Gönderen Konu: Serkan aygın ekim yaptırmış kişilere saç ekiyormu  (Okunma sayısı 641 defa)

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar serkan aygın hocanın daha önce saç ektirenlere saç ekmediği yönünde bağzı yazılar gördüm  bu doğrumu yoksa başarısız ekim olan yetersiz donöre sahip olan kişileremi ekmiyor ben daha önce 2 kez  saç ekimi oldum  2 side başarılı geçti şuanda şakağın üst bölgesinde  az bir  açıklık var  bu bölgeye sadece sakaldan alım yaptırarak saç ektirmek istiyorum ensenin daha fazla seyrelmesini istemiyorum  serkan hoca bu şekilde çalışıyormu bilgisi olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan aygın ekim yaptırmış kişilere saç ekiyormu
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2021, 13:05:42 »
Dostum şimdi bu serkan aygın ya da x bir ekim merkezi farketmez

Saç ektirmiş olmanda farketmez

Saç ekmek için kaliteli bulduğu bir donöre sahip olmalısın
Bu malzemeyi sunarsan neden ekmesin.
Global Moderator

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2021, 13:10:23 »
Cevabın için teşekkür ederim hintel ektirmek için serkan aygın hocayı düşünüyorum  önümüzdeki  aylarda şimdiden arayıp birşeyler sormamak için buraya yazdım  uygun zamanı yakalayınca  ilk görüşmede işi bitirmek istiyorum tekrardan teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2021, 13:16:48 »
Cevabın için teşekkür ederim hintel ektirmek için serkan aygın hocayı düşünüyorum  önümüzdeki  aylarda şimdiden arayıp birşeyler sormamak için buraya yazdım  uygun zamanı yakalayınca  ilk görüşmede işi bitirmek istiyorum tekrardan teşekkür ederim

Anladım şu an donör durumunu bilmediğim için merkez ile randevu alıp yüz yüze görüşmek en doğru adım bu tarz durumlarda
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram