Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası 3 numara ya da 1 numara saç kesimi  (Okunma sayısı 19918 defa)

loftyrant

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var. Saç ekimi sonrası saç çıkışı tamamen bittiğinde saçlarımızı 1 ya da 3 numara kestirsek ekim yapıldığı anlaşılır mı? Özellikle bazı ekim merkezleri sıralı simetrik ekimler yapıyor bu tarz ekimlerin kolaylıkla anlaşılması mümkün müdür?

Aslan888

• Ziyaretçi
Ynt: Saç ekimi sonrası 3 numara ya da 1 numara saç kesimi
« Yanıtla #1 : 31 Aralık 2015, 13:56:20 »
Bunu bende cok meral ediyorum ama sac ektirip hic saclari 3 e vuran yok uzatabildigi kadar uzatiyo herkes. 3 5 numara bana yakisiyor oyuzden bende bu sorunun cevabini merak ediyorum. Sneijderde sac ektirmis saclari hep 2 numara dogal gozukuyor ama nerde ektirmis neden uzatmiyor hic bilmiyorum.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2016, 00:17:39 »
Bnde ekim yaptırırsam kısa tutmayı düşünüyorum ilgili arkadaslar soruya cevap verirse sevinirim birde örnek foto olursa çok iyi olur.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2016, 19:04:13 »
Arkadaşlar bu sizin dönor alanınızdaki saç yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Bir de ekim merkezinin alımı doğru ve orantılı yapması çok önemli.

Normal bir dönor alanınız varsa alımlar çok kötü bir şekilde alınmadıysa 5 numara sıkıntı olmuyor. 2-3 numara yaptığınızda biraz seyreklik olabilir ama bence rahatsız edici değil. Ekilen saçlarınız doğal bir şekilde çıktıysa dönor alanın 3 numara kullanımı bir belirginlik yaratmaz. Sonuçta bir çok kişinin o dönor bölgelerde yara izleri oluyor, sizde yer yer seyreklik olmuş çok önemli değil bence..

Bir ara müsait zamanımda saç tıraşı olmadan önce foto yüklerim. Sonra gider 2-3 numara tıraş olur yine yüklerim, görürsünüz.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2016, 20:53:21 »
Hocam donor alan degil ekilen saclar nasil duruyor 3 yada 5 yapinca ekim oldugu belli oluyormu ?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2016, 01:06:56 »
Kim nasıl anlayacak ki?

Anca saç ekimine hakim olan birisi bilebilir. Öncelikle dönor alanı inceleyeceksin, ekim yaptırdığından şüpheleneceksin, ardından üst kısımdaki saçları inceleyeceksin, eğer saçlar doğal değilse anlayacaksın..Doğal görünüyorsa, yine emin olamazsın.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

filinta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Mart 2016, 16:55:49 »
Kardes,

Piyango bana mi denk geldi bilmiyorum ama donor bolge tam bir fiyasko. 2 ay sonraki hali bu.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2016, 16:57:47 Gönderen: filinta »

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Temmuz 2018, 23:39:48 »
1 yil sonra 3 numaraya vurdurdum. Bu halde. tabiki anlaşılır ama ekim yapan yer işin ehliyse sadece ekimle ilgilenen ya da yaptıranlar anlar

mrcetin07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Temmuz 2018, 00:15:04 »
1 yil sonra 3 numaraya vurdurdum. Bu halde. tabiki anlaşılır ama ekim yapan yer işin ehliyse sadece ekimle ilgilenen ya da yaptıranlar anlar

bence normal duruyor. o kadar kötü bi görüntü yok. 6 numarada hiç sırıtmaz

Surplex - Kuzey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 24 Mart 2023, 00:57:21 »
Ben 1 e vuruyorum yanları yada jilete. Subay tıraşı olsam sırıtırmı acaba

Facebook Twitter Instagram