Gönderen Konu: 5-6 yıl önce saç ektirenler varmı? Memnunmusuz pişmanmisiniz?  (Okunma sayısı 504 defa)

Terminator

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaslar.
Bu forumda cogu ekimden en gec 1 yil sonraki halini yaziyor, fotograflarini yukluyor. Benim merak ettigim ekimden 5-6 yil sonra durum nasil oluyor? Oyle bir statistik olsa super olurdu. Elon Musk 2010larda ektirmis. Hala saclari iyi gozukuyor. 1-1.5 yil sonraki insani mutlu eden goruntu 5-10 sene sonra da devam ediyormu? Yoksa cogu pismanmi oluyor?

Kerimm34

• Hero Member
forumda zuzun dönem sonuçlarını paylaşan çok kişi gördüm burda ,halen aynı durumda kalanlarda var tam tersi kendi saçları dökülüp ikinci ekim düşünenlerde var .aynı şekilde çevremde 10 sene önce ektiren bir kaç arkadaşımda var onlardada durum benzer şekilde .benim çıkardığım sonuç gerçek anlamda çok iyi sonuç alanların uzun  dönemde sonuçları halen iyi oluken zayıf sonuç alanlarda kendi saçalrınında dökülmeleri ile beraber sonuç çok kötü oluyor. özellikle sıklaştırma ekimi yaptırıpta yüzde 30 saç çıkış başarısı elde edip sonuç süper oldu sananları ilerde bir şok bekleyebiliyor.

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben ektirdim 8 sene önce ekilenler halen duruyor ama kendi saçlarım çok zayıfladı ve seyreldi o yüzden ikinci bir ekim düşünüyorum.
ekilen saç dökülüyormu diye merak ediyorsan bence dökülmüyor .döküldüğünü iddia eden çoğu kişinin  aslında kendi saçı seyrelmiştir emin ol .

mr.emre

• Sr. Member
4 seneyi tamamladım, gayet memnunum.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Denz06

• Yeni üye
  • *
Benim ekilenler döküldü eğer gerçekten dökülmüyorsa bana dendiği gibi 3400 greft değil 1500 - 2000 greft ekildi demektir

Benvolki

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben 9yıl önce ektirmiştim ikinci ekimimi yaptırdım 1ay kadar önce. Soru, ilk ekimin yapıldığı yaşa ve planlamasına göre değişir. Ben ilk ekimden memnun olmadım ancak 2.ekim planlamasına uygun gitti. Ekilenlerden de ciddi kayıplarım oldu. Ekilenler dökülmez diye bir şey yok bu bir yalan. Kişinin yaşam tarzı yediği içtiği falan filan neyse. Mevcut saçlardan da kayıplar olacagını planlamıştım ikinci ekimi yaptırdım. Ama 10 yıl sonra ne olur bilinmez. Kişi yaşlandıkça ense de gidiyor seyreliyor. Saç ekimi 5-10 yıllık süreç için tatmin sağlar olarak görüyorum. Farklı ornekler de vardır.
2.Ekim (4200 + 4300 greft)
Sawpoo şampuan
Xpecia
Hairforte sprey
Pharmaton

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
8 yıl olacak çok memnunum Dr Koray Erdoğan Asmed saç ekimi yaptırdığım yer gerçi herkes biliyor :)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram