Gönderen Konu: -Herkese İlham olması Açısından 2 kez ekim yaptırmış EkimZedenin Tecrübeleri-  (Okunma sayısı 1577 defa)

Bee

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 16
Herkese Merhaba,
25 yıldır her türlü tedavi yöntemini araştıran, ilaç ve yağları uygulayan, Çevre Hastanesi'nde Fatoş Can Ekibi tarafından 2 kez ekim işlemi yaptırmış biri olarak ilk kez ben de yaşadıklarımı anlatmak istedim.
Belki başkalarına da bir faydası olur ve insanlar o an kendilerini kötü hissettiren güzel hayatlarını "istisnaları ararken denk gelinen ve sayıları hızla artan umut tacirlerine emanet edip" alt üst etmeden önce iyice düşünüp öyle karar verirler.
Çünkü bu işe girildiği vakit bütün hayatımız etkilendiğinden, yanlış bir durum olduğunda bitmeyen bir girdaba girmiş olunuyor.
Ve de geçmişte kendinizi kötü hissettiğiniz halinizi arar oluyorsunuz.

İlk ekimi 2009 yılında yaptırdım.
O zaman da aylarca yıllarca araştırmıştım forumları ezberlemiştim ve kader bir şekilde beni programlarda reklamları da yapılan Çevre Hastanesi Fatoş Can Saç Ekim Türkiye'ye sürükledi.
(2012 yılında da yine reklamlarda gördüğüm ve açılışını Belediye Başkanının ünlü şarkıcıların yaptığı projeden bütün birikimimle ev alıp dolandırılmıştım)
Aslında maddiyatında etkisi var. O zaman da şuan en iyisi denilen Asmed Koray Erdoğan popülerdi ama yine kendi insanına üvey evlat muamelesi yapıp önceliği biz olmadığımız için çok pahalıydı ve herkes gibi başka yerlere yöneldim.
(En iyi yapan yer neresi ise oraya yaptırılmayacaksa hiç yaptırmamanın daha iyi olacağını anladığımda iş işten geçmiş olacaktı tabi)

Fatoş C. koordinatör olduğundan ve de ekibi duruma göre değiştiği için o gün bulunan bir kız, çizdi kanalları açtı diğer 2-3 kız da diğer işlemleri yaptı.
Sonuç olarak, bazı bölgelerin boş kaldığı orantısız şekilde çizilmiş bir hat ile birlikte dik dik çıkan saçlar. Sağ şakağa fazladan çıkıntı yapmış bir de dik dik çıkıyor insanı çileden çıkartıyor.
O kız kim ise, inşallah işi bırakıp kimsenin hayatını karartmamıştır diyeceğim ama ucuza iş gücü arayan, İnsanların Duygularını Hayallerini Sömüren ve Sömürmeye çalışıp bunu geçim kapısı yapan çok yer olduğu ve de bunlara izin verildiği için imkansız gibi.
Belki de halen devam edip tartışılan isimler arasında da olabilir.
1-2 yıl sonra askere gittim uzmanlar dalga geçip astsubaylara gösteriyordu ve de şapkanı tak moralimizi bozma diyorlardı.

Geldikten sonra Fatoş C.'a gittim Hastane ücretini yatır sadece yeter bir ekim daha yapalım dedi.
Başka kimseye güvenemediğim ve de her şeye çok duygusal yaklaşıp herkesi çok yakın gördüğüm için 2. işlemi de düşünmeden orada yaptırdım.
Yapan kızlar da ilk ekimi orada yaptırdığımı bilmeden nasıl ekmişler böyle dik dik derken, burada ektirdim deyince şaşırmışlardı ve aralarında o kızı konuşmaya başlamışlardı.
2. Ekim biraz daha ağrılı oldu ve alım yapılırken dişimi sıkmaktan 2 gün çenem ağrıdı sonra ise ortaya çıkan sonuç yine hüsran ve yine çalıştığım insanların da dalga geçtiği hatta tanıştığım bir kızın bile en iyisi şapkanı tak öyle otur karşımda dediği, şapkasız bakkala bile gidemeyen hayatı alt üst olmuş bir insan.
Kısa kestirsen de uzun bıraksan da ayrı üzüntü ve bunalım.
Belki de yaptırmadan önce kurulan gelecek ile ilgili hayaller ve sonrasında yaşanan şok ile birlikte oluşan travmatik bozukluk İnsanı bir girdaba, bataklığa çekiyor ve debelendikçe, yani bu halini kabullenip normal yaşantıya dönemedikçe yaşayan bir ölüye dönülüyor.
Bir umutla başka çareler ararken de seneler öylece akıp gidiyor.

(Fatoş Can ya da diğer bu şekilde İnsanları merkezlerine yönlendirip,
bir ümitle kendilerine gelerek piyango bileti almış gibi sevinerek hayaller kuran bizim gibi İnsanları sağdan soldan buldukları asistanlara emanet edenler belki çok iyi İnsanlar olabilirler ama
Bu yapılan yöntem çok yanlış ve çok büyük mesuliyet getiriyor.
Kendileri yapmıyorsa da konu hakkında en üst seviyede bilgi sahibi olan işinde uzman olmuş insanlarla çalışarak, baştan sona da kendileri yapıyormuş gibi dikkat etmeleri ilgilenmeleri gerekiyor.
Herkese de aynı özenle yaklaşıp bir insanın bile zor duruma düşüp mağdur olmaması için uğraşıp, olabilecek sorunlarda da mağduriyetin giderilemediği her saniye için rahatsızlık duyulması gerekiyor.
Çünkü bu insanlara güvenip inanıp gelen bir insanın o andan itibaren oluşacak bütün geleceğini kendileri belirlemiş oluyorlar.
Ve yaşattıkları yaşatacakları üzüntünün de mutluluğun da her saniyesinden mesul olmuş oluyorlar.
Zaten bunu baştan düşünüp öyle bu işlere girişseler bir sıkıntı kalmaz.)

Tekrar o sıkıntıları çekmemek için Yıllardır denemediğim formül kalmadı, kimyager oldum neredeyse fakat işe yarayacak olsa bile hatta gün gün kontrol ederek işe yaradığını gördüğüm halde ölene kadar ve aynı sabırla istikrarla uygulamak gerektiğinden bir çözüm olmadı.
Dökülmeye programlanmış bir saçı hiçbir şey durduramaz. Bunun ilacı yok boşa para harcamayın. Varsa da çıkartmazlar zaten.
En mantıklısı saç ekimi ama o da istenilen seviyede yapılamadığı için tam memnun edemiyor.
Senelerdir saç klonlanacak dediler o da yok.
Umut taciri insanların, doktorum şuyum buyum diyerek, fason yaptırarak satıp zengin olduğu haplardan losyonlarda da uzak durun lütfen.
Yabancılarda da var ama daha çok başına Hair ya da bilmemne iksir yazıp Yerli üretim fason yaptırılanlara rağbet olduğundan onu da söyleyeyim bu içinde ne olduğu belli olmayan şeyleri pazarlarken içlerinde saç için her şey olduğu yazıyor hatta fda onaylılardan daha etkili denilerek bizim gibi duygusal insanları etkilemeye çalışıyorlar.
Sadece psikolojik olarak sizi rahatlatan böyle uyduruk merdiven altı hapları alıp duygularınızı sömürenleri zengin etmeyin.
Adamın adresine bakıyorsun sokak arası uyduruk bir yer.
Ben de çıkartırım ilaç losyon ama tam manasıyla bir çözüm olmadıktan sonra neden insanların duygularıyla oynayıp parasını alayım.
Sadece gerekli vitamin mineralleri alabilmek için beslenmeye dikkat edip kendi hazırladığınız spreyler ile normal bakım yapın yeter.
Bazı doktorların da ekim işleminden sonra şunu kullanın diye losyon falan verdiklerini gördüm eğer para ile satacaksa o insan da gerçek manada bir hekim değildir.
Yan etkisinden dolayı saç çıkardığı söylenen ancak onları da bırakınca etkisi kaybolan haplar losyonlar ise birçok kronik hastalığa sebep oluyor.
Şuan çarpıntı şikayetleri olan hipertansiyon hastasıyım. O losyonların hapların başka yan etkileri de var araştırın öyle alın saç için hayatınızı tehlikeye atmayın.


Geçen gün Fatoş C.'a 5 yıl önce attığım aşırı duygu yüklü mesajı görünce yine kendime üzülüp aklıma düştü ve yine ne yapsam diye bakarken foruma denk geldim.
Ve faydası olacağını düşündüğüm için yaşadıklarımı anlatmak istedim.
Bir daha ekim yaptırmalı mıyım ve nereye yaptırsam diye sizden öneri isteyecektim(Tavsiyeleriniz olursa da sevinirim tabi) ama şimdi yazdıklarıma bakınca öncelikle bir psikolog daha iyi gibi gözüküyor:)
Aslında herkesin önceliği kendi psikolojisi ve ruhsal durumunu korumayı öğrenmek olup, hayatı kendine zindan etmek yerine kendiyle barışık şekilde yaşayıp hayattan tat almaya bakmaya çalışması gerekir.
Sonuçta Hayat çok kısa ve sahip olduklarımızla mutlu olmaya çalışıp Değerini Bilelim.
Herkese, her zaman Doğru kararlar alıp Doğru İnsanlarla karşılaştığı Sağlıklı, Mutlu ve Kendiyle barışık bir hayat dilerim
🧿

temürmelik

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 348
 • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun hocam. Gerçekten dikkat edilmesi gereken noktaları belirtmişsiniz teşekkürler. İnşallah size de çare olacak tedaviler bir an önce bulunur.

Bee

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 16
Teşekkür ederim.
İnşallah bu köprüden son çıkış olarak yazılanlar herkese zamanında ulaşır ve bu işin çocuk oyuncağı olmadığını anlayıp daha dikkatli hareket ederek, Gelecek Hayatları için doğru bir karar vermeye çalışırlar.
Böylece de sadece bir taraf değil her iki tarafta kazanmış olur.

Normalde bunları hiç düşünmememiz gerekir ama İnsanların güveni, inancı, iyi niyeti ve duygularını kullanarak para kazanmaya çalışanlar rahatça çoğalabildiği için bu işte de uzman olup ince eleyip sık dokumak ve de doğru yöntem ile birlikte doğru Hekimi bulmamız gerekiyor.
Duygusal olan İnsanlar olduğumuz için de bazıları için bulunmaz nimetiz.
Geçen face'de gördüm adam tele düşünce dediği yöntemle hastalıkları kameradan bakarak düşünceyle iyileştiriyorum ve yaptığım işi de akıl ilim bilim açıklayamaz diyerek rahatça gezip reklam yapabiliyor.

Sonuçta Allah Herkesi,
merhamet, vicdan ve utanma duygusuna sahip olan, önce kendini değil mesul olduğu insanları düşünen, yaptığı işin hakkını vermek için çabalayan hatta bir insanın bile zor duruma düşüp mağdur olmasına sebep olduğunda hatasını düzeltemediği her saniye için aldığı nefesi haram sayan ve de kolay yoldan İnsanların duygularıyla oynayıp hayatlarını karartarak Haramla zengin olmaktansa Çöp toplayıp onurlu bir şekilde para kazanıp yaşamaya çalışanlarla karşılaştırsın.


Alper1

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 366
Geçmiş olsun hocam çok üzücü bir durum hem umut hem maddiyat kaybı. Saç herkes için en önemli aksesuar tartışmasız ama çözüm yolları tıkandıysa ve çare kalmadıysa kafaya takmanın hiç bir anlamı maalesef yok. Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla kafa şekliniz çok iyi tamamen her yeri sıfıra vurup artık öyle dolaşın işiniz ne bilmiyorum ama eğer sakal bırakmak sıkıntı değilse bir güzel de sakal bırakın çok daha iyi hissedersiniz.
Ekim konusuna gelirsekte açıkcası tekrar bir ekim yapılabilir mi bilemiyorum fotoğraftan anladığım kadarıyla arka donör bölgenizden hala greft alınabilinir fakat açık alan fazla olduğu için donör bölge çok tahrip olacaktır. Yine de bir uzmana görüşün özellikle forumda tavsiye edilen Koray Aydın, Asuman Hair gibi yerlere giderek gösterebilirsiniz fakat muhtemelen ekim önermeyeceklerdir.
 • Yaşınız 22

Bee

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 16
Teşekkürler 2 kez yapıpta böyle olması da ilginç. Ekilenler diğerlerinidemi öldürdü dokularmı öldü ekilmeden mi zarar gördü ekilenler ne oldu belli değil. Cevapta yok.
Forumda Ekim yaptıranlara bakıyorum ekim yapılmadan önceki halleri benim 2 kez yaptırdığım gibi.

Bu yazdıklarımı Ekim yapanlarda okur inşallah ve yaptıkları işin, girecekleri vebalin ne kadar önemli ne kadar ağır olduğunu anlayıp ona göre hareket ederler.
Çünkü ömür boyu kendilerini bu insanların nasıl anacaklarını ve nasıl bir vebal altında yaşayacaklarını kendileri belirleyecekler.

Aslında o işini iyi yaptığını söylediğimiz ama öncelikleri para olduğu için gidemeyip bataklığa sürüklenmemize sebep olan insanlarında bu mağduriyetlerde ve alınan veballerde payı var.
Onu da unutmamak lazım.
Asmed Koray Erdoğan'ın sitesinde bile o kadar dil seçeneği var bir tek Türkçe yok kendi yaparsa 3€ muşta yanındaki yaparsa 1€ muş. Daha baştan bize değer vermediği belli.
Yapabileceği halde yapmayıp insanların başka yerlere gidip perişan olmasına sebep oluyorsa Dünyayı kazansa da fayda etmeyecek ona. Ben de onun gibi düşünenler yüzünden bu haldeyim bir şekilde.
Amaçları gerçekten hekimlikse keşke Akıl edipte Birleşseler ortak şekilde hareket edip bir kuruluş oluştursalar bozuk yumurtaları da eleseler ve insanlar da doğru hizmeti doğru yerlerden alabilse.
Ama nerde öyle düşünce.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2024, 21:53:46 Gönderen: Bee »

Sonnyto

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 4358
 • Saç ekimi sonuçları
Çok geçmiş olsun. Çok üzücü bir durum. Bu süreçte psikolojinizi düzgün tutmaya çalışın. Donörünüzün daha net fotoğrafları var mı? Bence siz sakal destekli bir ekim ile durumu toparlayabilirsiniz gibime geliyor.

wild horses

 • Full Member
 • ***
 • İleti: 173
 • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun hocam yalnız şu var sizin dökülme tipiniz cok agresif olmuş ve yanlış yerde ekim yapılmış doğru yerde yapılmış olsa bile tamamen kapanmazdı verteks bölgesi açık kalabilirdi bir medikal tedavilerden bahsettiniz diger ilaçlardan bahsettiniz yalniz dökülme tipine bakıldığında bu ilaçların size fayda görmeyeceği açık çünkü hafif ve orta siddetli dökülmelerde işe yarıyor benim bildiğim prospektüste de öyle yazıyordu hatta
 • Yaşınız 36

Bee

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 16
15 yıldır tanıyorum ve ne yaşadığımı biliyor diye bir şeyler yazıp rencide etmemek, sadece kendimi hatırlatmak için google'dan Saç Ekimi Türkiye'ye bir şey yazmadan sadece 1 yıldız verdim diye gelen cevaba bakın.


"Kliniğimizde herhangi bir uygulama yapılmamış ancak bizi yorumlamışsınız açıklama yapmanızı bekliyoruz açıklama yapmadığınız takdirde hakkınız da marka karalama ve ticari itibar kaybına neden olduğunuz için hakkınızda yasal süreç başlatılacaktır .."
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2024, 14:18:48 Gönderen: Bee »

Alper1

 • Sr. Member
 • ****
 • İleti: 366
15 yıldır tanıyorum ve ne yaşadığımı biliyor diye bir şeyler yazıp rencide etmemek, sadece kendimi hatırlatmak için google'dan Saç Ekimi Türkiye'ye 1 yıldız verdim diye gelen cevaba bakın.


"Kliniğimizde herhangi bir uygulama yapılmamış ancak bizi yorumlamışsınız açıklama yapmanızı bekliyoruz açıklama yapmadığınız takdirde hakkınız da marka karalama ve ticari itibar kaybına neden olduğunuz için hakkınızda yasal süreç başlatılacaktır .."
Neler yaşadığınızı yorumlar kısmında detaylıca anlatın ve yaşadığınız bütün olumsuzlukları belirtin. Dava ile alakalı hiç bir şey yapamaz korkmayın yeter ki yaşadığınız sorunları gören başkaları da bunların tuzaklarına düşmesin başı yanmasın.
 • Yaşınız 22

Bee

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 16
Korkacak bir şey yok tabii ki Google'dan hiç bir şey yazmadan sadece 1 yıldız verdi diye insanları tehdit edecek kadar düştükleri için onların üzülmesi lazım.
15 yıl böyle insanlara karşı nasıl hep iyi niyet besleyip kimseye anlatmadığım için kendime de kızıyorum.
Ama hala inanamıyorum böyle düşüncede olabileceklerine Fatoş hanım iyi insandı :)
Gerçekten hala öyle düşünüyordum. Allah bana akıl fikir versin Muro'ya selamlar :)
Bir firma daha böyle tehdit etmiş birini bütün herkes bir yüklenmiş adamın puanı yerlere düşmüş.
Kimse bir şey demezse de böyle kafalarına göre at koştururlar.
Kanunlarda doğru düzgün yok.
Esenyurttan ev aldık dolandırıldık. Evimizi başkasına satmaya çalışan dolandırıcı rahatça gezip iskansız evleri reklamla tapuları hazır diyerek araplara satmaya çalıştığı yetmiyormuş gibi mağdurları şikayet edip uzaklaştırma kararı aldırıyor.


Allah Herkesi,
merhamet, vicdan ve utanma duygusuna sahip olan, önce kendini değil mesul olduğu insanları düşünen, yaptığı işin hakkını vermek için çabalayan hatta bir insanın bile zor duruma düşüp mağdur olmasına sebep olduğunda hatasını düzeltemediği her saniye için aldığı nefesi haram sayan ve de kolay yoldan İnsanların duygularıyla oynayıp hayatlarını karartarak Haramla zengin olmaktansa Çöp toplayıp onurlu bir şekilde para kazanıp yaşamayı tercih edeceklerle karşılaştırsın.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2024, 14:19:45 Gönderen: Bee »

Bee

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 16
Google Yorumlarım gözükmüyor ama verdiğim cevapta bu şekilde oldu.

Beğenmeyip 1 yıldız vereni tehdit edecek kadar nazik kibar insanlar.
Evet herhangi bir işlem değil 2 işlem yapıldı :)
15 yıldır tanıdığım ve yapılan kötü işlemler sonucunda yine de kötü söz söyletmediğim Fatoş hanımı sevdiğimden, kırmadan kötülemeden kendimi hatırlatmak için belki bir gelişme vardır ve söz verdiği gibi beni arar diye bu 1 yıldızı vermiştim.
Çok şey yazacaktım ama üzülmesin diye en azından beni hatırlayıp sorar dedim meğerse zaten üzülen bizden başkası değilmiş ve de bu kadar ince düşünce, verilen değer de gereksizmiş. İnsanımız duygusal olup bir yere bağlanıp Tekrar tekrar şans verince böyle cesaret doğuruyormuş demek ki.

Naçizane Bir öneri olarak ta,
Eğer insan odaklı gerçek bir sağlık merkeziyseniz sizde işlem yaptırmayan ya da sizin hatırlamadığınız birisi bile olsa, bu şekilde dışarıdan bakan insanları uzaklaştırıcı ve oraya gitsek kim bilir bize ne yaparlar dedirtip, sadece kendinize zarar verecek cümleler kurmak yerine önce durumu anlamak için nezaketen ne sorununuz vardı yardımcı olalım bilmeden kötü bir şeye mi sebep olduk gibi bir yaklaşım sergileyip ayrıca kendinizi de sorgulamaya çalışsanız daha iyi olur.
Ve Kendinizi biraz daha geliştirerek size ateşle gelen bile olsa suyla yaklaşmayı deneyin ve yok etmeye değil mesuliyet duygusuna sahip olup onarmaya çalışıp hatalarınızdan ders almaya çalışın.
Hayatı kararmasına vesile olduğunuz insanlar sizi şikayet etmiyor diye de daha çok kibre kapılmak yerine şükredip kendinizi düzeltmek için uğraşın.
Belki o zaman her şey daha güzel olur.

EMP

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 24
 • Saç ekimi sonuçları
Hocam git fake hesap aç, kimlik bilgilerini içermeyen bir hesap. Ordan istediğin yorumu yaz. Google hiçbir şekilde hesap bilgisini mahkemeye vermiyor. Ha burda kendi hesabından yazdığın yorum veya 1 puan verilmesinin de hakaretle fln alakası yok gözünü korkutmuşlar. Dava felan edemezler ederlerse de rezil olurlar şöyle saçma birşeyden. Amerika merkezli platformlar (Google, Facebook, twitter vs) kolay kolay hakaret davası için veri paylaşmıyor. Bu tarz bi durumda fake isimsiz bir hesaptan tehdit hakarete girmeden istediğin gibi paylaşıp eleştirebilirsin sıkıntısız. Ama senin durumunda da ellerinden hiçbirşey gelmez herkes sosyal medya platformlarından düşüncesini veya yaşadıklarını belirtip eleştiri yapabilir. Çok geçmiş olsun.

Bee

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 16
-
« Yanıtla #12 : 27 Mayıs 2024, 15:39:41 »
-

Bee

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 16
Tekrar o sıkıntıları çekmemek için Yıllardır denemediğim formül kalmadı, kimyager oldum neredeyse fakat işe yarayacak olsa bile ölene kadar ve aynı sabırla istikrarla uygulamak gerektiğinden bir çözüm olmadı.
Dökülmeye programlanmış bir saçı hiçbir şey durduramaz.
Bunun şuan için ilacı yok Varsa da çıkartmazlar zaten.
En mantıklısı saç ekimi ama o da donör alanının yeterliliği ve aralarında kaybolunan pıtırak gibi çoğalan merkezlere bağlı olduğundan istenilen seviyede yapılamadığı için tam memnun edemiyor.
Senelerdir saç klonlanacak dediler o da yok.
Umut taciri insanların, doktorum şuyum buyum diyerek aynı zamanda Ekim merkezlerini de kullanarak Başına Hair, X Bilmemne, Falanca İksir ya da İngiltere Almanya London Paris gibi isimler yazıp yurt içinde fason yaptırarak satıp zengin oldukları haplardan losyonlarda da uzak durun lütfen.
Bu içinde ne olduğu belli olmayan şeyleri pazarlarken içlerinde saç için her şey olduğu yazıyor hatta fda onaylılardan daha etkili denilerek bizim gibi duygusal insanları etkilemeye çalışıyorlar.
Hele ki ekim yapılan yer satmaya çalışıyorsa o merkezden de uzak durmak gerekir.
Normalde satamayacakları ne olduğu belli olmayan şeyleri ekim yapınca mecbur hissedip fiyatına bakmadan alacağımızı düşünüp oradan da vurmak kolay çünkü.
İlla lazımsa da içeriğine bakıp bilindik gerçek markaların güvenilir ürünlerinden alınabilir.
Sadece psikolojik olarak sizi rahatlatan böyle uyduruk merdiven altı hapları yağları alıp duygularınızı sömürenleri zengin etmeyin.
Adamın adresine bakıyorsun sokak arası uyduruk bir yer ya da fason üretim yapıp istenilen etiketi yapıştırıp üreten bir firma.

Ben de çıkartırım ilaç losyon ama tam manasıyla öncelikle kendimde bir çözüm olmadıktan sonra neden insanların duygularıyla oynayıp parasını alayım.
Onlarla uğraşacağımıza Sadece gerekli vitamin mineralleri alabilmek için beslenmeye dikkat edip kendi hazırladığımız spreyler ile normal bakım yapsak yeter.
Yan etkisinden dolayı saç çıkardığı söylenen ancak onları da bırakınca etkisi kaybolup psikolojik sıkıntıya sokan haplar losyonlar ise birçok kronik hastalığa sebep oluyor.
Oluşabilecek yan etkilerini araştırın öyle alın saç için de hayatınızı tehlikeye atmayın.


25 yıllık gözlem ve yaşadıklarıma dayanarak anlatmak istedim.
Allah Herkesi,
merhamet, vicdan ve utanma duygusuna sahip olan, önce kendini değil mesul olduğu insanları düşünen, yaptığı işin hakkını vermek için çabalayan hatta bir insanın bile zor duruma düşüp mağdur olmasına sebep olduğunda hatasını düzeltemediği her saniye için aldığı nefesi haram sayan ve de kolay yoldan İnsanların duygularıyla oynayıp hayatlarını karartarak Haramla zengin olmaktansa Çöp toplayıp onurlu bir şekilde para kazanıp yaşamayı tercih edeceklerle karşılaştırsın.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2024, 00:16:19 Gönderen: Bee »

cankal

 • Yeni üye
 • *
 • İleti: 27
televizyon kanallarına çık kamera karşısında şikayet et, video çekip youtube twitterda paylaş, ekşi sözllükte konu açtır rica edip

 

Facebook Twitter Instagram