Gönderen Konu: psikolojik yardıma ihtiyacım var. Bu gence yardım et lütfen  (Okunma sayısı 2700 defa)

yakup423

• Yeni üye
  • *
Merhabalar abiler, ablalar.  OFF TOPİC OLDUĞU İÇİN BURAYA YZADIM
Şimdi buraya normal hayatta yaptıklarımı acıklayacağım. Dalga geçmeden yardımınıza düşüncelerinize ihtiyacım var. Bunun burada açıklamamım sebebi de anonim şekilde paylaşım yapabilmemdir.

20 yaşındayım 1.70 boyunca 60 kilo bir erkeğim ve ben de herkes gibi saçıma dikkat ediyorum. Bakımlı bir erkeğim. Tabi ki bunu yapmamın sebebi karşı cins. Çok iyi bir manipülasyon ustasıyım. Yani dışarıdan çok masum ve zararsız olarak görünüyorum bundan dolayısı insanların çok kolay güvenini kazanıp herhangi bir şey hakkında ikna edebiliyorum. Ben ise bunu kızlara karşı kullanıyorum. 7-8 kızla bir anda sevgili olduğumda oldu tek bir kızla sevgili olduğumda oldu. Eğer erkeğin aklı başka bir şey de isterse kızı da o yola getirebilir. Ben de kızları kendime bağlayıp bir amaç uğruna kullanıyorum ve zamanla duygularım köreldi. Evet bunun yanlış olduğunu biliyorum ve bu yüzden sizden yardım istiyorum. İlerde kız çocuğum olur ve benim gibi erkeklerle karşılaşır diye bundan dolayı çok korkuyorum. Bunu gidip bir psikoloğa açıklayamam hele ki kadın psikolog olursa cabası.

Yani sıradan bir erkek olmak istiyorum ama böyle kötülükler beni çekiyor. ( Etrafımdaki insanlar yakışıklı olduğumu söylüyor. )
Bu arada derslerim çok iyi okul ikinciliği ve birinciliğim var ve şuan üniversite okuyorum.

emekli kel

• Hero Member
 kızlar seytan olur kandıramazsın yakışıklısın diye kanmış gibi yaparlar kasınanı kaşırlar ben oyle seyi hayatımda yapmadım ama yapanada mana bulmam.eden kendine eder dişi kopek kuyruk sallamadan erkek kopek ona uymaz banada bir suru geliyor ben sallamıom ama baskaları kullanıyordur .eden kendine eder.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

yakup423

• Yeni üye
  • *
tek taraflı olmaz demi abi bu işler.

Virtüöz

• Hero Member
Valla acımıycam direk lafımı söylüyorum tam bir "Şerefsizsin".Bunu dedim diye banlanacaksamda banlanıyım.Bu tür insanlara teamülüm yok.Alayı telef olsa keşke.Senin yaptığın yüzünden er yada geç cezasını çekersin.Ya bir kızdan yada kızından bunu sakın unutma.Dünya kimseye ettiğini yanına kar bırakmaz.Etrafındakilerinde gözlerine sokıyım 20 yaşında 1.70 boyla neyine yakışıklısın direk 3 - 0 geridesin zaten.Gelmiş birde burda iyi adam olmak istiyorum diyor.Senin kanın bozuksa napsan fayda etmez.O kızlarda ilerde gidip efendi kişiliklere kendini atıyor veya tüm erkeklere aynı gözüyle bakıyor.Hem tatmin olmuyor hem teneke gibi ses yapıyor.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.Valla sinirimi boşalttım iyi geldi oh.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kendine inanç noktasında bakmanı öneririm , şunu unutma yaptıklarının zaten kendinde demişsin zaten yaşamadan karşılığını görmeden ölmezsin derler bu dünyada olmasa bile ahirette bunun cezasını çekeceğini unutma sen yardım almak için içe dönük bir toparlanma için buraya içini dökmüşsün ben direk kitabın ortasından gireyim dedim ... Allah'ın her anımızı her yaptığımızdan haberdar olduğu bilincini aklından çıkarma bunu söylemek kolay tabii diyeceksin ama kendini bu yönde eğit nefsinin kusurlarını iyi ayırt et madem manipülasyon ustası adamsın 🙂 ... Yakışıklılık gelip geçici yönünü maneviyata çevir gerisi hikâye senin ilacın nefis terbiyesi ıslahı nefis nasıl terbiye-tezkiye edilir bunun yollarını ara YouTube de onlarca video var güzel sohbetler var ... Huzur İslam'da dostum herşeyin ilacı terapisi İslam'da içine dön kalbine dön diye bi şiir vardır insanın en derin yolculuğu içine olan yolculuğudur ...
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

yakup423

• Yeni üye
  • *
Valla acımıycam direk lafımı söylüyorum tam bir "Şerefsizsin".Bunu dedim diye banlanacaksamda banlanıyım.Bu tür insanlara teamülüm yok.Alayı telef olsa keşke.Senin yaptığın yüzünden er yada geç cezasını çekersin.Ya bir kızdan yada kızından bunu sakın unutma.Dünya kimseye ettiğini yanına kar bırakmaz.Etrafındakilerinde gözlerine sokıyım 20 yaşında 1.70 boyla neyine yakışıklısın direk 3 - 0 geridesin zaten.Gelmiş birde burda iyi adam olmak istiyorum diyor.Senin kanın bozuksa napsan fayda etmez.O kızlarda ilerde gidip efendi kişiliklere kendini atıyor veya tüm erkeklere aynı gözüyle bakıyor.Hem tatmin olmuyor hem teneke gibi ses yapıyor.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.Valla sinirimi boşalttım iyi geldi oh.

Rahatladıysan ne mutlu abi. şimdi asıl konuya geçelim.

My Precious

• Hero Member
baskan123 ne oldu diğer hesaba

KaiserSS

• Hero Member
Cinsel dürtüler ileride başına olmadık bela açabilir. 5 sene sonra bi adam karşına çıkar benim kıza atlamışsın der, şikayetçi falan filan derken adın sicilin patlar. İleride kız çocuğun olsa korkma iyi yetiştir senin tarz gençlerle nasıl muhabbet edeceğini en iyi sen anlatırsın.
Derse ver kendini,hobi edin, salon sporları yap. Oruç tut mesela nefsini körlersin.
Durum bu, hızlı koşma çelme takarlar😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

yakup423

• Yeni üye
  • *
baskan123 ne oldu diğer hesaba
anlamadım hocam

Gregor59

• Hero Member
Devam et bro takma kafaya. Sen yapmasan başkası yapacak aynı şeyi. Kızlar da masum değil merak etme. Arabanın sağ ön koltuğunda story atmak için her şeylerini teslim ediyorlar bir herife. Sonra evlenmeye karar verince instadan açık seçik fotolar kaldırılıyor, anne babayla foto atılmaya başlanıyor. Evlendikten sonra da vallahi 1 kere oldu kocacım. Acıma yetime döner kotar motune. Gereksiz takıntı yapmışsın. Dünya böyle artık, sosyal medya çağı.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: psikolojik yardıma ihtiyacım var. Bu gence yardım et lütfen
« Yanıtla #10 : 18 Ekim 2020, 22:25:46 »
tek taraflı olmaz demi abi bu işler.
en saf karı en kurnaz erkekten kurnazdır sen onları en fazla yuzde 70 cozersin onların en aptalı seni yuzde 100 cozer.merak etme sen gitmiyorsun onlar seni cekiyor ama sen kendi gittiğini sanıyorsun.senin niyetini anlıyorlar zaten.sen değil onlar seni kullanıyor.hiçbir karıya numara yediremezsin.onlar zaten o bu gezenler hep.dişi kopek kuyruk sallamadan.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 18 Ekim 2020, 22:43:58 »
anlamadım hocam
Forumda 2 3 kere farklı üyelik açanların ipleri görülüyor(adminler tarafından).Diğer hesabın şifresini mi kaybettin ne oldu ?

yakup423

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 18 Ekim 2020, 22:49:02 »
Devam et bro takma kafaya. Sen yapmasan başkası yapacak aynı şeyi. Kızlar da masum değil merak etme. Arabanın sağ ön koltuğunda story atmak için her şeylerini teslim ediyorlar bir herife. Sonra evlenmeye karar verince instadan açık seçik fotolar kaldırılıyor, anne babayla foto atılmaya başlanıyor. Evlendikten sonra da vallahi 1 kere oldu kocacım. Acıma yetime döner kotar motune. Gereksiz takıntı yapmışsın. Dünya böyle artık, sosyal medya çağı.
Usta senin canını yerim.

yakup423

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 18 Ekim 2020, 22:49:33 »
Forumda 2 3 kere farklı üyelik açanların ipleri görülüyor(adminler tarafından).Diğer hesabın şifresini mi kaybettin ne oldu ?
yok reis. tanınmıyıyayım diye yaptım ama yakalandım :D

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 18 Ekim 2020, 22:51:38 »
yok reis. tanınmıyıyayım diye yaptım ama yakalandım :D
:D sorun olmaz

Facebook Twitter Instagram