Gönderen Konu: yardıma ihtiyacım var.  (Okunma sayısı 430 defa)

danisanadam

• Yeni üye
  • *
yardıma ihtiyacım var.
« : 31 Mart 2021, 19:20:45 »
öncelikle merhaba.

saç dökülmesi problemi yaşadım ve yolum bir şekilde bu güzel foruma ulaştı. önce hikayeleri, yazılanları okuyup kendimce bir şeyler yapmaya çalıştım fakat gözle görülür bir sorunum da yok sanıyordum. Hobi gibi, sadece önlem amaçlı küçük tedaviler uyguluyordum. işte ne zaman flaşlı çekim yapmaya başladım, saçımın aslında pek de parlak olmadığını anladım.

alta yükleyeceğim fotoğraflardan da anlaşılacağı gibi arkada ve yanlarda pek bir sorun gözükmüyor ama ne zaman flaş devreye girse, sanki orada saç yokmuş gibi duruyor. benim saçlarım çok mu ince telli? dikine mi çıkıyor? yoksa cidden ciddi bir dökülmem oluştu ve kelliğe mi yelken açıyorum?

ve de en önemlisi, bu bir sorunsa önereceğiniz bir yol var mı? şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

not: belki lazım olur (saç 3 numara, önler biraz uzatılmış vaziyette)

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: yardıma ihtiyacım var.
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2021, 19:23:53 »
Finasterid kullanman gerekiyor. yaşın kaç ?
Birde saçın uzun hali varmı

danisanadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2021, 19:47:09 »
ekim ayında ciddi bir saç sorunu yaşadım, ondan öncesinin uzun hal fotoğrafları elbette var ama yanıltıcı olur. dün makineye vurmadan önce çektiğim, saçlarımın bundan 1 cm uzun halinin fotoğrafları var. flaşlı ve flaşsız olarak onları atayım.

yaş 39 bu arada.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2021, 19:52:37 »
Finasterid kullanmanı kesinlikle tavsiye ederim 6-12 ay bir süreç geçir ve sana nasıl etki ediyor duruma baktıktan sonra ön bölgeye küçük bir saç ekimi ile mutlu olunabilir. Ama finasterid sende ne etki verir bilemiyorum. İlacı bırakırsan saçlar eski haline gelir bunuda unutma

Facebook Twitter Instagram