Gönderen Konu: Saç Ektirmeyi Düşünüyorum Çok Değerli Görüşlerinizi Bekliyorum  (Okunma sayısı 5813 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maddi olarak bir sıkıntın yok ise işin kolay, hiç araştırma Yapmana gerek yok, ASMED Koray erdogan al randevunu, git ektir.
Amerika yı bir daha keşfetmene gerek YÖK.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
onlerde bir miktar daha gidişler olcak varsa paran dr koraya git yoksa siteden ucuza ektirip memnun olanlarla konus .ismi ii gecen ekimcilerede mail atarsın resimlerini belki gorusursunde sonra biraz daha arastırır karar verirsin
saçları ekmeydi dersin

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
para sıkıntın yoksa koray erdoğan, muttalip keser gidebilirsin.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
nasıl karar vercenki bakıon ekimcinin bir işi muheşem bakıon bir işi dandik dengeli işler çıkarmıolarki
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimcilerin ALLAH bir dediğine inan bol araştır
saçları ekmeydi dersin

seoul_vivor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Cumartesi Pendikte olmam nedeniyle pendikteki saç ekimi yapan yerleri gezeyim dedim.
Anatolia (Yeliz Damar)
Doğalife
Estetikmed
Noa Saç Ekim MERKEZİ (Kapalı Tası Tarağı toplayıp gitmişler)

Hepside 3000-4000 tlye biz bu işi yapıyoruz dediler. Sadece saçıma gözle bakıp hemde mükemmel olucak dediler sadece.

Bu iş böylemi yapılıyo nasıl güvenicez ki :(

Tabii ki mükemmel olacak en az 4000 en fazla (verebileceğin o kadar olduğu için) 10.000 lira paranı alacaklar.Ve maliyetleri sadece göz ve el yorgunluğu olacak.Sence de 4000-10000 arası havadan kazanılan bir para mükemmel değil mi?

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cumartesi Pendikte olmam nedeniyle pendikteki saç ekimi yapan yerleri gezeyim dedim.
Anatolia (Yeliz Damar)
Doğalife
Estetikmed
Noa Saç Ekim MERKEZİ (Kapalı Tası Tarağı toplayıp gitmişler)

Hepside 3000-4000 tlye biz bu işi yapıyoruz dediler. Sadece saçıma gözle bakıp hemde mükemmel olucak dediler sadece.

Bu iş böylemi yapılıyo nasıl güvenicez ki :(

Ekim yapan tüm firmalar süper yaptıklarını iddia eder bu gayet doğal kimse yoğurdum ekşi demez. Ektirenlere soracaksın ama firmadan daha önemli bir şey var o da eken kişi. Ekim yapan personel deneyimsizse saçın araya gider. 

Ben ekimimden genel olarak çok memnunum ama donör bölgeme biraz fazla girdiler. Yoksa tavsiye ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hızlı resim kullanmayınız onları sılıp foruma yukleyın fotografları ..
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Merhaba,

Foruma üye olmadan önce ben de İlhan Serdaroğlu'nu düşünüyordum ancak kendisi seyrek ekim yapmak ile birlikte nekroz vakalarından dolayı biraz riskli buluyorum. Ben bütün saç ekimi yaptıran arkadaşların konularını gözlemledim, İlhan Serdaroğlu dahil farklı ekim merkezlerinde güzel sonuçlar alan arkadaşlar var ama para sıkıntınız yoksa ben o riske girmezdim. Koray Erdoğan gerçekten bu işi iyi yapıyor bence kötü sonuçları göze alarak iyi düşünün. Psikolojik yanı da var bu işin.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Tesla

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İyi bir ekim merkezi bulduktan sonra iyi ki ektirdim diyeceksiniz fakat her iyi reklam yapana da güvenmeyin ekim yapan arkadaşlara danışın

Nusretalan

• Yeni üye
  • *
İyice araştır forumda kullanıcı memnuniyeti yüksek olan kişilerden ekin

Facebook Twitter Instagram