Gönderen Konu: Biotin tavsiyesi ?  (Okunma sayısı 442 defa)

mayting55

• Yeni üye
  • *
Biotin tavsiyesi ?
« : 04 Ekim 2020, 16:32:12 »
Piyasada o kadar çok ürün var ki(Solgar,HP, bioxin,nature's vs vs..) hangisini alicagimizi şaşırıyoruz o yüzden alıp kullanan bize tavsiyesi olan arkadaşlarin yardımını bekliyoruz

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Biotin tavsiyesi ?
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2020, 19:44:44 »
Piyasada o kadar çok ürün var ki(Solgar,HP, bioxin,nature's vs vs..) hangisini alicagimizi şaşırıyoruz o yüzden alıp kullanan bize tavsiyesi olan arkadaşlarin yardımını bekliyoruz

Solgar - natures  iyi markalar ben Solgar kullanmistim  Fin ile kullanıyordum yani tek başına biyotin bir işe yaramaz boşa para kaybı yani Fin ile kullananlar da finin etkisinden biyotinin işe yaradığını düşünür tabi bende sırf daha iyi hissetmek için baya kullandım ama bıraktım tabi sonra.Ama dediğim gibi yanında iyi bir etken madde kullanmıyorsan boşa para kaybı olur ki fin ilede kullansan yinede ise yariyormu bilemessin  bence ama motive edici özelliği var sonucda saçların için bir şeyler yapıyorsun : )
 Ama kesin alacaksan yinede Solgar veya natures al derim.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Ekim 2020, 20:30:54 »
Kerozan kullan daha iyi
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Ekim 2020, 21:51:11 »
Param çok olsaydı ben Solgar tercih ederdim sanırım. Bir ara kullanmıştım ama sonra bir daha almadım pahalı. Onun dışında başka çeşit markalar da kullandım

Şuanda ise 1. kutu 120'lik Medohbiotin 2.5mg bitirmek üzereyim. Bu bitmeden yine aynı şekilde 2. 120'lik kutusunu da aldım ve bundan devam ediyorum artık

Facebook Twitter Instagram