Gönderen Konu: Aşık olduğum kızla aynı ünideyim ama üniyi değiştirmeyi düşünüyorum  (Okunma sayısı 747 defa)

Jugen

• Yeni üye
  • *
Aşık olduğum kızla aynı üniyi ve bölümü kazandık. Aslında onun sevgilisi var ama onunla çok çok iyi anlaşıyoruz her konuda çok eğleniyoruz her şeyi de birlikte yapıyoruz.  2.5 sene falan oldu tanıştığımız her şeyi konuşuyoruz birbirmizin huyunu suyunu çok iyi biliyoruz. Ancak kazandığım bölümde (ingiliz dili ve edebiyatı) çok zorlandığımı ve bölümün derslerini hiç sevmediğimi farkettim. Ben de özel bir üniye geçmeyi düşünüyorum ingilizce öğretmenliği bölümüne. Ancak aşık olduğum kızla farklı ünilerde olmak istemiyorum bir yandan. Çünkü farklı ünide olursak bu sefer o ünide yeni insanlarla tanışıcak eskisi gibi olamiycaz ve kendisi de değişicek. Belki de ben onla sevgili olucakken o ünide başkasıyla sevgili olucak. Bunlar beni çok tedirgin ediyor. Sizce hangi tarafı seçmeliyim? Üniversite mi yoksa kızı mı?

Leonidas

• Hero Member
Kardeşim ünine bak, mezun olduktan sonra kimler gelip geçecek göreceksin.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Ağa  kızın sevgilisi varmış sen onun için bir arkadaşsın belki bir dert ortağı belki eğlenceli biri ama bu ne kadar önemli ki 2 gün ters yapsan 3. Gün arkadaşı bile değilsin okuluna bak bence
  • Yaşınız 25

mehmetural

• Jr. Member
  • **
Öncelikle eğitimini düşünmelisin. Tecrübeyle sabittir bu. Kız için eğitimini, kendi geleceğini düşünmeyen her zaman kaybediyor. Bir gün geliyor, o kız senden uzaklaşıyor. Hayatını kuruyor. Olan sana oluyor. Bunları yaşamış biri olarak söylüyorum. Çok pişman oluyorsun sonra ama iş işten geçiyor.
  • Yaşınız 24

Gregor59

• Hero Member
Ben de sevgilisiniz falan zannettim. Kız seni arkadaş olarak görüyor bir de yani.

Şunu unutmayın üniversite çağındaki kardeşlerim kulağınıza  küpe olsun. Üniversite zamanında asla bir kız için tercihlerinizi değiştirmeyin çünkü emin olun sevgiliniz bile olsa yıllar sonra mazideki bir anı olarak kalıyor.

Geçen gün bir konu açıldı arkadaşlarla konuşurken, üniversite 2.sınıfta 4-5 ay sevgili olduğum, birlikte olduğumuz kızın adı bir türlü aklıma gelmedi. O gün akşam anca geldi aklıma öyle bir eski hatıra oluyorlar yani.

%99 ihtimalle üniversitede aşık olduğunuz ya da sevgili olduğunuz kadın, hayatınızın ileriki dönemlerinde eşiniz olmayacak bunu böyle düşünerek tartıp biçin kararlarınızı.

İkinci bir konu da, bir kadın bir erkeği arkadaş olarak görüyorsa onu erkek olarak bile görmüyordur acı ama evrimsel gerçek. Yani siz onun için erkeklik güdüleri olan, ona cinsel yönden çekici gelen vs bir erkek değil, kız arkadaşlarından farksızsınız.

Bir kızın arkadaş olduğu erkekle sevgilisi olması sonradan çok zor. Olan vardır elbet ama kız takılır ordan oraya, bakar ki aradığını bulamadı yıllar içinde, gelen vurdu geçen vurdu, Sizin de kariyeriniz maddi durumunuz çok iyi, o zaman der ki “yıllardır sadece seninleyken iyi hissediyorum, meğer aradığım kişi yıllar boyunca yanıbaşımdaymış”  bunları yemeyin ve ilerleyin.

Snowly12

• Hero Member
o kizi unutacaksin emin ol :) hayatina bak. Kimler gelip gececek...yeni limanlar ara.

Ve o kizla birlikte olamayacaksin maalesef. Ne yaparsan yap.

Bende senin gibi birazcik salak asik modunda takiliyordum yanlis anlama beni kesinlikle hakaret anlaminda demiyorum. Bende senin gibiydim. Simdi o zamaninda asik oldugum kizlarin adini hatirlamiyorum.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

mehmetural

• Jr. Member
  • **
Hayatına çok daha güzel ve kaliteli insanlar girecektir. :)
  • Yaşınız 24

Virtüöz

• Hero Member
Kızın sevgilisi var ve hala ilgi duyuyorsan erkekliğini sorgula.Birde ümit bağlamışsın.Biraz empati yap sen onun sevgilisiyken başka biri çıkıp onun hakkında böyle düşünse iyimi? Herşeyi geçtim zaten sevgili olamıycaksın onunla.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Önce erkek olmakla başlayabilirsin.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
Kariyer ve eğitimin için hangisinin daha iyi olacağını düşünüyorsan bence onu yapmalısın
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Jugen

• Yeni üye
  • *
teşekkür ederim cevaplarınız için.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kıza açılamıyırsan sevgilisine açıkla hislerini:)

Hep bu Türk dizileri bu hale getirdi bizleri. İlişkisi olan birine his beklemek nedir? Hadi duygularını diZginleyemiyorsun kendi içinde bari uzak dur omurgalı yaşa.. erkek adama yakışır bir tavır sergile. Bugün boyle bir konu açman bile normal olmayan bu durumu normalleştirme çabasından başka bir durum değildir.

düzgün bir ilişki ancak düzgün 2 karakterin gerçekten büyük  fedakarlıkları ile ancak ayakta kalabiliyor. Yani sana çok uzak bir durum bu sebeple sen kariyerinle ilgilen aşkla meşkle değil.

İnterista

• Jr. Member
  • **
Kardeşim bende senle aynı durumları yaşadım, aynı bölüm okuyoruz :)

Bende biraz zorlandığım için bırakıp özel ünide öğretmenlik bölümüne gitmeye karar verdim, sonra aynı bölüme kendi şehrimdeki üniversiteye geçiş yaptım.

Ben sevdiğim kızı bıraktım, şuan iyiki de yapmışım diyorum. Eskiden çok taktığım durum seni görünce aklıma geldi.

Benden tavsiye aynı şehirde kal yada başka şehirde aynı bölüme geçiş yap, inan özele vereceğin para için değmez. Özelden yaz yardımcı olayım, aynı bölüm okuduğumuz için tavsiye verebilirim. Bu arada o kızı hayatından çıkar, çok dua edeceksin sonra
  • Medikal Tedavi Sert saç masajı,

emekli kel

• Hero Member
 aslında onun sevgilisi var dan sonrasını okumaya bile gerek yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Jugen

• Yeni üye
  • *
Kardeşim bende senle aynı durumları yaşadım, aynı bölüm okuyoruz :)

Bende biraz zorlandığım için bırakıp özel ünide öğretmenlik bölümüne gitmeye karar verdim, sonra aynı bölüme kendi şehrimdeki üniversiteye geçiş yaptım.

Ben sevdiğim kızı bıraktım, şuan iyiki de yapmışım diyorum. Eskiden çok taktığım durum seni görünce aklıma geldi.

Benden tavsiye aynı şehirde kal yada başka şehirde aynı bölüme geçiş yap, inan özele vereceğin para için değmez. Özelden yaz yardımcı olayım, aynı bölüm okuduğumuz için tavsiye verebilirim. Bu arada o kızı hayatından çıkar, çok dua edeceksin sonra

yazdım sana özelden

Facebook Twitter Instagram