Gönderen Konu: Traşsız ya da 3-4 numara?  (Okunma sayısı 343 defa)

Ozgurkml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Traşsız ya da 3-4 numara?
« : 24 Kasım 2023, 22:44:45 »
Herkese merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Sizlerin değerli görüş ve yorumlarınıza ihtiyacım var. Az sonra aşağıda fotoğraflarımı da paylaşmaya çalışacağım gibi özellikle ön bölgelerde olmak üzere üstte dahil oldukça seyretmek var saçlarımda(38 yaş). Ben uzun kalınca çok sırıtmadığı için ektirmeyi şu zamana kadar düşünmedim ama artık özellikle fotoğraflarda seyrek lik baya belli oluyor.
Biraz araştırmam sonrası DHI ile traşsız ekim yapılacağını öğrendim bi kaç firmaya yolladım fotoları onlarda traşsız olur dediler. Ben traşsıza çok güvenememekle beraber tamamen kazımakta istemiyorum. Benim düşünce şu saçlarımı en azından 3-4 numara gibi kestirsem ekim sonrası ben de olan saçlar idare eder hem onlar uzar hem de edilenler kendi kendine büyür😊 sizce mantıklı mı?
Dhı de kızarıklık olmadığı gibi iyileşme süreci de hızlı oluyor 1 ay ın sonunda anlaşılmaz bile ettirdiğiniz dediler firmalar(hali hazırda saçım olduğu için)
Sizin görüşleriniz nedir? Saygılar..

Ozgurkml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Traşsız ya da 3-4 numara?
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2023, 22:46:53 »
Klavye azizliği olmuş bazı yerlerde kusıra bakmayın

recklai85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2023, 00:43:28 »
kardes trassız ekim tras olur benden demesi komple kazıt keyfine bak..ha koray erdogan ekcekse o ayri ;)

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2023, 13:20:31 »
Düzgün kesip ekim yaptır  alan geniş trajsız ekim uygun olmaz olsada seyrek olur
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Facebook Twitter Instagram