Gönderen Konu: İzmir Gazi Hastanesi mi Denizli Özgür Nalbant mı?  (Okunma sayısı 1627 defa)

Ares

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar forumda yeniyim.1 senedir araştırma yapıyorum İzmir de oturuyorum. Fakat İzmir de sadece tek bir doktora ektirmem gerektiği söyleniyor o da sibel ulusan. Fakat kendisi 3000 euro istiyor. Bu devirde çok büyük bi para. Biraz arastırıp Özgür Nalbantı buldum kendisi gayet iyi gidip görüştüm fakat greft sayısı cok düşük.İzmir Gazi hastanesinde ektiren yakınım sonuçtan memnun ama yine de kararsız kaldım bilgilerinizi paylaşırsanız cok sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: İzmir Gazi Hastanesi mi Denizli Özgür Nalbant mı?
« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2020, 13:20:08 »
Özgür hoca daha mantıklı

Ve diğer merkezleride araştır
Global Moderator

oceans

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2020, 21:57:32 »
Ben birkaç yer ile görüştüm Sibel ulusan çok iyi ancak 3000 euro yaklaşık 27000 lira ediyor.. bu kadar yüksek olmasının sebebi sonuctan ziyade ismin popüleritesi ve markası olduğunu düşünüyorum. Likya ve ento iyi gibi geldi bana.. benim için Likya bir adım önde şu anda yaptıran bir kaç kişi ile konuştum çok memnunlar..

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2020, 00:00:05 »
Arkadaşlar Bütçe 10.000 ve altıysa İstanbul'a Gitmenizi Öneririm.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Ares

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2020, 01:23:00 »
Bir kaç yer araştırdım fakat İzmir içi gerçekten sıkıntılı. Özgür Hocayla görüştüm ve büyük ihtimalle ekimi Denizli de yaptıracağım.

Facebook Twitter Instagram