Gönderen Konu: Bir kız var ne yapmam gerektiğini bilmiyorum!  (Okunma sayısı 2290 defa)

Kellikbey

• Sr. Member
Bir kız var ne yapmam gerektiğini bilmiyorum!
« : 10 Aralık 2021, 18:58:02 »
Artık nereye yazayım bilemedim sizlerden ricam bana bir öneride bulunun böyle yap diyin lütfen çünkü kalbim ağrıyor
Üniversiteye yeni başladım sınıfımızda bir kız var temsilci bide erkek temsilci var şimdi kız ile ben çok oturdum konuştum felan ileriyi görüyormusun bizde dedim daha erken bunu demek için dedi çok sakalasiyoruz yanyanayken mesela her neyse bu kız atletizim dersinde bizim erkek temsilciyle el kol hareketi sakalasmalar yapıyor ve erkeğin de arkadaşı var sınıfta kaslı sarışın bir çocuk ben gördüm bunları böyle çok üzüldüm söyledim akşamına yazdım temsilci olan erkek dediğim kızın kız arkadaşına yürüyormuş neyse onu anladım o kaslida benim kıza yürüyor ben dedimki sanamı yürüyor hayır Allah korusun sarışın sevmiyorum ben kara Kaş Kara gözlere talibim dedi bende ben öyleyim kalıba dedim evet dedi utanma emojisi attı neyse bana sen farklısın dedi ama başkalarıyla sakalasiyor felan dünde akşam ben bu kızı kız arkadaşını bide o kaskı çocuğu yürürken gece gördüm benim kız suratıma bakmadı belkide görmemezlikten geldi onun kız arkadaşı vakti kafami salladı yani benim sevmediğim el kol hareketi yaptığı çocukla yürüyüş yapıyorlardı gece bense sadece öyle izledim hiç birseyim degilki sorgulayamiyorum da şimdi ben bu kıza karşı nasıl davranmalıyım artık normal bir insan gibi mi şaka yok buluşma yok gülme yok yada sınıfta yüzüne bile bakmayip mesaj attığında görüldü atıp umursamamayami çalışmalıyım lütfen bana yardım edin

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Bir kız var ne yapmam gerektiğini bilmiyorum!
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2021, 19:05:12 »
 salla gitsin ne o şakalaşma yurume ben oyle normal erkek arkadası olup onla takılanı tutmam hayatımda.bakıom bazı çıktığı olan kızlar yanaşma yapmaya kalkıyor normal arkadas takılmaya eş dost vasıtasınla konusmaya tanısmaya calısıo taviz vermiom sevgilileri sorsa normal arkadasım dicek normal arkadasında ne işin var elin adamınla hikaye o işler uzak dur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2021, 20:23:44 »
salla gitsin ne o şakalaşma yurume ben oyle normal erkek arkadası olup onla takılanı tutmam hayatımda.bakıom bazı çıktığı olan kızlar yanaşma yapmaya kalkıyor normal arkadas takılmaya eş dost vasıtasınla konusmaya tanısmaya calısıo taviz vermiom sevgilileri sorsa normal arkadasım dicek normal arkadasında ne işin var elin adamınla hikaye o işler uzak dur
haklısın doğrudur abi ilerde anlar hatasını belki aklı başına gelirde yapmaz diye düşünüyorum yav işin kötü tarafı aynı sınıfta olmamız üniversite nedir yav 24 yaşında başladım biraz büyüğüm sınıfa göre bu ki bile olmadıysa bunuda dış görünüşe bağlıyorum çünkü öyle saçık seyrek nw3 um ben ne yapayım da kız baksın yerin dibine girsin bu dökülme

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2021, 20:35:56 »
 salla o kızı.dımdızlak noward 7 olupta manken gibi kızlarla çıkan var.istersen 34 yasında basla cuzdan şişkinse en baba manken gibi kızlar senindir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2021, 21:14:25 »
salla o kızı.dımdızlak noward 7 olupta manken gibi kızlarla çıkan var.istersen 34 yasında basla cuzdan şişkinse en baba manken gibi kızlar senindir
haklısın doğrudur abi ama ben param için değilde beni ben olduğum için seven biri olsun istiyorum hani gerçek aşk derler ya tabi kaldıysa :/

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2021, 21:20:03 »
 geçti o muhabbetler eski türk filmlerinde eski zamanlarda kaldı bu zamanda hiç oyle şey arama.en ufak menfaate millet babasının oğlunu satıyorda elin kızımı sevcek vefa gostercek.onemli olan sana bişiler katıcak mantıklı akıllı birini bulman .

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2021, 22:21:18 »
Hayatından çıkar ya da tamamen arkadaş kal. Arkadaşlıktan başka hiçbir duygu besleme. Yok hala ona karşı sevgi duyuyorsan ve bu canını sıkıyorsa çıkar hayatından. Yoksa vaktini boşa harcarsın ve diğer ihtimallerden mahrum kalırsın. Bu kadar basit. Kafanda kompleksleştirmeye çalışma.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 11 Aralık 2021, 01:33:41 »
geçti o muhabbetler eski türk filmlerinde eski zamanlarda kaldı bu zamanda hiç oyle şey arama.en ufak menfaate millet babasının oğlunu satıyorda elin kızımı sevcek vefa gostercek.onemli olan sana bişiler katıcak mantıklı akıllı birini bulman .
doğru diyorsun abi menfaat olmuş herşey yemin ederim ya
Hayatından çıkar ya da tamamen arkadaş kal. Arkadaşlıktan başka hiçbir duygu besleme. Yok hala ona karşı sevgi duyuyorsan ve bu canını sıkıyorsa çıkar hayatından. Yoksa vaktini boşa harcarsın ve diğer ihtimallerden mahrum kalırsın. Bu kadar basit. Kafanda kompleksleştirmeye çalışma.
haklısın vallahi herşeyden mahrum kalıyorum hayatımdan çıkarmak en iyisi olucak bakalım nolacak artık benim için o yok

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Aralık 2021, 11:03:46 »
Öncelikle siz sevgilimisiniz? Sevgilinse yanında olurdu
Sanırım sevgilin değil?

Eğer böyle bir durum varsa oturup ilişkiyi başlatıp sevgilin olmalı öncelikle :)
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 11 Aralık 2021, 11:27:58 »
 salla o kızı kıskançsın sen onun normal erkek arkadasları falan olur gecinemezsin boşver onu

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 11 Aralık 2021, 14:02:30 »
Öncelikle siz sevgilimisiniz? Sevgilinse yanında olurdu
Sanırım sevgilin değil?

Eğer böyle bir durum varsa oturup ilişkiyi başlatıp sevgilin olmalı öncelikle :)
değiliz hintell hocam ama bana hep diyorki sen farklısın söylesin böyle bizde ileriyi görüyormusun dedim iyisin hoşsun Mustafa ama erken dedi inanmıyorum farklı olduğuma dedim hayır ben öyle dediysem öylesin  dedi sonra bu yukarda bahsettiğim olaylar gerçekleşti sevgili değiliz yani
salla o kızı kıskançsın sen onun normal erkek arkadasları falan olur gecinemezsin boşver onu
ciddi bir ilişkide kıskançlık elimde değil abi hani nasıl desem adam akıllı seveyim dediğim an birşey çıkıyor illaki :(

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 11 Aralık 2021, 14:43:21 »
Kadınlar sahiplenmek ister ,sen öyle bir şey yapmamışsınki kız sana karşı net olsun.gerçekten hoşlanıyorsan  çık karşısına adam gibi teklif et .kızın seni tavlamasını bekleme  :) yok öyle bir dünya.
Zaten senden cidden hoşlanıyorsa teklifini kabul eder.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 11 Aralık 2021, 15:17:15 »
 bende aşırı kıskancımdır karsı tarafında asırı kıskanc olmasını isterim o zaman onun  gercekciliğine inanırım

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 11 Aralık 2021, 17:37:14 »
Kadınlar sahiplenmek ister ,sen öyle bir şey yapmamışsınki kız sana karşı net olsun.gerçekten hoşlanıyorsan  çık karşısına adam gibi teklif et .kızın seni tavlamasını bekleme  :) yok öyle bir dünya.
Zaten senden cidden hoşlanıyorsa teklifini kabul eder.
ben kıskandığı mi değer verdiğimi yani hissettirdim hatta arkadaşları demişti galiba Mustafa senden hoşlanıyor bu kızda inanmıyorum dedi ben hissettirdim hani konuştuk farklısın bana dedi ama sonra o çocukla gece gördüm ve yazipta demedi birşey yok yanlış anlama diye bende yazmadım zamanında ileriyi görüyormusun bile demiştim çok erkek dedi ama o puşt çocukla gördüm ve şöyle birşey var o çocuk benim kıza boş olmadığımı bilip neden yürüyor bumu erkeklik adamlık tabi kızın kuyruk sallamamasi lazım ne yapicam bilemiyorum cikmazdayim
bende aşırı kıskancımdır karsı tarafında asırı kıskanc olmasını isterim o zaman onun  gercekciliğine inanırım
kesinlikle katılıyorum Cook kiskanc değilim ama insanın sevdiği başkasıyla el kol hareketi yapıp yanağından opecekmis gibi yaklaşması da ne bileyim abi izin verilir mi ya

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 11 Aralık 2021, 18:07:48 »
 olurmu hiç oyle sey bir kız akrabası haric bir erkekle samimi olur oda eşi.normal arkadaslık falan anlamam ben oradan baslar bu işler

Facebook Twitter Instagram