Gönderen Konu: yeni görüşlerinize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 727 defa)

azure1

• Yeni üye
  • *
yeni görüşlerinize ihtiyacım var
« : 22 Eylül 2020, 17:36:20 »
arkadaşlar merhaba yaşım 45 eskişehirdeyim (eskişehirde biliyorsunuz iyi saç ekim merkezi yok) sıkıntı görüyorsunuz büyük vertex kaynaklı dökülme 30 yaşında başladı yavaş yavaş bu hale geldi ilaç kullanmıyorum zamanında bioxin filan kullanmıştım  biliyorsunuz fayda etmiyor onlar başka bişey kullanmadım fabrika 1 hafta izin verecek 15 20 gün içinde saç ektirmek istiyorum başka vaktim yok aklımda olanlar şahin hoca ve elif yaman sıcak geliyor ama sizin yorumlarınız ve tavsiyeleriniz önemli yarın  öbürgün görüşcem karar vercem buraya yazcam en sondaki uzun saçlı olan hali teşekkürler şimdiden

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: yeni görüşlerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2020, 17:41:29 »
Azure donör orta halli yalnız vertex epey inmiş aşağı. Tepedeki boşluk tamamen kapanmaz. 2 ekim ister, donör kaldırır mı emin değilim. Şahin çelik iyi bir seçenek olabilir.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2020, 21:59:33 »
Yerinizde olsam Ekim işine gitmezdim . Ön ve ortaya ekim yapıp siklastirabilirsiniz . Donor gayet iyi . Muttalip Keser dışında bu kafayı kapatacak bir merkez veya doktor olduğunu düşünüyorum . O da bir servet ister bu açıklığa :(
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2020, 22:32:09 »
30dan sonra nasıl bu kadar açılır ya garip. Geç başlamış ama silmiş süpürmüş

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2020, 22:53:28 »
Donor gayet iyi bence
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

azure1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2020, 18:31:59 »
30dan sonra nasıl bu kadar açılır ya garip. Geç başlamış ama silmiş süpürmüş
benim saçlar stres kaynaklı başladı dökülmeye o yüzden herşeye üzülüpte kafaya takmayın derler ya ben taktım o zamanlar saçlar gitti

azure1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2020, 18:40:26 »
Ever arkadaşlar hiç başka yere sormadan kafam karışmasın diye  şahin çelik hocaya 24 aralık 2020 ye randevu aldım bu sene içerisinde ekim kasım doluymuş mecbur kaldım geç olsun temiz olsun artık bir aylık bakım paketi bir adet prp 4000 greft 6500 lira zaten 4000 den fazlasını ekmiyom  dedi tek seansta bide ankarada arkadaşım var yanında gelirim ben dedi oda etkili oldu o yüzden

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 25 Eylül 2020, 18:57:24 »
doner kötü rezerv yeterli ekimi karşılamaz bence.

azure1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 25 Eylül 2020, 19:05:44 »
2000 wertexe 2000 üste öne yayarız diye konuştuk wertexde tam saç çıkmasa bile kararır dedi ama ekimden önce yine bakarız dedi yakından

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2020, 19:18:35 »
2000 wertexe 2000 üste öne yayarız diye konuştuk wertexde tam saç çıkmasa bile kararır dedi ama ekimden önce yine bakarız dedi yakından

Oncelikle sunu soyleyeyim. Acikliginiz buyuk ve tek ekimde kapatilmasinin imkani yok. Minimum iki ekim ve sakal destegi gerekecek sac ekim isine girecekseniz (ki giriyorsunuz)

Yazdiginiz sekilde planlama dogru olmaz, sizi de tatmin etmez saclar ciktiktan sonra. Hem onler, hem vertex seyrek durur. Oncelikle onlere ve tepeye 3000-3500 kokluk (on cizginizi olabildigince yukaridan cekip, donoru de yormayacak sekilde) bir ekim yaptirimanizi, 1 sene sonra da kalan donor ve sakaldan (ciktigi kadar) yesil bolge disinda kalan vertex bolgesine ekim yaptirmanizi tavsiye ederim.

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 25 Eylül 2020, 22:41:50 »
Bence resimlerden alan çok büyük gözüktüğü için arkadaşlar olumsuz yorum yapmışlar.Bu şekilde olupta ekim yaptırıp çok güzel sonuç alan arkadaşlarımız var.
@kaya arkadaşımızın önerilerini dinlemeniz bence en mantıklı yol olur.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 25 Eylül 2020, 22:54:22 »
Ben olsam on ve tepeyi min greft ile sikilastirip hallederdim. Ilerdeki greft durumuna gore tepeye ikinci ekimi dusunurdum
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram