğu ilk bir sene memnunmuş ama sonra saçları şu an hem seyrek hemde ekim olduğu çok belli oluyor.
hatta geçenlerde birisi lazer epilasyon yapmayı düşünüyorum dedi ciidimiydi şakamıydı emin olamadım .

emekli kel

• Hero Member
Ynt: saç ektirenler neden pişman oluyor?
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2021, 18:38:50 »
 kişi genetik dokulmesi agresifleşince saç ekimine koşar oysaki doğru olan ilaçta dokulmeyi kontrol altına alıp sonra ektirmektir ve ilacı bırakmamaktır oteki turlu saç çıkıyor kişinin kendi saçları dokulmeye devam ediyor memnuniyetsizlik oluyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

murattı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2021, 18:44:27 »
o dediğinde doğru ama benim dediğim kişilerin en az 5 metreden saçının ekim olduğu belli çoğu o yüzden pişman .bencede çok itici bir görüntü ekim olduğu belli olunca insanın adamın yüzüne  bakınca direkt salak olduğu düşüncesi geliyor  ;D saç ektirmiş ama onu bile düzgün bir yerde yapamamış şeklinde bilmiyorum ama cidden o tür saç ektirmiş adamlarda az salak oluyor yani pişman olmakta sonuna kadar haklılar.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2021, 18:47:45 »
bu yüzden tedaviyi çok daha önemsiyorum nw 4 birisi saç ektirmek yerine sert bir tedavi uygulasa saç ekiminden daha iyi sonuç elde edecek hele genç yaşta ektirenler çim adam oluyor

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2021, 19:09:09 »
 önleri doğal eken yerlerde var her ekim kötü olucak diye bişi yok.ana saç gibi ekenlerde var
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2021, 19:11:06 »
o dedıgın arkadasların kendı sacları dokulmeye devam ettıgı ıcın pısman oluyor malesef
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2021, 19:50:30 »
Düzgün bir yerde ektirenler pişman değil nerde merdivenaltı yerlerde saç ekimi yaptıran varsa hepsi pişman.
Adamlara 5000 greft ekiyorlar 1000 greft çıkıyor sonra kendi saçları dökülünce o bin greftle başbaşa kalıyor ve işte o zaman anlıyor gerçek manzarayı.
5000 greft in 4000 çıksa halbuki hiçbiri pişman olmaz.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2021, 20:15:31 »
saç ekimi düzgün yapılırsa kimse pişman olmaz hocam o sizin çevrenizdekiler kötü yerlere ekim yapmışlardır.
doner alandaki saç miktarı tüm kafanın 4 misli kadar nerdeyse yani atıyorum 4000 greft sanıldığı kadar az bir miktar değil düzgün ekilirse nrwd yedi kafayı bile kapatır ama insanımız kötü yerleri göre göre 1000 greft saç çıksa hepsi çıktı sanıyorlar ondan sonradakendi saçları dökülünce  saç ekimine karşı bir ön yargı oluşuyor ama neyseki bu forum var .
forumda son zamanlarda kaliteli ekim yapan ekim merkezleri çoğaldı bu ön yargıları ortadan kaldıracak ekimler çokça gelmeye başladı bu durum sevindiri gerçekten.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 17 Ocak 2021, 02:59:16 »
arkadaşlar çevremde ne kadar saç ektiren varsa hepsi pişman ve sakın saç ekimi yaptırma diyorlar .çoğu ilk bir sene memnunmuş ama sonra saçları şu an hem seyrek hemde ekim olduğu çok belli oluyor.
hatta geçenlerde birisi lazer epilasyon yapmayı düşünüyorum dedi ciidimiydi şakamıydı emin olamadım .

İyi ekim yaptıranların ne sen saç ektirdiğini bilirsin ne de o saç ektirdiğini söyler.
Yani güzel olanlardan senin haberin olmaz. Gözünün içine sokulanlar genelde kötü olanlardır.
Esasında güzel sonuçlananlar, kötü sonuçlananlardan çok fazla.
Diye düşünüyorum

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 17 Ocak 2021, 04:27:33 »
İyi ekim yaptıranların ne sen saç ektirdiğini bilirsin ne de o saç ektirdiğini söyler.
Yani güzel olanlardan senin haberin olmaz. Gözünün içine sokulanlar genelde kötü olanlardır.
Esasında güzel sonuçlananlar, kötü sonuçlananlardan çok fazla.
Diye düşünüyorum
Kesinlikle çok doğru. İyi ekimleri biz anlamıyoruz zaten kötüler ise ortaya çıkmış oluyor ve böyle bir algı oluşuyor.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 18 Ocak 2021, 02:33:52 »
keşke pişman olsalar adamlara 5000 ekiliyor 1000 çıkıyor çok memnunum diye ortalarda geziyorlar ama  bu dediğim daha çok merdivenaltı yerlerde ektirenlerde oluyor genelde.

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Ocak 2021, 17:05:24 »
 doğru seçim yapmasını bilen kişi saç ekiminden pişman olmaz en fazla saçları istediği gibi olmaz onuda halleder merkez her saç ekiminde %100 başarı alınmaz Adamın malzemesi zayıf açık alan fazla beklenti rapunzel olunca olmuyor bu işler

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 28 Ocak 2021, 00:18:16 »
keşke pişman olsalar adamlara 5000 ekiliyor 1000 çıkıyor çok memnunum diye ortalarda geziyorlar ama  bu dediğim daha çok merdivenaltı yerlerde ektirenlerde oluyor genelde.

merdivenaltı deyince sanki izbe ve ne olduğu belirsiz yerler akla geliyor ama yanlış .
günümüzde merdivenaltı saç ekimi yapan yerler son derece lüks hastanelere taşındı bu konuda dikkat.
ekiminizi tanıdık ve bilindik bir özel hastanade yaptırmış olabilirsiniz ama genede en az yarısının  aslında merdivenaltı yerler olduğu gerçeğini değiştirmiyor malesef.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 03 Şubat 2021, 15:52:12 »
Hastaneler gelince Hastane adına bakarak saç ektirilmez
Mesala acıbadem hastanesi kaliteli bir hastanedir ama saç ekim merkezi sadece yer işgal eder hastane ile bağımsız bir çok insan hastane adına kanıyor

Bu arada acıbadem sadece örnek kötü anlamda söylemedim.
Global Moderator

aslanoglu

• Full Member
« Yanıtla #14 : 08 Şubat 2021, 19:45:56 »
pazardan iki kilo domates alırken bile bir çok tezgah geziyoruz. Saç ektirmeden önce de iyi araştırmak gerek bence

Facebook Twitter Instagram