Gönderen Konu: Ekimden 10 yıl sonra saçlarımı 5 numara kestirdim. Örnek olması açısından.  (Okunma sayısı 2589 defa)

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son 3 yıldır saçlarım baya inceldiği ve kendi doğal saçlarımda döküldüğü için saç ekimim daha fazla anlaşılmaya başladı. 10 yıl önce İlhan Serdaroğlun a saç ekimi yaptırmıştım. Açıklık çok olmasına rağmen 2500 Greft ekilmişti. Açıkcası saç ekimimden çoğu zaman memnuniyetsiz kaldım. Hem ekilen saçlar hem de ekim açısı beni rahatsız etti. Yani saçlarımı düz taramam için jöle falan kullanmam lazım herhalde. Saçlarımı kısa kestirmeden önce ekim yaptırdıktan yıllar sonra saçlarını kısa kestiren varmı diye forumda aradım ama bulamadım. Sanırım herkes saçlarını uzun tutuyor. Bende şimdiye kadar hep uzun tuttum. Saç ekimi ışıklı ve güneşli ortamlarda çok farklı gözükebiliyor. O yüzden her açıdan fotoğraf çekip net olmak istedim.

Amacım 1 ekim daha yaptırmak ama bu iş gerçekten zahmetli bir iş. Siz olsanız ne yapardınız? ekim yaptırmamı önerirmisiniz? 2. bir ekimle saçların daha doğal bir hal almasını sağlarmıyım? Yaşım 40 bu arada. 30 yaşındayken ekim yaptırmıştım. Bu konuda amacım sadece tavsiyelerinizi almak.

Önce kısa saçlı fotolarımı ekleyeyim.

Buda kestirmeden önce bir kaç fotoğrafım.

Saygılar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Güzel bir sıklaştırma ile harika olur saçların dostum
Global Moderator

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
2500 greft yapılmasına rağmen ve dediğinize göre açıklık çoksa gayet iyi kapatıcılık sağlanmış. kısa kullanmak isterseniz donör bölgesi tam belli olmuyor ama güzel bir sıklaştırma işlemi yapılabilir.

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Öneriler için çok teşekkürler arkadaşlar. Sanırım müsait bir zamanda 2. bir ekim daha yapacağım. Ekim merkezi öneriyormusunuz? Böyle bir engel varmı? İstanbulda yaşıyorum. Ekim öncesi açıklık ve ekim sonrası bir kaç foto daha yükleyeyim istedim. Daha fazla eklebilirdi diye düşünüyorum. :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
bütçeniz nedir?
Global Moderator

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bütçeniz nedir?

Güzel olduktan sonra 30-40 bine kadar çıkabilirim. İstediğim olduktan sonra para çok sorun olmaz hocam. Şuan 15-20 bine bile harika saç ekimi yapan yerler var aslında ama herkeste aynı sonuç olmuyor bu işlerde. Sizde iyi bilirsiniz hocam. Bazıları gidip 15000 veriyor harika oluyor bazıları gidip, para yığıyor ama yinede olmuyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
20 sevilerinde en iyi ekimciler
Şahin çelik
Medeks
Akl
Ahmet tosun

Üstü 30/35
Dr serkan aygın