Gönderen Konu: Saç ekimi olur mu  (Okunma sayısı 713 defa)

leatherebel

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi olur mu
« : 02 Ekim 2020, 19:29:03 »
Arkadaşlar selamlar. bende seboreik dermatit var galiba. galiba diyorum çünkü neden olduğunu bilmediğim bir kaşınma vardı ense kısmında. doktor ketoral falan verdi ama düzelmedi. kazıttım 1 ayda böyle uzadı. Saç ekimi için danıştığım hoca şimdi yapmayalım dedi saçların arkası seyrek tutmayabilir dedi. Ayrıca olan tellere zarar verir ve çok greft alamayız dedi. 

DUPA tipi dökülme var galiba arkada ve yanlarda da. Saç ekimi için uygun değil diyorlar. açıkçası tamamen kazıtıp takılmaya razıyım. Siz ne dersiniz. Saç ekilir mi yoksa ekilmiş saçlarla kalan döküldükten sonra 40'ından sonra sadece ön çizgi halinde etrafta dolaşır mıyım. Yoksa bir çaresi var mıdır.

Minoxil kullanıyordum bıraktım 8 ay önce o yine tutuyordu bi şekilde. fixplant kullanıyorum gayet güzel kapatıyor sadece görüntü kurtarıyor o şimdilik tabi zararı da olabilir bunların. finasteride vs. kullanmak istemem.

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
Ynt: Saç ekimi olur mu
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2020, 20:03:12 »
Malesef hocam. Donörünüz çok yetersiz, ayrıca dupa olduğu için ekilenlerin dökülme riski çok yüksek.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2020, 08:33:14 »
Kesinlikle olmaz. Dusunme bile kardesim.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2020, 21:47:22 »
Bu saçı güclendirirsen görüntü daha güzel olur. Donör zayıf ekimi düşünme, finasterid ve biotin+ çinko ile inan başarılı bir sonuç alırsın.

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2020, 22:35:56 »
Malesef uygun değilsiniz.

leatherebel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2020, 17:39:08 »
Teşekkürler yanıtlar için. Çinko ve biotin olarak hangilerini alayım spesifik bi öneri var mıdır?

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Ekim 2020, 18:12:43 »
Teşekkürler yanıtlar için. Çinko ve biotin olarak hangilerini alayım spesifik bi öneri var mıdır?
Çinko ve biotinle sonuç alamazsınız bu saça içerden dutastreid dışardan minoxidil iğneleme ve vitamin olarak dilerseniz kerozan kullanın
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 05 Ekim 2020, 23:44:37 »
Saçlar çok cansız malesef , bebek tüyü gibi olmuş , sizde genetik meselesi saçlara şiddetle etki koymuş!
Asla saç ekimine uygun biri değilsiniz malesef

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #8 : 05 Ekim 2020, 23:51:12 »
Kardeşim  ilaç   saç  ekim   v.s uygun  değil  sana   uğraşma    burdaki tecrübeli  insanların  yorumların  dikkat  al    pirinç  giderken evdeki bulgurdan olma.

leatherebel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 08 Ekim 2020, 08:54:34 »
Doğru değişik bi saçım var galiba

leatherebel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Ekim 2020, 08:56:49 »
Yanıtlar için teşekkürler arkadaşlar. Biri ilaç kullan demiş biri kullanma ne yapayım

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #11 : 08 Ekim 2020, 14:21:27 »
İlaç   kullanma  saç  ekim  uğraşma    eğer  durumun  iyise protez  saç   kullana  bilirsin.

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #12 : 08 Ekim 2020, 19:05:03 »
Saç ekimi kesinlikle düşünmeyin.Donor yetersiz ve zayıf.Var olan saçlarda bebek tüyü gibi ince.Illada saçım olsun derseniz protez.

Facebook Twitter Instagram