Gönderen Konu: psikolojik yardıma ihtiyacım var. Bu gence yardım et lütfen  (Okunma sayısı 2732 defa)

yakup423

• Yeni üye
  • *
Ynt: psikolojik yardıma ihtiyacım var. Bu gence yardım et lütfen
« Yanıtla #15 : 18 Ekim 2020, 22:51:55 »
Cinsel dürtüler ileride başına olmadık bela açabilir. 5 sene sonra bi adam karşına çıkar benim kıza atlamışsın der, şikayetçi falan filan derken adın sicilin patlar. İleride kız çocuğun olsa korkma iyi yetiştir senin tarz gençlerle nasıl muhabbet edeceğini en iyi sen anlatırsın.
Derse ver kendini,hobi edin, salon sporları yap. Oruç tut mesela nefsini körlersin.
Durum bu, hızlı koşma çelme takarlar😉
Haklısın abicim.
Geçen yılbaşında başıma geldi ve ilk defa test çubuğu aldım ve o ilk 1 ay soğuk terler akıyordu. Paçayı kurtardık.
sağolasın. dikkatli olmak lazım...

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 19 Ekim 2020, 06:32:42 »
Son dönemde forumda boş, aptalca ve gayri ciddi konular açılıyor. Bir de ciddi anlamda cevap verenler var. Yöneticilerin bunlara müdahale etmesi gerekiyor artık
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 19 Ekim 2020, 08:05:44 »
Son dönemde forumda boş, aptalca ve gayri ciddi konular açılıyor. Bir de ciddi anlamda cevap verenler var. Yöneticilerin bunlara müdahale etmesi gerekiyor artık
Ciddi anlamda milletten yardım istedim ve görüşlerini söyledir ve adı üstünde off topic. Konuyu başka yerlere çekmenin anlamı yok.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 19 Ekim 2020, 09:27:42 »
psikolojik Yardıma ihtiyacın varsa doktora ya da psikoloğa gitmelisin.

Baskan123 senin nickin 2 nicki neden aldın?

Kendi ilk aldığın nicki kullanmazsan forumdan ban yersin.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2020, 14:18:48 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Kel Bezos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 19 Ekim 2020, 10:08:55 »
  aynen forum ergen coplugune donmesin lutfen

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 19 Ekim 2020, 12:36:04 »
Boyle yasamaya devam edersen bir sure sonra depresyon ve anti sosyal kisilik bozuklugu ustune cokebilir. Birsey hissedemez olursun.

Neden bunu yapiyorum demelisin kendine. Sorununu bulmalisin. Altta yatan bir sorun mutlaka vardir. Zamaninda aldatilmissindir, kizlara karsi bir nedenden dolayi nefret duyuyorsundur, annenden nefret ediyorsundur... Uzar gider bu. Ama bir sorununun oldugu kesin.

Millet nefsine hakim ol demis sana. Niye olasin ki? Bunlar gayet dogal seyler. Bir kizla birseyler yasaman vs. Yasama seklinde sorun var sadece. Empati kurmak gerekli, benim kiz arkadasim beni 5-6 erkekle birlikte ayni anda idare ederse nasil hissederim tarzi. Karsindakide duygulari olan bir insan, senin gibi ve gelecegin anne adayi.

Psikologum. İstersen konusabiliriz ozel mesajdan.

Edit: Çok iyi bir manipülasyon ustasıyım. Yani dışarıdan çok masum ve zararsız olarak görünüyorum bundan dolayısı insanların çok kolay güvenini kazanıp herhangi bir şey hakkında ikna edebiliyorum. 

Bu mesajinda ufak bir narsizm ve sosyopati sezmedim degil.

Sana iki sorum olacak burdan veya ozelden cevaplarsin.

1. İnsanlari manipule etmek sana haz veriyormu?
2. Rol yaparmisin? Bir kisiligin oldugunu dusunuyormusun?
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2020, 12:43:05 Gönderen: Snowly12 »
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 19 Ekim 2020, 12:59:39 »
Ya çocuk billur geçiyor sizde ciddiye alıp cevap veriyorsunuz.Bu ve bu tür konular çoğaldı bir ara barış Mançonun saçı gibi saçlarım vardi diye linki olan bir eleman forumda saç lobisi var vs diyerek forumla billur geçiyordu aklınca.170 60 Kilo zaten direkt elendi yok kızlarla eglenmiste yok bilmem ne de.Eglenen insan buraya gelip yazmaz zaten bunu içinde yaşar
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 19 Ekim 2020, 14:01:25 »
yok reis. tanınmıyıyayım diye yaptım ama yakalandım :D

7-8-9 kızı aynı anda kaydırabilirsin ama forum üyelerini kandırmak zor iş

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 19 Ekim 2020, 18:25:35 »
psikolojik Yardıma ihtiyacın varsa doktora ya da psikoloğa gitmelisin.

Baskan123 senin nickin 2 nicki neden aldın?

Kendi ilk aldığın nicki kullanmazsan forumdan ban yersin.
nasıl düzelteceğimi bilmiyorum hintell. silebiliyor muyuz

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 19 Ekim 2020, 18:28:31 »
7-8-9 kızı aynı anda kaydırabilirsin ama forum üyelerini kandırmak zor iş
cidden öyle :D

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 19 Ekim 2020, 18:58:09 »
Boyle yasamaya devam edersen bir sure sonra depresyon ve anti sosyal kisilik bozuklugu ustune cokebilir. Birsey hissedemez olursun.

Neden bunu yapiyorum demelisin kendine. Sorununu bulmalisin. Altta yatan bir sorun mutlaka vardir. Zamaninda aldatilmissindir, kizlara karsi bir nedenden dolayi nefret duyuyorsundur, annenden nefret ediyorsundur... Uzar gider bu. Ama bir sorununun oldugu kesin.

Millet nefsine hakim ol demis sana. Niye olasin ki? Bunlar gayet dogal seyler. Bir kizla birseyler yasaman vs. Yasama seklinde sorun var sadece. Empati kurmak gerekli, benim kiz arkadasim beni 5-6 erkekle birlikte ayni anda idare ederse nasil hissederim tarzi. Karsindakide duygulari olan bir insan, senin gibi ve gelecegin anne adayi.

Psikologum. İstersen konusabiliriz ozel mesajdan.

Edit: Çok iyi bir manipülasyon ustasıyım. Yani dışarıdan çok masum ve zararsız olarak görünüyorum bundan dolayısı insanların çok kolay güvenini kazanıp herhangi bir şey hakkında ikna edebiliyorum. 

Bu mesajinda ufak bir narsizm ve sosyopati sezmedim degil.

Sana iki sorum olacak burdan veya ozelden cevaplarsin.

1. İnsanlari manipule etmek sana haz veriyormu?
2. Rol yaparmisin? Bir kisiligin oldugunu dusunuyormusun?

1. Evet. onları aslında olduğumdan farklı biri olduğumu göstermek gerçekten beni memnun ediyor.
Çünkü onları istedikleri ama aslında ben olmayan cevapları verip güvenini kazanıyorum ve karşıdaki kişiye bağlı olarak farklı şekillerde davranıyorum veya başka şeyler için kullanıyorum diyebilirim.
Şunu söylemeliyim ki bana güvenen kimseyi yarı yolda bırakmam ama beni o bıraktıysa bedelini duygularıyla veya başka bir şekilde ödetiyorum ve gerçekten çok sabırlı bir insanım. O kişiden intikam almış olsam bile o kişi sonradan anlıyor ama eline herhangi bir kanıt bırakmıyorum. Ele verilirsem asıl benliğim ortaya çıkar. Yalanı da hiç sevmiyorum ama bu cümle ile büründüğüm karakterlere ters düşüyorum.

Herhangi bir ortamda bir daha denk gelmeyeceğim insanlara kendi adımı söylemiyorum.
Adım yakup değil ama sorduklarında yakup olduğumu söylüyorum. Bunu niye yapıyorum ben de bilmiyorum. Sanırım insanlar içinde kaybolmak beni ben yapıyor. Belki de psikolojim bozuk.

Dışardan göründüğümün tam tersi bir insanım bu karakter değişiklikleri beni bunalttığından dolayı buraya kendimi anlatıp rahatlamak istediğim için burada paylaştım. Yazımın başında da söylediğim gibi anonim olduğu için anlatabildim çünkü yaptıklarımın doğru olmadığını biliyorum ama bağzı arkadaşlar dalga geçtiğimi zannediyor.

Sevgili konusunda da kendimi ele vermemek için farklı şehirlerde, mekanlarda birbiri ile iletişimi olmayan insanlarla birlikte oluyorum. Onunla neler yaşadığımı diğer insanlar bilmesin istiyorum ve bundan dolayı sevgililerimi bu konu hakkında ikna edebiliyorum. İnanılmaz birşekilde bana güveniyorlar. Yani ben bile bu kadar kendime güvenmezken insanların veya karşı cinsin bana bu kadar güvenmesine anlam veremiyorum.
Bütün akrabalarım beni sevgilisi olmamış veya olsa bile 1-2 tane olmuştur diye biliyor. Bu durum gerçekten çok hoşuma gidiyor. Yakalanmamak, farkında olmamak ve göz önünde bulunmamak ciddi şekilde haz verici.

Manipüle etmemin sebebi ise eğer ki birgün ters düşersek bana zararı olmasın diye.
Örneğin: Beni geçen yıl reddeden kızı bu sene fındıklarda gece 3'te evinden aldım ve bi intikam uğruna kullandım ve o geceden sonra bir daha konuşmadık. Evet ondan intikam aldım ama ona davranırken belli etmeyerek yaptım. Yani onu kullandığımı düşünse bile elinde kanıt yok.

Örneğin: Bir kızla flört veya sevgili olmaya calısırım. Eğer ki beni kabul etmezse yani reddederse uygun bir zaman kollayıp kendime bağlayıp duygularını kullanarak kendime hastalık derecesine getiriyorum ve intikam alıp yoluma bakıyorum. Bu huyumu gerçekten sevmiyorum ve sebebini bilmiyorum.

2. Girdiğim her ortamda neresi olursa olsun farklı karakterlere bürünüyorum.Yani o ortamdan ayrıldığımda tamamen o karakterden ayrılıyorum.Sanki 5 dakika önceki kişi ben değildim.
 Aslında o cevapları verecek kişi değilim ama orda öyle olması gerektiğini düşündüğüm için o hareket ve davranışlarda bulunuyorum.
Belirli bir kişiliğim var diyemem gerçekten buna verecek bir cevabım yok. Kendimi sorguladığımda cevabını bulamıyorum. Belki de büründüğüm karakterler içinde kendi kişiliğimi kaybetmiş olabilirim.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2020, 19:11:14 Gönderen: baskan123 »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 19 Ekim 2020, 19:10:22 »
 Bastan beri geyik kokuyor iş bizde geyiğe geyik yapıyoruz.
Piskolok hocam ben gencken bunların hiçbirini yapmadım kendimde baska kimseye hiçbir zarar vermedim bipolar antisosyal depresyon mepresyon konulmayan tehşis kalmadı.Bu tarz yasayanlarında hastalandığını falan gormedim.Tabiki siz bilirsiniz ama gununu gun edenlerin hayatı iyi geciyor.Efendi yasıcam deyip durust yasıcam deyip içine atanlarda ne çıkarsa çıkıyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 19 Ekim 2020, 19:34:38 »
Snowly12. Beni dışarıda görsen ve bir yerde muhabbetimiz olsa benim aslında böyle birisii olduğumu anlaman imkansız olduğunu düşünüyorum çünkü cümleleri arka arkaya getirirken mantık hatası yapmıyorum.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 19 Ekim 2020, 19:48:14 »
Nevrotik kişilik bozukluğu, çift karakter , bilinçaltının farklı yer ve zamanda yansımaları, çok dikkat et bu seni ilerde bipolara taşır, ne ailen ne sevdiklerin mutlu olur. Psikiyatr desteği alman gerekiyor, destek almak ayıp değil, sır paylaşacapın birini al yanına ve git.Ötesini anlatmak istemiyorum...
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 19 Ekim 2020, 20:03:04 »
Nevrotik kişilik bozukluğu, çift karakter , bilinçaltının farklı yer ve zamanda yansımaları, çok dikkat et bu seni ilerde bipolara taşır, ne ailen ne sevdiklerin mutlu olur. Psikiyatr desteği alman gerekiyor, destek almak ayıp değil, sır paylaşacapın birini al yanına ve git.Ötesini anlatmak istemiyorum...

bilinçaltının farklı yer ve zamanda yansımaları
bunu derken yani bunları yaşamadığımı mı söylüyorsunuz.
Birlikte vakit geçirdiğim kızları annemin Whatsapp'ına ve samimi olduğum bir arkadaşa fotoğrafları atıyorum ve şuanda o arkadaşla  mukavemet quizine gireceğim.

Facebook Twitter Instagram