Gönderen Konu: Ankara Memorial Dr. Erkan Özgün Hakkında Yardımcı Olabilecek Var mı ?  (Okunma sayısı 2810 defa)

baldman

• Hero Member
yeni açılmış bir yer olabilir daha önce hiç duymadım dostum.

Siddhartha

• Hero Member
Ankarada sahin celik var en uygun fiyatli
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
farklı  isimlerle   forumda    konular aciyorsunuz  hemen hemen aynı şeyler  yazılmış  bırakın bu Abidik gubidik işleri

GaMe10

• Hero Member
reklam yapmasını  öğrenin  ilk önce  bir reklam yapmasını  beceremiyorsunuz

Önüne gelene reklamcı diyorsun harbiden ha. Geçen birine yine reklamcı dedin sonra mesajını editledin ve . koydun

Hintell bile senin kadar takmıyordur sanırım reklamcılara :d

HairLoss4

• Yeni üye
  • *
farklı  isimlerle   forumda    konular aciyorsunuz  hemen hemen aynı şeyler  yazılmış  bırakın bu Abidik gubidik işleri

Kusura bakma da paranoyak mısın ?
Ankarada herhangi bir hastanedeki doktor hakkında iyi veya kötü bilgisi olan var mı diye bir soru sordum sadece forumda sadece 1 adet ekimi bulabildiğim için
ne yapalım koray erdoğan hakan doğanay sibel ulusan hariç doktorlar hakkında bilgi alamaz mıyız

Siddhartha

• Hero Member
Kusura bakma da paranoyak mısın ?
Ankarada herhangi bir hastanedeki doktor hakkında iyi veya kötü bilgisi olan var mı diye bir soru sordum sadece forumda sadece 1 adet ekimi bulabildiğim için
ne yapalım koray erdoğan hakan doğanay sibel ulusan hariç doktorlar hakkında bilgi alamaz mıyız

Forumda aratip bulamadiysan zaten kimsenin de bilgisi yoktur. Ben sahsen hic duymadim
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Pek bilgimiz yok forumda konusu olduğu kadar siz de iyi araştırıp emin olunca karar verin

Sende don karlone her soru sorana reklamcı diyip durma alakası yok.

İnsanlar soru sormasın mı ? Fazla abarttın bu durumu biraz bencede

Ben inceler süpeli gördüğüm durumları silerim sen içini rahat tut.
Global Moderator

samfisher

• Yeni üye
  • *
Youtube'da İbrahim Erdemir diye biri var Erkan Özgün'e ektirmis videosu var oradan birşeyler öğrenebilirsin hocam

Soldat

• Yeni üye
  • *
Merhaba,
Ben Erkan hocaya ektirdim.aradan 7 ay geçti. Saç Ekimi 12 Saat sürdü. Şu an ki sonuç idare eder. Aradan bir yıl geçmeden iyi veya kötü demek istemem. Tek bildiğim bütün ekibin çok çaba harcadığı ve Erkan hocanın sürekli ilgilendiği. Sağ olsun Hala arada bana mesaj yazıp resim istiyor ve ona göre yorum yapıyor.
Gut kendisiyle bir konuş derim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Merhaba,
Ben Erkan hocaya ektirdim.aradan 7 ay geçti. Saç Ekimi 12 Saat sürdü. Şu an ki sonuç idare eder. Aradan bir yıl geçmeden iyi veya kötü demek istemem. Tek bildiğim bütün ekibin çok çaba harcadığı ve Erkan hocanın sürekli ilgilendiği. Sağ olsun Hala arada bana mesaj yazıp resim istiyor ve ona göre yorum yapıyor.
Gut kendisiyle bir konuş derim.

Selamlar konun var son durumu eklersen iyi olur biz de fikir edinmiş oluruz hocam
Global Moderator

Soso

• Yeni üye
  • *
Merhabalar forumda yeterli bilgiyi bulamadım ankara memorial hakkında bilgisi olan şikayet duyan var mı git gitme diyebilecek

Dostum, Ben baska Bir yer bak derim. Erkan hoca ve memorial’dan uzak kal.

Facebook Twitter Instagram