Gönderen Konu: Yardıma ihtiyacım var  (Okunma sayısı 914 defa)

ads04

• Yeni üye
  • *
Yardıma ihtiyacım var
« : 06 Kasım 2019, 23:31:07 »
Herkese selamlar saçım 18 yaşımdan beri dökülüyor sürekli kısa tutuyorum ama artık saçımla ilgili durum beni çok etkiliyor sizce bana uygun olan tedavi nedir dökülmem hala devam ediyor 1 yıldır minoxili kestim(saçımda aşırı yağlanma yapıyordu zaten etkisi kalmamıştı 4 yıl kadar kullandım) yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim saygılarımla.(Şuan 25 yaşındayım)

davud123

• Sr. Member
Ynt: Yardıma ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2019, 00:32:01 »
3 e vur yakışır

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2019, 01:40:34 »
Neyle ilgili yorum istiyorsun ?
Saçların içinse ki zaten onun için
Ama Ekim  uygunluk mu yada medikal tedavi mi
Ekim dersen  okur elbet. Bütçenin göre bak etrafına
Minox bence btakliktir.
Sana en iyisini dilerim . Gönlündekileri

ads04

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2019, 02:15:05 »
selamlar hocam medikal tedaviden bir sonuç alacağımı düşünmüyorum ekim için fikir istiyorum

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2019, 03:17:53 »
medikal olarak pek bi şansın kalmamış gibi zaten dökülmen genetik gibi %90 sülaledeki erkeklerde de kellik olan vardır baba,amca,dayı,dede v.s. git 3-5 merkezle görüş kaç greft v.s. fikir al, saç analinizi yaptır, eğer canını çok sıkıyorsa ektirirsin ama ne kadar geç ektirirsen o kadar iyi olabilir çünkü ekim sonrası bile şuan tepende bulunanlarda seyrelmeler olacaktır yani 1-3-5 yıl daha sabredebilirim dersen bekle, açılacaksa biraz daha açılsın sonra ektir. Sigarayı, stersi bırakp düzenli yemek, uyku ve hafif spor yaparsan seyrelmeni belli oranda azaltabilirsin yada geciktirebilirsin, eczaneden biotin5000 takviyesi alıp kullanabilirsin, finasteride araştır, olası yan etkilerini kabul edersen kullanabilirsin.
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2019, 09:08:59 »
Sigara bizi bitirdi dostum genetik falan hikaye😁şaka bi yana ektirmelisin ama hala dökülmen agresifse iki ekim e bölmelisin

ads04

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Kasım 2019, 09:17:43 »
Hocam dökülme genetik gibi ama amca dayı dede baba vs hiç kimsede kellik yok galiba tüm çekinik genler bende bastırdı:)

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2019, 01:51:14 »
Finasterit kurtarır seni

Facebook Twitter Instagram