Gönderen Konu: DÖNOR DURUMU NASIL ARKADAŞLAR SAÇ EKİMİ TAVSİYE EDERMİSİNİZ??  (Okunma sayısı 2478 defa)

Siddhartha

• Hero Member
Ektirmissin zaten
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Emre Pop

• Yeni üye
  • *
Ektirmedim denize gitmiştim kafa derisi yandı ve kabuk bağladı

Siddhartha

• Hero Member
Yas kac hocam? Saclar nw 7 ye gidiyor. Yasin cok genc ise ki oyle gorunuyor ben ekim tavsiye etmem
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Emre Pop

• Yeni üye
  • *
26 yaşım saçlar şuan böyle

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim olmaz hocam hiç aksiyon aramayın haa olur ama tatmin edici seviyede olmaz
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Emre Pop

• Yeni üye
  • *
Ön saç cizgi gerilemesi var diye mi olmaz

baysaçınız

• Jr. Member
  • **
İnce ve tüy şeklinde bi hayli saçınız var. Finas kullanıp onları güçlendirmeniz lazım 6 ay falan. Bu arada ektirmeyin demişler donör şu an baya iyi gibi yan taraflarda kulak üstlerinde de arkadaki gibi sıklık varsa olabilir aslında neden olmasın ki. 7000 greftlik donör çıkarsa 2 seans yada, 3 seansta sac işini halledebilirsin. En azından kel demeyecekleri kadar saçın olur benim görüşüm. Hakan doğanay'ın sizden daha açık olan adamı saclandırdığını gördüm bu forumda.

Salvador

• Hero Member
3 günde bir avodart geriye kalan günlerde proscarla başla ve dermaroller kullan 1 sene sonunda da Ekim yaptir
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Emre Pop

• Yeni üye
  • *
Finas ve avort nedir bana bu terimler yabancı geliyorda bu saç gürleşir mi destekleyici ilaçlarla

Emre Pop

• Yeni üye
  • *
Yan ve kulak üstleri bay sık aşırı kabarıyor kulak yanları saç uzayınca izmirde novar klinik ile görüştüm 2 seans diyor onlarda

Kel123

• Hero Member
Ön saç cizgi gerilemesi var diye mi olmaz
Kafada saç olmadığı için olmaz. Ne ön çizgi gerilemesi hocam, gerileyecek ön çizgi mi kalmış? Olmayan saçı nereden alıp nereye ekecekler.

Subzero

• Hero Member
Kafa yapın kellige yakışıyor senin yerinde olsam hiç bulasmazdim ektirsen bile tatmin edici sonuç alman zor kazıt kafayı bence

Emre Pop

• Yeni üye
  • *
Xpecia tablet saw palmetoo biotin vs kullanmadım hiç kullansam faydası olur mu en azından 3 numara kullanmak için saçları

Gregor59

• Hero Member
Xpecia tablet saw palmetoo biotin vs kullanmadım hiç kullansam faydası olur mu en azından 3 numara kullanmak için saçları

Faydası olmaz para kaybı

Facebook Twitter Instagram