Gönderen Konu: Sizce donör Bölgem nasıl ekim yaptırmalı mıyım?  (Okunma sayısı 729 defa)

mehmet_728

• Full Member
Merhabalar, serkan aygın 3500 greft fue tekniğini önerdi. Ekim yaptırma konusunda tereddütlüyüm. Sizce tatmin olacağım bir sonuç olur mu? yaşım 23

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sizce donör Bölgem nasıl ekim yaptırmalı mıyım?
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2020, 19:07:19 »
Hocam en saçlı olmanız gereken yıllar ben olsam ektirirdim bazı arkadaşlar 27-28'e kadar bekleyin diyecektir dökülme haritan netleşsin tarzında ön hattınız gitmiş insanın yüzünü gösteren ön saç çizgisi altın oranı da estetiği de bozuyor ön çizgi gerilemesi 3500 greftle serkan hoca güzel yapar bu saçı dönor bölgeniz de gayet iyi ..
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

mehmet_728

• Full Member
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2020, 19:09:28 »
Hocam en saçlı olmanız gereken yıllar ben olsam ektirirdim bazı arkadaşlar 27-28'e kadar bekleyin diyecektir dökülme haritan netleşsin tarzında ön hattınız gitmiş insanın yüzünü gösteren ön saç çizgisi altın oranı da estetiği de bozuyor ön çizgi gerilemesi 3500 greftle serkan hoca güzel yapar bu saçı dönor bölgeniz de gayet iyi ..
orta kısımlara ekim yapar mı Serkan hoca, yoksa sadece ön kısma mı ekim yapılır. Ve şuanki saçlarım çok fazla zarar görür mü sizce?
4450 GRAFT SERKAN AYGIN

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16553.0

Saç ekim sürecimle ilgili yorum yapar mısın?

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2020, 20:09:47 »
orta kısımlara ekim yapar mı Serkan hoca, yoksa sadece ön kısma mı ekim yapılır. Ve şuanki saçlarım çok fazla zarar görür mü sizce?

Deneyimli arkadaşlar daha iyi bilirler ama aralara da girerek mevcut saçlara zarar vermeden güzel bi ekim yapılır fakat sıklaştırma ekimleri her zaman handikaptır sanırsam mevcut saçlar biraz olsun travma görebiliyor ..
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Eylül 2020, 21:11:12 »
23 yaşında böyle gezmek çok zor biliyorum. Hayatının altın çağında şapkaya mahkum, aynalara düşman, güzel kızlara kanka olmak çok zor. Ama beklemelisin, dökülmen netleşsin. Yaşın çok küçük

Facebook Twitter Instagram