Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum. Ama donör bölgesi yeterli mi değerli grup üyeleri  (Okunma sayısı 1934 defa)

Aziz İnan

• Yeni üye
  • *
Herkez e Merhaba öncelikle bu değerli grup u kurup saç ekimi konusunda tüm soruların cevaplarını bulabildiğim için öncelikle admin bey e ve değerli grup üyelerine en içten dileklerimle teşekkür ederim.
ilk defa böle bir paylaşım yapıyorum umarım doğru başlık altında doğru yere göndermiş olurum..
olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum
Herkeze Hayırlı Günler Dilerim..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
donör çok güçlü görünmüyor iki ekim düşünüp tepeyi ikinci ekime bırakmalısınız sakal desteği de şart donör çok sık değil ve ince telli çok sık bir sonuç beklentiniz olmasın
Global Moderator

Aziz İnan

• Yeni üye
  • *
Evet görüştüğüm yerler de sizin sölediğinize yakın şeyler söledi
teşekkürler yorumunuz için
akl kliniği tercih etmeyi düşünüyorum
güncel fiyat saç ekim 25 bin tl
kök hücreli ekim nakit 32 bin tl
kart ödemeli 34 bin tl (4 taksit seceneğide sunuyorlar)...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
akl iyi merkez ama beklentiniz büyük olmasın donör zayıf
bence finastterid alarak ekim düşünün
Global Moderator

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam benim de donörüm yeterli değildi, şu linkteki yöntemi eksiksiz şekilde 3 aydan fazla kullandım ve büyük değişim oldu çok işe yaradı hamdolsun. Tavsiye ederim.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27390.0

Aziz İnan

• Yeni üye
  • *
akl iyi merkez ama beklentiniz büyük olmasın donör zayıf
bence finastterid alarak ekim düşünün
hintel hocam dediğiniz ilacı  ekimden önce nekadar süre kullanmam gerek birde yan etkisi olduğu söyleniyor başka alternatif varmıdır bildiğiniz.

Aziz İnan

• Yeni üye
  • *
Hocam benim de donörüm yeterli değildi, şu linkteki yöntemi eksiksiz şekilde 3 aydan fazla kullandım ve büyük değişim oldu çok işe yaradı hamdolsun. Tavsiye ederim.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27390.0
kardeşim yorumun için çok teşekkür ederim sürecine baktım maşallah çok güzel ilerlemiş ve güzel görüntün olmuş
ekim öncesi ve sonrası yaptıklarının detaylı bir şekilde ilaçlar dahil yazabilirsen çok memnun olurum..

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
kardeşim yorumun için çok teşekkür ederim sürecine baktım maşallah çok güzel ilerlemiş ve güzel görüntün olmuş
ekim öncesi ve sonrası yaptıklarının detaylı bir şekilde ilaçlar dahil yazabilirsen çok memnun olurum..
Hocam ben henüz ekim yaptırmadım. Ekimden maksimum verim almak için halihazırda olan saçlarımı toparlamaya çalışıyorum. Yukarıdaki  yöntemi uyguluyorum hala. Müthiş fayda gördüm. İnşaallah daha da iyi olacak. Buna ek olarak biotin, dulavratotu hapı, b12, d gibi vitaminler kullanıyorum. Scalp masajını da hiç ihmal etmiyorum.
Finasterid gibi dht baskılayıcıları ise kullanmıyorum.

Aziz İnan

• Yeni üye
  • *
Hocam ben henüz ekim yaptırmadım. Ekimden maksimum verim almak için halihazırda olan saçlarımı toparlamaya çalışıyorum. Yukarıdaki  yöntemi uyguluyorum hala. Müthiş fayda gördüm. İnşaallah daha da iyi olacak. Buna ek olarak biotin, dulavratotu hapı, b12, d gibi vitaminler kullanıyorum. Scalp masajını da hiç ihmal etmiyorum.
Finasterid gibi dht baskılayıcıları ise kullanmıyorum.
Teşekkürler kardeşim verdiğin bilgiler için ben önümüzdeki ay ektirmeyi düşünüyorum 1 ayda olsa güçlenmesi için gerekenleri yapıcam inşallah..

Facebook Twitter Instagram