Gönderen Konu: Bir kız bunu derse!!!  (Okunma sayısı 2932 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Bir kız bunu derse!!!
« Yanıtla #76 : 11 Mayıs 2022, 20:03:03 »
çok mantıklı abi benim düşündüğüm düşünce yapısıda bu şekilde en azından öyle tahmin ediyorum ayrılırken bana sen yakışıklısın iyisin kizlar sana bakıyor demişti ama biz anlasamayiz demişti doğru bakan çok vardı bana hemde onun yanında, (bu arada belirteyim sevgililer bazilsri birbirine benzer ya bizde öyleydik tip olarak benziyorduk gerçekten)yani belki görse beni tekrar fikri değişir mi bilmiyorum ama biz şuan arkadaşken takmamaliyim ki okadar geri dönsün diye düşünüyorum yani olay senin dediğine geliyor tekrar abi ve kafam şuna gitti bana sen iyisin yakışıklısın kizlar sana bakıyor ama anlaşamıyoruz derken burda sorunun tiple hiçbir alakası yok mu demek istemiş yoksa benden daha güzel birini bulursun mu demek istemiş onu anlamış değilim :/

Ya onlar laf sadece karşı tarafa karşı vicdan azabı hissetmeden üzmeden bitirme lafları sen yakışlısın işte çok insan peşinde koşuyordur şudur bu dur madem öyle derdin ne zorluyorsun durumu bu noktaya getiriyorsun derler adama hikayeden laflar.
Kız belli ilişki kafasında değil hem senle takıldın hemde aransın gezsin tozsun kafasında
Seninle olmak isteyen bir kız bu tartışmaları sana yapar yani gezen tozsn takılan taraf sen şikayet eden de kız olmalı yoksa başa türlü olmaz. Sen hayatına bak kafanı çok geçmişin olmayan biri için yorma
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #77 : 12 Mayıs 2022, 00:32:41 »
Iki tur kiz vardir kardes birisi itaatkar denilen tipdir ne yapsan senden ayrilmaz.cozum odaklidir afra tafrayi birak sen afra yapsan pesinden ayrilmaz.ikinciside en kucuk olayi mesele eder omrunu yer mutlu etmek icin onu saclarini dokersin uzulursun iliskin biter o kiz 1 ay sonra birini bulur.iki tur kiz arkadasimda oldu.birisinin hakkini yedim aptillik zamanlarindaydi benimkisi kiymetini bilemedim erkek kisma biraz boyledir gotu kalkar derki tamam aga bu cepte nede olsa bagli bana .ikinci kizda bana cektirmedi ama iliskiden bir tat alamadim.mesela iliskimiz bitti ok bye tarzi takildi simdi bu ikinci kiza  haftada bir naber nasilsin yazsan iki hafta da bir barisan kussen bu iliskiden hayir gelirmi cunki kizin kafasinda bittiysen krali ol donmez .yani yeni ufuklara yelken ac  sana donme ihtimali sifir degil eksi 10.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #78 : 12 Mayıs 2022, 01:33:31 »
albert ainstayn ne demiş atomu buldum parçalara ayırdım ama karıları hiç anlayamadım demiş
Yok abi o öyle degil . sakın sana kötü diyenlere bakma  Bana gerizekalı  deli dediler atomu parçalara ayırıp ellerine verdim demiş. 

Facebook Twitter Instagram